Hungary
NB III - Southeast •
08.11.2026 — 13:00
Vasas II
Elo: 1527λ (Beklenen Gol): 2.64
VS
Başlamadı
Dabas
Elo: 1461λ (Beklenen Gol): 0.96
Model Güven Derecesi:
%77
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Vasas II - Dabas mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.64, Dep: 0.96 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vasas II %72.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %69.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%62.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vasas II xG
2.75
Dengeli
Dabas xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%72.7
X (Beraberlik)
%16.6
2 (Deplasman)
%10.8
Çifte Şans 1X: %89.2
Çifte Şans X2: %27.4
Çifte Şans 12: %83.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.6
0.5 Alt: %3.4
1.5 Üst: %87.9
1.5 Alt: %12.1
2.5 Üst: %69.6
2.5 Alt: %30.4
3.5 Üst: %48.3
3.5 Alt: %51.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%57.7
KG Yok
%42.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%9.6
2-1
%9.2
3-0
%8.4
3-1
%8.1
1-1
%7.5
1-0
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %54.2
İY X: %33.1
İY 2: %12.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.3
İY 0.5 Alt: %20.7
İY 1.5 Üst: %48.5
İY 1.5 Alt: %51.5
İY 2.5 Üst: %21.6
İY 2.5 Alt: %78.5
İY 3.5 Üst: %7.4
İY 3.5 Alt: %92.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.39
+
Dep
3.78
=
Toplam
11.17
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %78.3
8.5 Alt: %21.7
9.5 Üst: %67.8
9.5 Alt: %32.2
10.5 Üst: %56.0
10.5 Alt: %44.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.14 Korner (Ev: 3.4, Dep: 1.74)
İY 4.5 Üst: %58.3
İY 4.5 Alt: %41.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %82.6 |
Eşit: %6.8 |
Dep: %10.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.2
Ev: 20.1 • Dep: 9
İsabetli Şut
10.3
Ev: 7.2 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %92.7
21.5 Alt: %7.3
23.5 Şut Üst: %85.4
23.5 Alt: %14.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.2
7.5 Alt: %19.9
8.5 İsabetli Üst: %69.5
8.5 Alt: %30.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVasas II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Dabas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Vasas II (-1.50)
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Dabas (+1.50)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.05
%48.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
| -1.25 | @1.80 | %55.5 | %0.0 | @2.25 | %44.5 |
| -1.00 | @1.58 | %63.2 | %21.8 | @2.72 | %36.8 |
| -0.75 | @1.48 | %67.7 | %0.0 | @3.10 | %32.3 |
| -0.50 | @1.40 | %71.2 | %0.0 | @3.48 | %28.8 |
| -0.25 | @1.28 | %78.0 | %0.0 | @4.55 | %22.0 |
| 0.0 | @1.16 | %86.3 | %17.4 | @7.29 | %13.7 |
| +0.25 | @1.14 | %87.6 | %0.0 | @8.06 | %12.4 |
| +0.50 | @1.13 | %88.7 | %0.0 | @8.83 | %11.3 |
| +0.75 | @1.09 | %92.2 | %0.0 | @12.74 | %7.9 |
| +1.00 | @1.04 | %95.9 | %7.5 | @24.44 | %4.1 |
| +1.25 | @1.04 | %96.1 | %0.0 | @25.44 | %3.9 |
| +1.50 | @1.04 | %96.2 | %0.0 | @26.44 | %3.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.16 | %85.9 | %0.0 | @7.08 | %14.1 |
| +2.00 | @1.19 | %84.2 | %19.3 | @6.33 | %15.8 |
| +2.25 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.04 | %24.8 |
| +2.50 | @1.47 | %68.0 | %0.0 | @3.12 | %32.0 |
| +2.75 | @1.56 | %63.9 | %0.0 | @2.77 | %36.1 |
| +3.00 | @1.70 | %58.7 | %22.4 | @2.42 | %41.3 |
| +3.25 Ana Hat | @1.95 | %51.3 | %0.0 | @2.05 | %48.7 |
| +3.50 | @2.20 | %45.5 | %0.0 | @1.84 | %54.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.4% | 2.2% | 1.3% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 7.1% | 7.9% | 3.5% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 10.1% | 9.6% | 4.6% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 8.9% | 8.5% | 4.1% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 5.9% | 5.6% | 2.7% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 3.1% | 3.0% | 1.4% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
Vasas II — Son 5 Maç
B
vs Szeged-Csanád II (E)
3 - 3
B
vs Bekescsaba 1912 (E)
2 - 2
M
vs Sándorfalva (D)
1 - 0
G
vs BKV Előre (E)
3 - 0
G
vs Hódmezővásárhely (E)
2 - 0
Dabas — Son 5 Maç
G
vs Bekescsaba 1912 (E)
2 - 1
B
vs Sándorfalva (D)
0 - 0
M
vs BKV Előre (E)
4 - 5
B
vs Hódmezővásárhely (D)
1 - 1
M
vs III. Kerületi TUE (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.