Estonya
Esiliiga B •
08.11.2026 — 13:30
Parnu JK Vaprus U21
Elo: 1509λ (Beklenen Gol): 1.33
VS
Başlamadı
Narva U21
Elo: 1631λ (Beklenen Gol): 1.71
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Parnu JK Vaprus U21 - Narva U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.33, Dep: 1.71 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Narva U21 %45.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Parnu JK Vaprus U21 xG
1.60
Dengeli
Narva U21 xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%29.0
X (Beraberlik)
%25.3
2 (Deplasman)
%45.7
Çifte Şans 1X: %54.3
Çifte Şans X2: %71.0
Çifte Şans 12: %74.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.3
0.5 Alt: %5.7
1.5 Üst: %81.4
1.5 Alt: %18.6
2.5 Üst: %58.4
2.5 Alt: %41.6
3.5 Üst: %36.0
3.5 Alt: %64.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.0
KG Yok
%39.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.7
1-2
%9.3
0-1
%7.4
2-1
%7.2
0-2
%7.0
2-2
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.6
İY X: %40.5
İY 2: %35.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.6
İY 0.5 Alt: %26.5
İY 1.5 Üst: %40.4
İY 1.5 Alt: %59.6
İY 2.5 Üst: %15.7
İY 2.5 Alt: %84.3
İY 3.5 Üst: %4.8
İY 3.5 Alt: %95.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.75
+
Dep
5.39
=
Toplam
10.14
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.3
8.5 Alt: %31.7
9.5 Üst: %56.0
9.5 Alt: %44.0
10.5 Üst: %43.5
10.5 Alt: %56.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.67 Korner (Ev: 2.18, Dep: 2.48)
İY 4.5 Üst: %49.9
İY 4.5 Alt: %50.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %35.9 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %51.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.7
Ev: 12.1 • Dep: 13.6
İsabetli Şut
9
Ev: 4.3 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %79.6
21.5 Alt: %20.4
23.5 Şut Üst: %66.1
23.5 Alt: %33.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %67.4
7.5 Alt: %32.6
8.5 İsabetli Üst: %54.2
8.5 Alt: %45.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiParnu JK Vaprus U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Narva U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Parnu JK Vaprus U21 (+0.25)
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Narva U21 (-0.25)
@1.92
%52.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.90
%52.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.11
%47.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.79 | %12.8 | %0.0 | @1.15 | %87.2 |
| -1.25 | @7.16 | %14.0 | %0.0 | @1.16 | %86.0 |
| -1.00 | @6.52 | %15.3 | %16.3 | @1.18 | %84.7 |
| -0.75 | @4.38 | %22.8 | %0.0 | @1.30 | %77.2 |
| -0.50 | @3.44 | %29.1 | %0.0 | @1.41 | %70.9 |
| -0.25 | @3.00 | %33.4 | %0.0 | @1.50 | %66.6 |
| 0.0 | @2.56 | %39.1 | %25.6 | @1.64 | %60.9 |
| +0.25 Ana Hat | @2.08 | %48.0 | %0.0 | @1.92 | %52.0 |
| +0.50 | @1.83 | %54.7 | %0.0 | @2.21 | %45.3 |
| +0.75 | @1.64 | %61.2 | %0.0 | @2.57 | %38.8 |
| +1.00 | @1.44 | %69.4 | %21.2 | @3.27 | %30.6 |
| +1.25 | @1.37 | %73.0 | %0.0 | @3.70 | %27.0 |
| +1.50 | @1.32 | %75.9 | %0.0 | @4.14 | %24.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.27 | %78.7 | %0.0 | @4.70 | %21.3 |
| +2.00 | @1.32 | %75.5 | %23.2 | @4.09 | %24.5 |
| +2.25 | @1.52 | %65.6 | %0.0 | @2.91 | %34.4 |
| +2.50 | @1.72 | %58.0 | %0.0 | @2.38 | %42.0 |
| +2.75 Ana Hat | @1.90 | %52.6 | %0.0 | @2.11 | %47.4 |
| +3.00 | @2.19 | %45.7 | %22.6 | @1.84 | %54.3 |
| +3.25 | @2.51 | %39.9 | %0.0 | @1.66 | %60.1 |
| +3.50 | @2.83 | %35.4 | %0.0 | @1.55 | %64.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.7% | 7.5% | 7.1% | 4.0% | 1.7% | 0.6% |
| 1 Gol | 5.6% | 11.8% | 9.4% | 5.4% | 2.3% | 0.8% |
| 2 Gol | 4.3% | 7.3% | 6.2% | 3.6% | 1.5% | 0.5% |
| 3 Gol | 1.9% | 3.2% | 2.8% | 1.6% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.6% | 1.1% | 0.9% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
Parnu JK Vaprus U21 — Son 5 Maç
G
vs Luunja (E)
2 - 0
M
vs Tulevik (E)
2 - 3
G
vs JK Tabasalu (E)
2 - 1
G
vs Legion (E)
12 - 0
M
vs Johvi Phoenix (E)
2 - 3
Narva U21 — Son 5 Maç
G
vs Tulevik (E)
2 - 1
B
vs JK Tabasalu (D)
0 - 0
G
vs Tartu Kalev (E)
2 - 0
G
vs Johvi Phoenix (D)
0 - 1
G
vs Legion (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.