Maç Listesine Dön
Burundi Ligue A • 08.11.2026 — 14:00

Inter Star

Elo: 1483
λ (Beklenen Gol): 1.19
VS
Başlamadı

Flambeau du Centre

Elo: 1490
λ (Beklenen Gol): 1.19
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Inter Star - Flambeau du Centre mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.19, Dep: 1.19 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Flambeau du Centre %35.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Inter Star xG 1.55
Dengeli
Flambeau du Centre xG 1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %35.0
X (Beraberlik) %29.8
2 (Deplasman) %35.2

Çifte Şans 1X: %64.8
Çifte Şans X2: %65.0
Çifte Şans 12: %70.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.7 0.5 Alt: %10.3
1.5 Üst: %69.7 1.5 Alt: %30.3
2.5 Üst: %42.5 2.5 Alt: %57.5
3.5 Üst: %21.7 3.5 Alt: %78.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %49.4
KG Yok %50.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.1
0-0
%10.2
0-1
%10.0
1-0
%10.0
1-2
%7.8
2-1
%7.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.8 İY X: %46.3 İY 2: %26.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.0 İY 0.5 Alt: %35.0
İY 1.5 Üst: %29.7 İY 1.5 Alt: %70.3
İY 2.5 Üst: %9.3 İY 2.5 Alt: %90.7
İY 3.5 Üst: %2.3 İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.47
+
Dep 4.28
=
Toplam 8.75
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.2 8.5 Alt: %48.9
9.5 Üst: %38.0 9.5 Alt: %62.0
10.5 Üst: %26.5 10.5 Alt: %73.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.03 Korner (Ev: 2.06, Dep: 1.97)
İY 4.5 Üst: %37.6 İY 4.5 Alt: %62.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %45.7 | Eşit: %13.7 | Dep: %40.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.7
Ev: 11.3 • Dep: 10.5
İsabetli Şut 7.6
Ev: 4 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %50.7 21.5 Alt: %49.4
23.5 Şut Üst: %34.2 23.5 Alt: %65.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.0 7.5 Alt: %51.0
8.5 İsabetli Üst: %35.2 8.5 Alt: %64.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Inter Star
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Flambeau du Centre
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Inter Star (0.0)
@2.01
%49.9 İhtimal
İade (Push): %29.9
Flambeau du Centre (+0.00)
@1.99
%50.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.96
%51.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.64 %15.1 %0.0 @1.18 %85.0
-1.25 @5.98 %16.7 %0.0 @1.20 %83.3
-1.00 @5.32 %18.8 %19.9 @1.23 %81.2
-0.75 @3.60 %27.8 %0.0 @1.38 %72.2
-0.50 @2.86 %35.0 %0.0 @1.54 %65.0
-0.25 @2.43 %41.1 %0.0 @1.70 %58.9
0.0 Ana Hat @2.01 %49.9 %29.9 @1.99 %50.1
+0.25 @1.70 %58.7 %0.0 @2.42 %41.3
+0.50 @1.54 %64.8 %0.0 @2.84 %35.2
+0.75 @1.39 %72.0 %0.0 @3.58 %28.0
+1.00 @1.23 %81.0 %20.0 @5.27 %19.0
+1.25 @1.20 %83.1 %0.0 @5.93 %16.9
+1.50 @1.18 %84.8 %0.0 @6.59 %15.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.54 %64.8 %0.0 @2.84 %35.2
+2.00 @1.72 %58.2 %27.3 @2.39 %41.8
+2.25 Ana Hat @2.04 %49.0 %0.0 @1.96 %51.0
+2.50 @2.36 %42.3 %0.0 @1.73 %57.7
+2.75 @2.81 %35.6 %0.0 @1.55 %64.4
+3.00 @3.68 %27.2 %20.9 @1.37 %72.9
+3.25 @4.17 %24.0 %0.0 @1.32 %76.0
+3.50 @4.65 %21.5 %0.0 @1.27 %78.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.3% 10.1% 6.6% 2.6% 0.8% 0.2%
1 Gol 10.0% 14.1% 7.8% 3.1% 0.9% 0.2%
2 Gol 6.5% 7.8% 4.7% 1.8% 0.6% 0.1%
3 Gol 2.6% 3.1% 1.8% 0.7% 0.2% 0.1%
4 Gol 0.8% 0.9% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.2% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0%
Inter Star — Son 5 Maç
M vs Rukinzo (D)
2 - 1
G vs Musongati (E)
2 - 1
G vs Musongati (E)
2 - 1
B vs Kayanza United (D)
1 - 1
B vs Kayanza United (D)
1 - 1
Flambeau du Centre — Son 5 Maç
M vs Musongati (E)
1 - 4
G vs Panthere Noir (D)
0 - 2
M vs Le Messager Ngozi (E)
0 - 1
B vs Never Give Up Academy (D)
2 - 2
M vs Muzinga (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.