Maç Listesine Dön
Hungary NB III - Northeast • 08.11.2026 — 13:00

Diósgyőr II

Elo: 1562
λ (Beklenen Gol): 3.06
VS
Başlamadı

Tarpa

Elo: 1431
λ (Beklenen Gol): 1.08
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Diósgyőr II - Tarpa mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.06, Dep: 1.08 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Diósgyőr II %76.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %78.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %14.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %66.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Diósgyőr II xG 3.15
Dengeli
Tarpa xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %76.3
X (Beraberlik) %14.0
2 (Deplasman) %9.7

Çifte Şans 1X: %90.3
Çifte Şans X2: %23.7
Çifte Şans 12: %86.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.8 0.5 Alt: %2.2
1.5 Üst: %92.2 1.5 Alt: %7.8
2.5 Üst: %78.1 2.5 Alt: %22.0
3.5 Üst: %59.1 3.5 Alt: %40.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %63.3
KG Yok %36.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
3-1
%8.3
2-1
%8.1
3-0
%7.6
2-0
%7.5
4-1
%6.3
4-0
%5.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %57.9 İY X: %29.7 İY 2: %12.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.5 İY 0.5 Alt: %16.5
İY 1.5 Üst: %55.7 İY 1.5 Alt: %44.3
İY 2.5 Üst: %27.6 İY 2.5 Alt: %72.4
İY 3.5 Üst: %10.7 İY 3.5 Alt: %89.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 8.24
+
Dep 4.04
=
Toplam 12.28
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %86.2 8.5 Alt: %13.8
9.5 Üst: %78.1 9.5 Alt: %21.9
10.5 Üst: %68.1 10.5 Alt: %31.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.65 Korner (Ev: 3.79, Dep: 1.86)
İY 4.5 Üst: %66.5 İY 4.5 Alt: %33.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %85.7 | Eşit: %5.7 | Dep: %8.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 32.5
Ev: 22.7 • Dep: 9.8
İsabetli Şut 11.4
Ev: 8.1 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.8 21.5 Alt: %2.2
23.5 Şut Üst: %94.8 23.5 Alt: %5.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %88.2 7.5 Alt: %11.8
8.5 İsabetli Üst: %80.3 8.5 Alt: %19.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Diósgyőr II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tarpa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Diósgyőr II (-1.75)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tarpa (+1.75)
@1.93
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.01
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.99
%50.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @1.86 %53.9 %0.0 @2.17 %46.1
-1.25 @1.67 %60.0 %0.0 @2.50 %40.0
-1.00 @1.48 %67.6 %20.2 @3.08 %32.4
-0.75 @1.40 %71.2 %0.0 @3.47 %28.8
-0.50 @1.35 %74.1 %0.0 @3.86 %25.9
-0.25 @1.25 %80.3 %0.0 @5.07 %19.7
0.0 @1.14 %87.6 %15.4 @8.05 %12.4
+0.25 @1.13 %88.6 %0.0 @8.77 %11.4
+0.50 @1.12 %89.5 %0.0 @9.50 %10.5
+0.75 @1.08 %92.7 %0.0 @13.61 %7.4
+1.00 @1.04 %96.1 %6.9 @25.40 %3.9
+1.25 @1.04 %96.2 %0.0 @26.33 %3.8
+1.50 @1.04 %96.3 %0.0 @27.27 %3.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.10 %90.7 %0.0 @10.75 %9.3
+2.00 @1.11 %89.9 %15.5 @9.85 %10.2
+2.25 @1.21 %82.3 %0.0 @5.66 %17.7
+2.50 @1.32 %76.0 %0.0 @4.16 %24.0
+2.75 @1.37 %73.2 %0.0 @3.73 %26.8
+3.00 @1.44 %69.7 %20.7 @3.30 %30.3
+3.25 @1.62 %61.6 %0.0 @2.61 %38.4
+3.50 @1.81 %55.2 %0.0 @2.23 %44.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.2% 1.5% 1.0% 0.4% 0.1% 0.0%
1 Gol 4.9% 6.2% 3.1% 1.1% 0.3% 0.1%
2 Gol 8.2% 8.9% 4.8% 1.7% 0.5% 0.1%
3 Gol 8.4% 9.0% 4.9% 1.8% 0.5% 0.1%
4 Gol 6.4% 6.9% 3.7% 1.3% 0.4% 0.1%
5 Gol 3.9% 4.2% 2.3% 0.8% 0.2% 0.0%
Diósgyőr II — Son 5 Maç
M vs Tiszafuredi VSE (D)
2 - 1
M vs Cigand SE (E)
0 - 3
G vs Tiszaújváros (D)
0 - 4
M vs Ózd Sajóvölgye (E)
1 - 3
M vs Eger (D)
2 - 1
Tarpa — Son 5 Maç
B vs Hajdúnánás (E)
2 - 2
M vs Mátészalka (D)
4 - 0
G vs Gödöllő (E)
2 - 1
M vs Kisvárda II (D)
3 - 0
M vs Debrecen II (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.