Spain
Tercera División RFEF - Group 2 •
08.11.2026 — 14:00
Condal
Elo: 1554λ (Beklenen Gol): 1.38
CANLI
L'Entregu
Elo: 1497λ (Beklenen Gol): 0.36
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Condal - L'Entregu mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.38, Dep: 0.36 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Condal %62.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %25.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %23.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.4
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%57.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Condal xG
1.60
Dengeli
L'Entregu xG
0.80
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%62.5
X (Beraberlik)
%28.7
2 (Deplasman)
%8.8
Çifte Şans 1X: %91.2
Çifte Şans X2: %37.5
Çifte Şans 12: %71.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %81.7
0.5 Alt: %18.3
1.5 Üst: %52.5
1.5 Alt: %47.6
2.5 Üst: %25.2
2.5 Alt: %74.8
3.5 Üst: %9.9
3.5 Alt: %90.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%23.1
KG Yok
%76.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%23.6
0-0
%18.3
2-0
%16.8
1-1
%9.3
3-0
%7.7
2-1
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.8
İY X: %51.2
İY 2: %8.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %53.9
İY 0.5 Alt: %46.2
İY 1.5 Üst: %18.8
İY 1.5 Alt: %81.3
İY 2.5 Üst: %4.4
İY 2.5 Alt: %95.6
İY 3.5 Üst: %0.8
İY 3.5 Alt: %99.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.86
+
Dep
2.49
=
Toplam
7.34
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %31.7
8.5 Alt: %68.3
9.5 Üst: %20.6
9.5 Alt: %79.4
10.5 Üst: %12.5
10.5 Alt: %87.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.38 Korner (Ev: 2.23, Dep: 1.14)
İY 4.5 Üst: %25.2
İY 4.5 Alt: %74.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %75.6 |
Eşit: %10.4 |
Dep: %14.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18
Ev: 12.5 • Dep: 5.5
İsabetli Şut
6.3
Ev: 4.4 • Dep: 1.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %19.8
21.5 Alt: %80.2
23.5 Şut Üst: %9.9
23.5 Alt: %90.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %29.2
7.5 Alt: %70.8
8.5 İsabetli Üst: %18.1
8.5 Alt: %81.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCondal
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
L'Entregu
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Condal (-1.00)
@2.17
%46.0 İhtimal
İade (Push): %30.2
L'Entregu (+1.00)
@1.85
%54.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.10
%47.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.11 | %32.1 | %0.0 | @1.47 | %67.9 |
| -1.25 | @2.64 | %37.8 | %0.0 | @1.61 | %62.2 |
| -1.00 Ana Hat | @2.17 | %46.0 | %30.2 | @1.85 | %54.0 |
| -0.75 | @1.80 | %55.7 | %0.0 | @2.25 | %44.4 |
| -0.50 | @1.60 | %62.4 | %0.0 | @2.66 | %37.6 |
| -0.25 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.68 | %27.2 |
| 0.0 | @1.14 | %87.6 | %28.8 | @8.06 | %12.4 |
| +0.25 | @1.12 | %89.7 | %0.0 | @9.69 | %10.3 |
| +0.50 | @1.10 | %91.2 | %0.0 | @11.32 | %8.8 |
| +0.75 | @1.06 | %94.6 | %0.0 | @18.67 | %5.4 |
| +1.00 | @1.02 | %98.4 | %7.3 | @62.26 | %1.6 |
| +1.25 | @1.02 | %98.5 | %0.0 | @64.73 | %1.5 |
| +1.50 | @1.02 | %98.5 | %0.0 | @67.19 | %1.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.23 | %44.8 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
| +2.00 | @2.91 | %34.4 | %27.3 | @1.52 | %65.6 |
| +2.25 | @3.45 | %29.0 | %0.0 | @1.41 | %71.0 |
| +2.50 | @4.00 | %25.0 | %0.0 | @1.33 | %75.0 |
| +2.75 | @5.33 | %18.8 | %0.0 | @1.23 | %81.3 |
| +3.00 | @8.82 | %11.3 | %15.4 | @1.13 | %88.7 |
| +3.25 | @9.62 | %10.4 | %0.0 | @1.12 | %89.6 |
| +3.50 | @10.42 | %9.6 | %0.0 | @1.11 | %90.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 18.3% | 5.7% | 1.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 23.7% | 9.4% | 1.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 2 Gol | 16.8% | 6.0% | 1.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 7.7% | 2.8% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.7% | 1.0% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.7% | 0.3% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Condal — Son 5 Maç
B
vs Covadonga (D)
1 - 1
B
vs Ceares (E)
0 - 0
B
vs Astur (D)
1 - 1
G
vs Andes (E)
2 - 0
B
vs Llanes (D)
1 - 1
L'Entregu — Son 5 Maç
M
vs Gijón Industrial (E)
1 - 4
M
vs Mosconia (D)
3 - 1
B
vs San Martín (E)
1 - 1
M
vs Siero (D)
3 - 0
B
vs Colunga (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.