Spain
Tercera División RFEF - Group 9 •
08.11.2026 — 14:00
Arenas Armilla
Elo: 1447λ (Beklenen Gol): 2.08
CANLI
Cantoria
Elo: 1437λ (Beklenen Gol): 0.40
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Arenas Armilla - Cantoria mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.08, Dep: 0.40 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Arenas Armilla %76.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %44.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %29.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%62.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Arenas Armilla xG
2.35
Dengeli
Cantoria xG
0.80
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%76.7
X (Beraberlik)
%18.0
2 (Deplasman)
%5.4
Çifte Şans 1X: %94.6
Çifte Şans X2: %23.4
Çifte Şans 12: %82.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.9
0.5 Alt: %9.2
1.5 Üst: %71.2
1.5 Alt: %28.8
2.5 Üst: %44.8
2.5 Alt: %55.2
3.5 Üst: %23.6
3.5 Alt: %76.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%29.0
KG Yok
%71.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%18.2
1-0
%17.0
3-0
%12.6
0-0
%9.0
1-1
%7.5
2-1
%7.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %54.0
İY X: %39.5
İY 2: %6.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.6
İY 0.5 Alt: %33.4
İY 1.5 Üst: %30.8
İY 1.5 Alt: %69.3
İY 2.5 Üst: %10.0
İY 2.5 Alt: %90.1
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.26
+
Dep
2.57
=
Toplam
8.83
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %52.2
8.5 Alt: %47.9
9.5 Üst: %39.0
9.5 Alt: %61.0
10.5 Üst: %27.4
10.5 Alt: %72.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.06 Korner (Ev: 2.88, Dep: 1.18)
İY 4.5 Üst: %38.3
İY 4.5 Alt: %61.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %86.3 |
Eşit: %6.4 |
Dep: %7.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.3
Ev: 16.7 • Dep: 5.6
İsabetli Şut
7.8
Ev: 5.9 • Dep: 1.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %55.2
21.5 Alt: %44.8
23.5 Şut Üst: %38.5
23.5 Alt: %61.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %52.6
7.5 Alt: %47.4
8.5 İsabetli Üst: %38.7
8.5 Alt: %61.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiArenas Armilla
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cantoria
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Arenas Armilla (-1.50)
@1.98
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Cantoria (+1.50)
@2.02
%49.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.02
%49.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 Ana Hat | @1.98 | %50.4 | %0.0 | @2.02 | %49.6 |
| -1.25 | @1.73 | %57.9 | %0.0 | @2.37 | %42.1 |
| -1.00 | @1.47 | %67.9 | %25.8 | @3.12 | %32.1 |
| -0.75 | @1.38 | %72.7 | %0.0 | @3.66 | %27.3 |
| -0.50 | @1.31 | %76.2 | %0.0 | @4.20 | %23.8 |
| -0.25 | @1.19 | %83.9 | %0.0 | @6.21 | %16.1 |
| 0.0 | @1.07 | %93.3 | %18.3 | @14.93 | %6.7 |
| +0.25 | @1.06 | %94.0 | %0.0 | @16.61 | %6.0 |
| +0.50 | @1.06 | %94.5 | %0.0 | @18.28 | %5.5 |
| +0.75 | @1.03 | %96.7 | %0.0 | @30.25 | %3.3 |
| +1.00 | @1.01 | %99.0 | %4.5 | @96.01 | %1.0 |
| +1.25 | @1.01 | %99.0 | %0.0 | @98.26 | %1.0 |
| +1.50 | @1.01 | %99.0 | %0.0 | @100.51 | %1.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.51 | %66.1 | %0.0 | @2.95 | %33.9 |
| +2.00 | @1.67 | %59.8 | %26.8 | @2.49 | %40.2 |
| +2.25 Ana Hat | @1.98 | %50.6 | %0.0 | @2.02 | %49.4 |
| +2.50 | @2.28 | %43.8 | %0.0 | @1.78 | %56.2 |
| +2.75 | @2.71 | %37.0 | %0.0 | @1.59 | %63.1 |
| +3.00 | @3.54 | %28.2 | %21.7 | @1.39 | %71.8 |
| +3.25 | @4.03 | %24.8 | %0.0 | @1.33 | %75.2 |
| +3.50 | @4.52 | %22.1 | %0.0 | @1.28 | %77.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.1% | 2.9% | 0.7% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 17.4% | 7.6% | 1.4% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 2 Gol | 18.6% | 7.3% | 1.4% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 12.9% | 5.1% | 1.0% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 6.7% | 2.6% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 2.8% | 1.1% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Arenas Armilla — Son 5 Maç
B
vs Atlético Porcuna (D)
0 - 0
G
vs UD San Pedro (E)
1 - 0
B
vs Alhaurino (D)
2 - 2
G
vs Malaga City (E)
5 - 1
G
vs Torre del Mar (D)
0 - 1
Cantoria — Son 5 Maç
B
vs Marbelli (E)
0 - 0
M
vs Melilla (D)
2 - 0
M
vs Motril (E)
0 - 2
M
vs Churriana Vega (D)
3 - 0
B
vs Almería II (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.