Spain
Segunda División RFEF - Group 5 •
08.11.2026 — 14:00
Guadalajara
Elo: 1485λ (Beklenen Gol): 1.84
VS
Başlamadı
Navalcarnero
Elo: 1571λ (Beklenen Gol): 2.98
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Guadalajara - Navalcarnero mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.84, Dep: 2.98 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Navalcarnero %60.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %85.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %80.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Guadalajara xG
2.00
Dengeli
Navalcarnero xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%22.0
X (Beraberlik)
%17.3
2 (Deplasman)
%60.7
Çifte Şans 1X: %39.3
Çifte Şans X2: %78.0
Çifte Şans 12: %82.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.7
0.5 Alt: %1.3
1.5 Üst: %95.6
1.5 Alt: %4.4
2.5 Üst: %85.8
2.5 Alt: %14.2
3.5 Üst: %70.7
3.5 Alt: %29.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%80.1
KG Yok
%19.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%6.6
1-3
%6.6
2-2
%6.1
2-3
%6.0
1-4
%4.9
1-1
%4.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.3
İY X: %30.4
İY 2: %47.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %87.4
İY 0.5 Alt: %12.6
İY 1.5 Üst: %64.2
İY 1.5 Alt: %35.8
İY 2.5 Üst: %36.0
İY 2.5 Alt: %64.0
İY 3.5 Üst: %16.3
İY 3.5 Alt: %83.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.78
+
Dep
8.12
=
Toplam
13.9
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %93.5
8.5 Alt: %6.5
9.5 Üst: %88.6
9.5 Alt: %11.4
10.5 Üst: %81.8
10.5 Alt: %18.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.39 Korner (Ev: 2.66, Dep: 3.74)
İY 4.5 Üst: %76.4
İY 4.5 Alt: %23.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %22.3 |
Eşit: %9.0 |
Dep: %68.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
35.3
Ev: 15.3 • Dep: 20
İsabetli Şut
12.8
Ev: 5.4 • Dep: 7.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.3
21.5 Alt: %0.7
23.5 Şut Üst: %98.1
23.5 Alt: %1.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %93.9
7.5 Alt: %6.1
8.5 İsabetli Üst: %88.9
8.5 Alt: %11.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGuadalajara
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Navalcarnero
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Guadalajara (+1.00)
@1.91
%52.5 İhtimal
İade (Push): %20.1
Navalcarnero (-1.00)
@2.10
%47.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.67
%59.8 İhtimal
İade (Push): %20.0
+4.00 Gol Alt
@2.49
%40.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.30 | %10.8 | %0.0 | @1.12 | %89.3 |
| -1.25 | @8.73 | %11.5 | %0.0 | @1.13 | %88.6 |
| -1.00 | @8.16 | %12.3 | %12.2 | @1.14 | %87.8 |
| -0.75 | @5.56 | %18.0 | %0.0 | @1.22 | %82.0 |
| -0.50 | @4.35 | %23.0 | %0.0 | @1.30 | %77.0 |
| -0.25 | @3.94 | %25.4 | %0.0 | @1.34 | %74.6 |
| 0.0 | @3.53 | %28.4 | %19.0 | @1.40 | %71.6 |
| +0.25 | @2.79 | %35.9 | %0.0 | @1.56 | %64.1 |
| +0.50 | @2.38 | %41.9 | %0.0 | @1.72 | %58.1 |
| +0.75 | @2.15 | %46.6 | %0.0 | @1.87 | %53.4 |
| +1.00 Ana Hat | @1.91 | %52.5 | %20.1 | @2.10 | %47.5 |
| +1.25 | @1.73 | %57.8 | %0.0 | @2.37 | %42.2 |
| +1.50 | @1.61 | %62.0 | %0.0 | @2.63 | %38.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.05 | %94.9 | %0.0 | @19.61 | %5.1 |
| +2.00 | @1.06 | %94.6 | %10.7 | @18.50 | %5.4 |
| +2.25 | @1.12 | %89.2 | %0.0 | @9.29 | %10.8 |
| +2.50 | @1.18 | %84.5 | %0.0 | @6.43 | %15.5 |
| +2.75 | @1.20 | %83.1 | %0.0 | @5.90 | %17.0 |
| +3.00 | @1.23 | %81.4 | %16.6 | @5.36 | %18.6 |
| +3.25 | @1.35 | %74.0 | %0.0 | @3.84 | %26.0 |
| +3.50 | @1.47 | %67.8 | %0.0 | @3.11 | %32.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.3% | 2.3% | 4.0% | 3.9% | 2.9% | 1.7% |
| 1 Gol | 1.3% | 5.3% | 7.3% | 7.2% | 5.4% | 3.2% |
| 2 Gol | 1.5% | 4.5% | 6.7% | 6.6% | 4.9% | 2.9% |
| 3 Gol | 0.9% | 2.8% | 4.1% | 4.1% | 3.0% | 1.8% |
| 4 Gol | 0.4% | 1.3% | 1.9% | 1.9% | 1.4% | 0.8% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.5% | 0.7% | 0.7% | 0.5% | 0.3% |
Guadalajara — Son 5 Maç
G
vs Calvo Sotelo (D)
1 - 2
B
vs Real Valladolid II (E)
4 - 4
M
vs Atlético Tordesillas (D)
3 - 0
G
vs Getafe II (E)
4 - 1
B
vs Real Madrid III (D)
1 - 1
Navalcarnero — Son 5 Maç
G
vs Atlético Paso (E)
3 - 1
G
vs Numancia (D)
2 - 3
B
vs Salamanca UDS (D)
1 - 1
B
vs Recreativo Huelva (D)
2 - 2
B
vs A Madrid III (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.