Spain
Tercera División RFEF - Group 14 •
08.11.2026 — 14:00
Castuera
Elo: 1509λ (Beklenen Gol): 1.77
VS
Başlamadı
Montijo
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 0.46
Model Güven Derecesi:
%77
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Castuera - Montijo mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.77, Dep: 0.46 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Castuera %68.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %38.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %31.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%59.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Castuera xG
2.00
Dengeli
Montijo xG
0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%68.8
X (Beraberlik)
%22.9
2 (Deplasman)
%8.4
Çifte Şans 1X: %91.6
Çifte Şans X2: %31.2
Çifte Şans 12: %77.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.5
0.5 Alt: %11.6
1.5 Üst: %65.9
1.5 Alt: %34.2
2.5 Üst: %38.5
2.5 Alt: %61.6
3.5 Üst: %18.6
3.5 Alt: %81.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%31.3
KG Yok
%68.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%18.4
2-0
%16.8
0-0
%11.4
3-0
%9.9
1-1
%9.5
2-1
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %47.3
İY X: %44.0
İY 2: %8.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.8
İY 0.5 Alt: %37.2
İY 1.5 Üst: %26.9
İY 1.5 Alt: %73.1
İY 2.5 Üst: %7.9
İY 2.5 Alt: %92.1
İY 3.5 Üst: %1.8
İY 3.5 Alt: %98.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.63
+
Dep
2.71
=
Toplam
8.35
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %45.6
8.5 Alt: %54.4
9.5 Üst: %32.7
9.5 Alt: %67.3
10.5 Üst: %22.0
10.5 Alt: %78.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.84 Korner (Ev: 2.59, Dep: 1.25)
İY 4.5 Üst: %34.0
İY 4.5 Alt: %66.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %80.1 |
Eşit: %8.6 |
Dep: %11.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.8
Ev: 14.8 • Dep: 6
İsabetli Şut
7.3
Ev: 5.3 • Dep: 2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %42.4
21.5 Alt: %57.6
23.5 Şut Üst: %26.8
23.5 Alt: %73.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %44.8
7.5 Alt: %55.2
8.5 İsabetli Üst: %31.3
8.5 Alt: %68.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCastuera
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Montijo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Castuera (-1.25)
@2.10
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Montijo (+1.25)
@1.91
%52.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %27.7
+2.00 Gol Alt
@2.10
%47.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.69 | %59.0 |
| -1.25 Ana Hat | @2.10 | %47.5 | %0.0 | @1.91 | %52.5 |
| -1.00 | @1.77 | %56.5 | %27.5 | @2.30 | %43.5 |
| -0.75 | @1.58 | %63.5 | %0.0 | @2.74 | %36.5 |
| -0.50 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.17 | %31.5 |
| -0.25 | @1.29 | %77.4 | %0.0 | @4.43 | %22.6 |
| 0.0 | @1.12 | %89.0 | %23.1 | @9.11 | %11.0 |
| +0.25 | @1.11 | %90.5 | %0.0 | @10.48 | %9.5 |
| +0.50 | @1.09 | %91.6 | %0.0 | @11.84 | %8.4 |
| +0.75 | @1.06 | %94.7 | %0.0 | @18.97 | %5.3 |
| +1.00 | @1.02 | %98.1 | %6.7 | @53.40 | %1.9 |
| +1.25 | @1.02 | %98.2 | %0.0 | @55.31 | %1.8 |
| +1.50 | @1.02 | %98.3 | %0.0 | @57.23 | %1.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.67 | %60.0 | %0.0 | @2.50 | %40.0 |
| +2.00 Ana Hat | @1.91 | %52.3 | %27.7 | @2.10 | %47.7 |
| +2.25 | @2.28 | %43.9 | %0.0 | @1.78 | %56.1 |
| +2.50 | @2.64 | %37.9 | %0.0 | @1.61 | %62.1 |
| +2.75 | @3.23 | %30.9 | %0.0 | @1.45 | %69.1 |
| +3.00 | @4.49 | %22.3 | %20.0 | @1.29 | %77.7 |
| +3.25 | @5.05 | %19.8 | %0.0 | @1.25 | %80.2 |
| +3.50 | @5.61 | %17.8 | %0.0 | @1.22 | %82.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.6% | 4.4% | 1.2% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 18.6% | 9.5% | 2.0% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 2 Gol | 17.0% | 7.8% | 1.8% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 10.0% | 4.6% | 1.1% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 4.4% | 2.0% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.6% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Castuera — Son 5 Maç
G
vs Villafranca (D)
0 - 1
B
vs Llerenense (E)
0 - 0
M
vs Moralo (D)
2 - 1
G
vs Atlético Pueblonuevo (E)
5 - 0
G
vs Plasencia (E)
1 - 0
Montijo — Son 5 Maç
M
vs Puebla Calzada (E)
1 - 3
M
vs Gévora (D)
2 - 0
B
vs Santa Amalia (E)
0 - 0
B
vs CD Zafra (D)
1 - 1
G
vs Jaraíz (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.