Spain
Primera División RFEF - Group 2 •
08.11.2026 — 14:00
Teruel
Elo: 1441λ (Beklenen Gol): 0.87
CANLI
Ibiza
Elo: 1510λ (Beklenen Gol): 1.52
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Teruel - Ibiza mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.87, Dep: 1.52 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ibiza %51.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Teruel xG
1.20
Dengeli
Ibiza xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%20.8
X (Beraberlik)
%27.8
2 (Deplasman)
%51.4
Çifte Şans 1X: %48.6
Çifte Şans X2: %79.2
Çifte Şans 12: %72.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.9
0.5 Alt: %10.1
1.5 Üst: %69.8
1.5 Alt: %30.2
2.5 Üst: %42.8
2.5 Alt: %57.2
3.5 Üst: %21.9
3.5 Alt: %78.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.4
KG Yok
%53.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.1
0-1
%13.0
0-2
%10.5
0-0
%10.1
1-2
%9.2
1-0
%7.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.9
İY X: %45.3
İY 2: %36.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.2
İY 0.5 Alt: %34.8
İY 1.5 Üst: %29.8
İY 1.5 Alt: %70.2
İY 2.5 Üst: %9.4
İY 2.5 Alt: %90.6
İY 3.5 Üst: %2.3
İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.84
+
Dep
4.98
=
Toplam
8.82
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %52.0
8.5 Alt: %48.0
9.5 Üst: %38.9
9.5 Alt: %61.1
10.5 Üst: %27.3
10.5 Alt: %72.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.06 Korner (Ev: 1.77, Dep: 2.29)
İY 4.5 Üst: %38.2
İY 4.5 Alt: %61.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %28.9 |
Eşit: %12.7 |
Dep: %58.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.8
Ev: 9.4 • Dep: 12.4
İsabetli Şut
7.6
Ev: 3.3 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %51.3
21.5 Alt: %48.8
23.5 Şut Üst: %34.8
23.5 Alt: %65.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.0
7.5 Alt: %51.0
8.5 İsabetli Üst: %35.2
8.5 Alt: %64.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiTeruel
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ibiza
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Teruel (+0.50)
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Ibiza (-0.50)
@1.95
%51.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.97
%50.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @14.12 | %7.1 | %0.0 | @1.08 | %92.9 |
| -1.25 | @13.15 | %7.6 | %0.0 | @1.08 | %92.4 |
| -1.00 | @12.17 | %8.2 | %13.8 | @1.09 | %91.8 |
| -0.75 | @6.66 | %15.0 | %0.0 | @1.18 | %85.0 |
| -0.50 | @4.79 | %20.9 | %0.0 | @1.26 | %79.1 |
| -0.25 | @4.12 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.8 |
| 0.0 | @3.45 | %29.0 | %27.9 | @1.41 | %71.1 |
| +0.25 | @2.47 | %40.5 | %0.0 | @1.68 | %59.5 |
| +0.50 Ana Hat | @2.05 | %48.8 | %0.0 | @1.95 | %51.2 |
| +0.75 | @1.80 | %55.6 | %0.0 | @2.25 | %44.4 |
| +1.00 | @1.55 | %64.7 | %24.6 | @2.83 | %35.3 |
| +1.25 | @1.44 | %69.6 | %0.0 | @3.29 | %30.4 |
| +1.50 | @1.36 | %73.4 | %0.0 | @3.76 | %26.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.54 | %64.9 | %0.0 | @2.85 | %35.1 |
| +2.00 | @1.71 | %58.4 | %27.2 | @2.40 | %41.6 |
| +2.25 Ana Hat | @2.03 | %49.2 | %0.0 | @1.97 | %50.8 |
| +2.50 | @2.35 | %42.5 | %0.0 | @1.74 | %57.5 |
| +2.75 | @2.80 | %35.8 | %0.0 | @1.56 | %64.3 |
| +3.00 | @3.67 | %27.2 | %21.0 | @1.37 | %72.8 |
| +3.25 | @4.16 | %24.1 | %0.0 | @1.32 | %76.0 |
| +3.50 | @4.65 | %21.5 | %0.0 | @1.27 | %78.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.1% | 13.0% | 10.6% | 5.3% | 2.0% | 0.6% |
| 1 Gol | 7.1% | 13.1% | 9.2% | 4.7% | 1.8% | 0.5% |
| 2 Gol | 3.5% | 5.3% | 4.0% | 2.0% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.0% | 1.6% | 1.2% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Teruel — Son 5 Maç
M
vs Sant Andreu (D)
2 - 0
B
vs Águilas (E)
1 - 1
M
vs Villarreal II (D)
2 - 0
G
vs Alcorcon (E)
1 - 0
M
vs Zaragoza (D)
4 - 1
Ibiza — Son 5 Maç
G
vs Europa Fc (E)
3 - 0
B
vs Alcorcon (D)
3 - 3
G
vs Águilas (D)
1 - 2
G
vs Villarreal II (D)
0 - 1
M
vs Zaragoza (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.