Hungary
NB III - Southwest •
08.11.2026 — 13:00
Paksi SE II
Elo: 1438λ (Beklenen Gol): 0.80
VS
Başlamadı
Pecsi MFC
Elo: 1637λ (Beklenen Gol): 3.46
Model Güven Derecesi:
%90
Paksi SE II - Pecsi MFC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.80, Dep: 3.46 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Pecsi MFC %85.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %79.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %9.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Paksi SE II xG
1.20
Dengeli
Pecsi MFC xG
3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%4.7
X (Beraberlik)
%9.7
2 (Deplasman)
%85.6
Çifte Şans 1X: %14.4
Çifte Şans X2: %95.3
Çifte Şans 12: %90.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.0
0.5 Alt: %2.0
1.5 Üst: %92.8
1.5 Alt: %7.2
2.5 Üst: %79.6
2.5 Alt: %20.4
3.5 Üst: %61.3
3.5 Alt: %38.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.7
KG Yok
%46.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-3
%9.8
0-2
%8.5
0-4
%8.5
1-3
%7.9
1-2
%6.8
1-4
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %7.8
İY X: %26.0
İY 2: %66.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.4
İY 0.5 Alt: %15.6
İY 1.5 Üst: %56.9
İY 1.5 Alt: %43.1
İY 2.5 Üst: %28.6
İY 2.5 Alt: %71.4
İY 3.5 Üst: %11.0
İY 3.5 Alt: %89.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.69
+
Dep
9
=
Toplam
12.69
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %88.5
8.5 Alt: %11.5
9.5 Üst: %81.3
9.5 Alt: %18.7
10.5 Üst: %72.1
10.5 Alt: %27.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.84 Korner (Ev: 1.7, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %69.3
İY 4.5 Alt: %30.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %4.8 |
Eşit: %3.8 |
Dep: %91.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.9
Ev: 8.9 • Dep: 20
İsabetli Şut
11.2
Ev: 3.2 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %92.2
21.5 Alt: %7.8
23.5 Şut Üst: %84.5
23.5 Alt: %15.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %86.8
7.5 Alt: %13.2
8.5 İsabetli Üst: %78.4
8.5 Alt: %21.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPaksi SE II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pecsi MFC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Paksi SE II (+2.00)
@2.26
%44.2 İhtimal
İade (Push): %22.5
Pecsi MFC (-2.00)
@1.79
%55.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.00
%50.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @65.73 | %1.5 | %0.0 | @1.02 | %98.5 |
| -1.25 | @64.46 | %1.6 | %0.0 | @1.02 | %98.5 |
| -1.00 | @63.20 | %1.6 | %3.8 | @1.02 | %98.4 |
| -0.75 | @28.48 | %3.5 | %0.0 | @1.04 | %96.5 |
| -0.50 | @18.64 | %5.4 | %0.0 | @1.06 | %94.6 |
| -0.25 | @17.60 | %5.7 | %0.0 | @1.06 | %94.3 |
| 0.0 | @16.56 | %6.0 | %11.1 | @1.06 | %94.0 |
| +0.25 | @8.64 | %11.6 | %0.0 | @1.13 | %88.4 |
| +0.50 | @6.06 | %16.5 | %0.0 | @1.20 | %83.5 |
| +0.75 | @5.52 | %18.1 | %0.0 | @1.22 | %81.9 |
| +1.00 | @4.99 | %20.1 | %17.7 | @1.25 | %80.0 |
| +1.25 | @3.59 | %27.8 | %0.0 | @1.39 | %72.2 |
| +1.50 | @2.92 | %34.2 | %0.0 | @1.52 | %65.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.10 | %91.1 | %0.0 | @11.22 | %8.9 |
| +2.00 | @1.11 | %90.3 | %15.2 | @10.30 | %9.7 |
| +2.25 | @1.21 | %82.9 | %0.0 | @5.84 | %17.1 |
| +2.50 | @1.31 | %76.6 | %0.0 | @4.27 | %23.4 |
| +2.75 | @1.35 | %73.8 | %0.0 | @3.82 | %26.2 |
| +3.00 | @1.42 | %70.4 | %21.1 | @3.37 | %29.7 |
| +3.25 | @1.61 | %62.1 | %0.0 | @2.64 | %37.9 |
| +3.50 | @1.80 | %55.5 | %0.0 | @2.25 | %44.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.0% | 5.3% | 9.8% | 11.3% | 9.8% | 6.8% |
| 1 Gol | 1.0% | 4.9% | 7.8% | 9.0% | 7.8% | 5.4% |
| 2 Gol | 0.5% | 1.8% | 3.1% | 3.6% | 3.1% | 2.2% |
| 3 Gol | 0.1% | 0.5% | 0.8% | 1.0% | 0.8% | 0.6% |
| 4 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Paksi SE II — Son 5 Maç
G
vs Dunaharaszti MTK (D)
0 - 2
G
vs Sárbogárd (D)
0 - 6
B
vs Budaörs (D)
1 - 1
G
vs Szekszárd (E)
8 - 1
M
vs Siofok (D)
3 - 1
Pecsi MFC — Son 5 Maç
G
vs Kisvarda FC (E)
4 - 2
G
vs Budaörs (D)
0 - 6
G
vs Budaörs (D)
0 - 6
G
vs Szekszard (E)
3 - 0
G
vs Szekszárd (E)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 15.11.2025 | NB III - Southwest | Paksi SE II | 1 - 1 | Pecsi MFC |
| 27.07.2025 | NB III - Southwest | Pecsi MFC | 3 - 0 | Paksi SE II |
| 14.03.2025 | NB III - Southwest | Pecsi MFC | 2 - 0 | Paksi SE II |
| 27.08.2024 | NB III - Southwest | Paksi SE II | 0 - 2 | Pecsi MFC |
| 21.09.2011 | Magyar Kupa | Paksi SE II | 0 - 3 | Pecsi MFC |