Maç Listesine Dön
Hungary NB III - Northwest • 08.11.2026 — 13:00

Puskás II

Elo: 1571
λ (Beklenen Gol): 3.39
VS
Başlamadı

1908 SZAC

Elo: 1385
λ (Beklenen Gol): 0.75
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Puskás II - 1908 SZAC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.39, Dep: 0.75 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Puskás II %85.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %78.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %9.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %92.8
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %72.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Puskás II xG 3.47
Dengeli
1908 SZAC xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %85.8
X (Beraberlik) %9.8
2 (Deplasman) %4.5

Çifte Şans 1X: %95.5
Çifte Şans X2: %14.3
Çifte Şans 12: %90.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.8 0.5 Alt: %2.2
1.5 Üst: %92.1 1.5 Alt: %7.9
2.5 Üst: %78.1 2.5 Alt: %21.9
3.5 Üst: %59.1 3.5 Alt: %40.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %51.5
KG Yok %48.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
3-0
%10.4
2-0
%9.2
4-0
%8.8
3-1
%7.8
2-1
%6.9
4-1
%6.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %66.2 İY X: %26.3 İY 2: %7.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.6 İY 0.5 Alt: %16.4
İY 1.5 Üst: %55.4 İY 1.5 Alt: %44.6
İY 2.5 Üst: %27.3 İY 2.5 Alt: %72.7
İY 3.5 Üst: %10.2 İY 3.5 Alt: %89.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 8.91
+
Dep 3.34
=
Toplam 12.25
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %86.1 8.5 Alt: %13.9
9.5 Üst: %77.9 9.5 Alt: %22.1
10.5 Üst: %67.9 10.5 Alt: %32.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.64 Korner (Ev: 4.1, Dep: 1.54)
İY 4.5 Üst: %66.3 İY 4.5 Alt: %33.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %93.0 | Eşit: %3.2 | Dep: %3.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 31.8
Ev: 24 • Dep: 7.8
İsabetli Şut 11.5
Ev: 8.8 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.2 21.5 Alt: %2.8
23.5 Şut Üst: %93.4 23.5 Alt: %6.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %88.4 7.5 Alt: %11.6
8.5 İsabetli Üst: %80.6 8.5 Alt: %19.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Puskás II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
1908 SZAC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Puskás II (-2.00)
@1.79
%56.0 İhtimal
İade (Push): %22.7
1908 SZAC (+2.00)
@2.27
%44.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.91
%52.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @1.52 %65.9 %0.0 @2.94 %34.1
-1.25 @1.38 %72.4 %0.0 @3.62 %27.6
-1.00 @1.25 %80.3 %17.9 @5.07 %19.7
-0.75 @1.22 %82.2 %0.0 @5.62 %17.8
-0.50 @1.19 %83.8 %0.0 @6.17 %16.2
-0.25 @1.13 %88.7 %0.0 @8.87 %11.3
0.0 @1.06 %94.3 %11.1 @17.46 %5.7
+0.25 @1.06 %94.6 %0.0 @18.55 %5.4
+0.50 @1.05 %94.9 %0.0 @19.64 %5.1
+0.75 @1.03 %96.7 %0.0 @30.27 %3.3
+1.00 @1.01 %98.6 %3.7 @69.04 %1.5
+1.25 @1.01 %98.6 %0.0 @70.37 %1.4
+1.50 @1.01 %98.6 %0.0 @71.69 %1.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.11 %90.2 %0.0 @10.23 %9.8
+2.00 @1.12 %89.3 %16.0 @9.35 %10.7
+2.25 @1.23 %81.6 %0.0 @5.42 %18.4
+2.50 @1.33 %75.1 %0.0 @4.01 %24.9
+2.75 @1.39 %72.0 %0.0 @3.58 %28.0
+3.00 @1.47 %68.2 %21.6 @3.14 %31.8
+3.25 @1.67 %60.0 %0.0 @2.50 %40.1
+3.50 @1.87 %53.5 %0.0 @2.15 %46.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.2% 1.0% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
1 Gol 5.8% 5.0% 1.8% 0.4% 0.1% 0.0%
2 Gol 10.4% 7.9% 3.0% 0.7% 0.1% 0.0%
3 Gol 11.8% 8.9% 3.4% 0.8% 0.2% 0.0%
4 Gol 10.0% 7.6% 2.8% 0.7% 0.1% 0.0%
5 Gol 6.8% 5.1% 1.9% 0.5% 0.1% 0.0%
Puskás II — Son 5 Maç
G vs Gyori ETO II (D)
1 - 3
G vs Veszprém (E)
3 - 1
B vs Haladás VSE (D)
2 - 2
G vs Király SZE (E)
5 - 2
G vs MTE 1904 (D)
1 - 4
1908 SZAC — Son 5 Maç
M vs Veszprém (E)
0 - 6
M vs Király SZE (D)
1 - 0
M vs Balatonalmádi (E)
0 - 1
M vs Sárisápi Bányász (D)
2 - 1
M vs SC Sopron (E)
0 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.