Spain
Segunda División RFEF - Group 3 •
08.11.2026 — 14:00
Mallorca II
Elo: 1465λ (Beklenen Gol): 0.95
CANLI
Yeclano
Elo: 1533λ (Beklenen Gol): 0.93
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mallorca II - Yeclano mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.95, Dep: 0.93 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mallorca II %33.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %28.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %38.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mallorca II xG
1.24
Dengeli
Yeclano xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%33.4
X (Beraberlik)
%34.1
2 (Deplasman)
%32.5
Çifte Şans 1X: %67.5
Çifte Şans X2: %66.6
Çifte Şans 12: %65.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.6
0.5 Alt: %16.4
1.5 Üst: %56.9
1.5 Alt: %43.1
2.5 Üst: %29.0
2.5 Alt: %71.1
3.5 Üst: %12.1
3.5 Alt: %87.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%38.0
KG Yok
%62.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%16.4
1-1
%14.5
1-0
%13.5
0-1
%13.2
2-0
%6.9
0-2
%6.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.2
İY X: %52.2
İY 2: %23.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %56.4
İY 0.5 Alt: %43.6
İY 1.5 Üst: %21.3
İY 1.5 Alt: %78.7
İY 2.5 Üst: %5.4
İY 2.5 Alt: %94.6
İY 3.5 Üst: %1.1
İY 3.5 Alt: %98.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.98
+
Dep
3.72
=
Toplam
7.7
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %36.6
8.5 Alt: %63.4
9.5 Üst: %24.7
9.5 Alt: %75.3
10.5 Üst: %15.6
10.5 Alt: %84.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.54 Korner (Ev: 1.83, Dep: 1.71)
İY 4.5 Üst: %28.3
İY 4.5 Alt: %71.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %46.5 |
Eşit: %14.6 |
Dep: %39.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.7
Ev: 9.8 • Dep: 8.8
İsabetli Şut
6.5
Ev: 3.5 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %24.8
21.5 Alt: %75.2
23.5 Şut Üst: %13.3
23.5 Alt: %86.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %33.0
7.5 Alt: %67.0
8.5 İsabetli Üst: %21.1
8.5 Alt: %78.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMallorca II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Yeclano
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Mallorca II (0.0)
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %34.1
Yeclano (+0.00)
@2.03
%49.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.01
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.99
%50.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.00 | %12.5 | %0.0 | @1.14 | %87.5 |
| -1.25 | @7.17 | %14.0 | %0.0 | @1.16 | %86.1 |
| -1.00 | @6.33 | %15.8 | %20.9 | @1.19 | %84.2 |
| -0.75 | @3.90 | %25.6 | %0.0 | @1.34 | %74.4 |
| -0.50 | @2.99 | %33.4 | %0.0 | @1.50 | %66.6 |
| -0.25 | @2.48 | %40.3 | %0.0 | @1.67 | %59.7 |
| 0.0 Ana Hat | @1.97 | %50.7 | %34.1 | @2.03 | %49.3 |
| +0.25 | @1.64 | %60.8 | %0.0 | @2.55 | %39.2 |
| +0.50 | @1.48 | %67.5 | %0.0 | @3.08 | %32.5 |
| +0.75 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.04 | %24.8 |
| +1.00 | @1.18 | %84.9 | %20.5 | @6.64 | %15.1 |
| +1.25 | @1.15 | %86.7 | %0.0 | @7.49 | %13.4 |
| +1.50 | @1.14 | %88.0 | %0.0 | @8.35 | %12.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.01 | %49.9 | %0.0 | @1.99 | %50.1 |
| +2.00 | @2.49 | %40.1 | %28.0 | @1.67 | %59.9 |
| +2.25 | @2.98 | %33.6 | %0.0 | @1.51 | %66.4 |
| +2.50 | @3.46 | %28.9 | %0.0 | @1.41 | %71.1 |
| +2.75 | @4.48 | %22.4 | %0.0 | @1.29 | %77.7 |
| +3.00 | @6.91 | %14.5 | %16.9 | @1.17 | %85.5 |
| +3.25 | @7.61 | %13.1 | %0.0 | @1.15 | %86.9 |
| +3.50 | @8.31 | %12.0 | %0.0 | @1.14 | %88.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 16.4% | 13.2% | 6.6% | 2.1% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.5% | 14.5% | 6.3% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 6.9% | 6.4% | 3.0% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.2% | 2.0% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Mallorca II — Son 5 Maç
M
vs Ucam Murcia (D)
5 - 1
G
vs Elche II (E)
4 - 0
M
vs Orihuela (E)
0 - 2
B
vs Atlético Baleares (D)
2 - 2
M
vs Alcoyano (E)
0 - 1
Yeclano — Son 5 Maç
B
vs Orihuela (E)
0 - 0
M
vs Deportiva Minera (D)
2 - 0
B
vs Poblense (E)
2 - 2
B
vs Real Murcia II (D)
1 - 1
B
vs Intercity (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.