Maç Listesine Dön
Estonya Esiliiga A • 08.11.2026 — 13:30

Viimsi

Elo: 1516
λ (Beklenen Gol): 2.10
VS
Başlamadı

Nõmme Kalju II

Elo: 1438
λ (Beklenen Gol): 0.77
Model Güven Derecesi:
%77
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Viimsi - Nõmme Kalju II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.10, Dep: 0.77 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Viimsi %67.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %97.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %60.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Viimsi xG 2.35
Dengeli
Nõmme Kalju II xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %67.6
X (Beraberlik) %20.7
2 (Deplasman) %11.8

Çifte Şans 1X: %88.2
Çifte Şans X2: %32.4
Çifte Şans 12: %79.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.5 0.5 Alt: %6.5
1.5 Üst: %78.6 1.5 Alt: %21.4
2.5 Üst: %54.5 2.5 Alt: %45.5
3.5 Üst: %32.2 3.5 Alt: %67.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %47.6
KG Yok %52.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%12.6
1-0
%11.3
1-1
%9.9
2-1
%9.6
3-0
%8.8
3-1
%6.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %48.7 İY X: %38.7 İY 2: %12.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.7 İY 0.5 Alt: %28.3
İY 1.5 Üst: %37.4 İY 1.5 Alt: %62.6
İY 2.5 Üst: %13.8 İY 2.5 Alt: %86.2
İY 3.5 Üst: %3.9 İY 3.5 Alt: %96.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.3
+
Dep 3.36
=
Toplam 9.67
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.9 8.5 Alt: %37.1
9.5 Üst: %50.0 9.5 Alt: %50.0
10.5 Üst: %37.6 10.5 Alt: %62.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.45 Korner (Ev: 2.9, Dep: 1.55)
İY 4.5 Üst: %45.8 İY 4.5 Alt: %54.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %78.5 | Eşit: %8.4 | Dep: %13.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.7
Ev: 16.8 • Dep: 7.8
İsabetli Şut 8.7
Ev: 6 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %73.2 21.5 Alt: %26.8
23.5 Şut Üst: %58.1 23.5 Alt: %41.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.7 7.5 Alt: %36.3
8.5 İsabetli Üst: %50.1 8.5 Alt: %49.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Viimsi
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Nõmme Kalju II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Viimsi (-1.25)
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Nõmme Kalju II (+1.25)
@1.94
%51.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.91
%52.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.35 %42.6 %0.0 @1.74 %57.4
-1.25 Ana Hat @2.06 %48.5 %0.0 @1.94 %51.5
-1.00 @1.78 %56.3 %24.4 @2.29 %43.8
-0.75 @1.60 %62.3 %0.0 @2.65 %37.7
-0.50 @1.49 %66.9 %0.0 @3.02 %33.1
-0.25 @1.34 %74.8 %0.0 @3.97 %25.2
0.0 @1.18 %84.8 %21.1 @6.57 %15.2
+0.25 @1.16 %86.6 %0.0 @7.45 %13.4
+0.50 @1.14 %88.0 %0.0 @8.32 %12.0
+0.75 @1.09 %91.9 %0.0 @12.28 %8.1
+1.00 @1.04 %96.1 %8.4 @25.57 %3.9
+1.25 @1.04 %96.3 %0.0 @26.75 %3.7
+1.50 @1.04 %96.4 %0.0 @27.92 %3.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.33 %75.1 %0.0 @4.02 %24.9
+2.00 @1.41 %71.1 %24.6 @3.46 %28.9
+2.25 @1.64 %61.1 %0.0 @2.57 %38.9
+2.50 @1.87 %53.6 %0.0 @2.15 %46.4
+2.75 Ana Hat @2.10 %47.6 %0.0 @1.91 %52.4
+3.00 @2.51 %39.9 %22.8 @1.66 %60.1
+3.25 @2.88 %34.8 %0.0 @1.53 %65.3
+3.50 @3.25 %30.8 %0.0 @1.44 %69.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.5% 3.8% 1.7% 0.4% 0.1% 0.0%
1 Gol 11.5% 10.1% 3.6% 0.9% 0.2% 0.0%
2 Gol 12.8% 9.8% 3.8% 1.0% 0.2% 0.0%
3 Gol 9.0% 6.9% 2.6% 0.7% 0.1% 0.0%
4 Gol 4.7% 3.6% 1.4% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 2.0% 1.5% 0.6% 0.1% 0.0% 0.0%
Viimsi — Son 5 Maç
M vs FCI Levadia II (E)
0 - 2
B vs Flora II (E)
1 - 1
G vs FC Tallinn (D)
0 - 3
G vs Tallinna Kalev (D)
1 - 2
M vs Tammeka (D)
4 - 1
Nõmme Kalju II — Son 5 Maç
M vs Tallinna Kalev (D)
3 - 1
M vs FC Tallinn (E)
1 - 2
B vs Elva (E)
0 - 0
M vs Tartu Welco (D)
3 - 0
M vs Flora II (E)
1 - 5
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.