Estonya
Esiliiga A •
08.11.2026 — 13:30
Flora II
Elo: 1497λ (Beklenen Gol): 1.68
VS
Başlamadı
FCI Levadia II
Elo: 1562λ (Beklenen Gol): 3.58
Model Güven Derecesi:
%79
Flora II - FCI Levadia II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.68, Dep: 3.58 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FCI Levadia II %72.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %89.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %79.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %13.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %46
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Flora II xG
1.95
Dengeli
FCI Levadia II xG
3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%14.0
X (Beraberlik)
%13.6
2 (Deplasman)
%72.4
Çifte Şans 1X: %27.6
Çifte Şans X2: %86.0
Çifte Şans 12: %86.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.1
0.5 Alt: %0.9
1.5 Üst: %97.0
1.5 Alt: %3.0
2.5 Üst: %89.5
2.5 Alt: %10.5
3.5 Üst: %76.8
3.5 Alt: %23.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%79.4
KG Yok
%20.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-3
%6.7
1-4
%6.0
2-3
%5.7
1-2
%5.6
2-4
%5.1
2-2
%4.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.9
İY X: %27.2
İY 2: %55.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %89.5
İY 0.5 Alt: %10.5
İY 1.5 Üst: %68.6
İY 1.5 Alt: %31.4
İY 2.5 Üst: %40.7
İY 2.5 Alt: %59.3
İY 3.5 Üst: %19.5
İY 3.5 Alt: %80.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.47
+
Dep
9
=
Toplam
14.47
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %95.1
8.5 Alt: %4.9
9.5 Üst: %91.1
9.5 Alt: %8.9
10.5 Üst: %85.3
10.5 Alt: %14.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.66 Korner (Ev: 2.52, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %79.3
İY 4.5 Alt: %20.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %14.4 |
Eşit: %7.0 |
Dep: %78.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
34.3
Ev: 14.3 • Dep: 20
İsabetli Şut
13.1
Ev: 5.1 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.0
21.5 Alt: %1.0
23.5 Şut Üst: %97.3
23.5 Alt: %2.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %94.8
7.5 Alt: %5.2
8.5 İsabetli Üst: %90.4
8.5 Alt: %9.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFlora II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FCI Levadia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Flora II (+1.50)
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
FCI Levadia II (-1.50)
@2.05
%48.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.52
%66.0 İhtimal
İade (Push): %19.7
+4.00 Gol Alt
@2.94
%34.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @15.02 | %6.7 | %0.0 | @1.07 | %93.3 |
| -1.25 | @14.34 | %7.0 | %0.0 | @1.07 | %93.0 |
| -1.00 | @13.66 | %7.3 | %9.1 | @1.08 | %92.7 |
| -0.75 | @8.53 | %11.7 | %0.0 | @1.13 | %88.3 |
| -0.50 | @6.36 | %15.7 | %0.0 | @1.19 | %84.3 |
| -0.25 | @5.85 | %17.1 | %0.0 | @1.21 | %82.9 |
| 0.0 | @5.35 | %18.7 | %16.0 | @1.23 | %81.3 |
| +0.25 | @3.88 | %25.8 | %0.0 | @1.35 | %74.3 |
| +0.50 | @3.16 | %31.7 | %0.0 | @1.46 | %68.3 |
| +0.75 | @2.85 | %35.1 | %0.0 | @1.54 | %64.9 |
| +1.00 | @2.54 | %39.4 | %19.6 | @1.65 | %60.6 |
| +1.25 | @2.17 | %46.0 | %0.0 | @1.85 | %54.0 |
| +1.50 Ana Hat | @1.95 | %51.3 | %0.0 | @2.05 | %48.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.04 | %96.3 | %0.0 | @26.77 | %3.7 |
| +2.00 | @1.04 | %96.1 | %8.8 | @25.53 | %3.9 |
| +2.25 | @1.09 | %91.7 | %0.0 | @11.99 | %8.3 |
| +2.50 | @1.14 | %87.6 | %0.0 | @8.08 | %12.4 |
| +2.75 | @1.15 | %86.6 | %0.0 | @7.48 | %13.4 |
| +3.00 | @1.17 | %85.5 | %15.0 | @6.87 | %14.6 |
| +3.25 | @1.27 | %78.6 | %0.0 | @4.66 | %21.5 |
| +3.50 | @1.38 | %72.7 | %0.0 | @3.66 | %27.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.9% | 1.9% | 3.9% | 4.7% | 4.2% | 3.0% |
| 1 Gol | 0.8% | 4.0% | 6.6% | 7.9% | 7.1% | 5.1% |
| 2 Gol | 0.9% | 3.1% | 5.6% | 6.7% | 6.0% | 4.3% |
| 3 Gol | 0.5% | 1.7% | 3.1% | 3.7% | 3.4% | 2.4% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.7% | 1.3% | 1.6% | 1.4% | 1.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.4% | 0.5% | 0.5% | 0.3% |
Flora II — Son 5 Maç
M
vs Tartu Welco (E)
1 - 2
B
vs Viimsi (D)
1 - 1
G
vs Nomme United II (E)
3 - 2
M
vs FC Tallinn (E)
1 - 2
B
vs Tallinna Kalev (D)
2 - 2
FCI Levadia II — Son 5 Maç
G
vs Viimsi (D)
0 - 2
B
vs Elva (D)
3 - 3
G
vs Tallinna Kalev (D)
1 - 2
G
vs FC Tallinn (D)
1 - 5
B
vs Tartu Welco (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Esiliiga A | FCI Levadia II | 6 - 2 | Flora II |