Maç Listesine Dön
Belçika Second Amateur Division - VFV B • 08.11.2026 — 13:00

Sint-Truiden II

Elo: 1519
λ (Beklenen Gol): 2.33
VS
Başlamadı

Wellen

Elo: 1509
λ (Beklenen Gol): 2.48
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sint-Truiden II - Wellen mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.33, Dep: 2.48 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Wellen %42.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %85.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %83.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sint-Truiden II xG 2.39
Dengeli
Wellen xG 2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %37.7
X (Beraberlik) %19.5
2 (Deplasman) %42.8

Çifte Şans 1X: %57.2
Çifte Şans X2: %62.3
Çifte Şans 12: %80.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.7 0.5 Alt: %1.3
1.5 Üst: %95.6 1.5 Alt: %4.4
2.5 Üst: %85.8 2.5 Alt: %14.2
3.5 Üst: %70.6 3.5 Alt: %29.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %83.0
KG Yok %17.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-2
%6.8
1-2
%5.9
2-3
%5.6
2-1
%5.5
3-2
%5.3
1-1
%5.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.5 İY X: %31.7 İY 2: %35.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %87.4 İY 0.5 Alt: %12.6
İY 1.5 Üst: %64.3 İY 1.5 Alt: %35.7
İY 2.5 Üst: %36.1 İY 2.5 Alt: %63.9
İY 3.5 Üst: %16.5 İY 3.5 Alt: %83.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.77
+
Dep 7.04
=
Toplam 13.82
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %93.2 8.5 Alt: %6.8
9.5 Üst: %88.2 9.5 Alt: %11.8
10.5 Üst: %81.2 10.5 Alt: %18.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.36 Korner (Ev: 3.12, Dep: 3.24)
İY 4.5 Üst: %76.0 İY 4.5 Alt: %24.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %41.7 | Eşit: %10.8 | Dep: %47.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 36.6
Ev: 18.3 • Dep: 18.3
İsabetli Şut 12.8
Ev: 6.5 • Dep: 6.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.6 21.5 Alt: %0.4
23.5 Şut Üst: %98.9 23.5 Alt: %1.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %93.9 7.5 Alt: %6.1
8.5 İsabetli Üst: %88.9 8.5 Alt: %11.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sint-Truiden II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Wellen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sint-Truiden II (0.0)
@2.12
%47.1 İhtimal
İade (Push): %20.8
Wellen (+0.00)
@1.89
%52.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.65
%60.8 İhtimal
İade (Push): %19.6
+4.00 Gol Alt
@2.55
%39.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.88 %20.5 %0.0 @1.26 %79.5
-1.25 @4.47 %22.4 %0.0 @1.29 %77.6
-1.00 @4.06 %24.6 %16.8 @1.33 %75.4
-0.75 @3.17 %31.6 %0.0 @1.46 %68.5
-0.50 @2.68 %37.3 %0.0 @1.59 %62.7
-0.25 @2.40 %41.6 %0.0 @1.71 %58.4
0.0 Ana Hat @2.12 %47.1 %20.8 @1.89 %52.9
+0.25 @1.88 %53.3 %0.0 @2.14 %46.7
+0.50 @1.72 %58.1 %0.0 @2.39 %41.9
+0.75 @1.57 %63.8 %0.0 @2.76 %36.2
+1.00 @1.41 %70.8 %17.9 @3.42 %29.2
+1.25 @1.36 %73.6 %0.0 @3.79 %26.4
+1.50 @1.32 %76.0 %0.0 @4.17 %24.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.05 %95.0 %0.0 @20.04 %5.0
+2.00 @1.06 %94.7 %10.5 @18.93 %5.3
+2.25 @1.12 %89.5 %0.0 @9.47 %10.6
+2.50 @1.18 %84.7 %0.0 @6.55 %15.3
+2.75 @1.20 %83.4 %0.0 @6.02 %16.6
+3.00 @1.22 %81.8 %16.3 @5.48 %18.2
+3.25 @1.34 %74.5 %0.0 @3.92 %25.5
+3.50 @1.46 %68.5 %0.0 @3.17 %31.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.3% 1.8% 2.7% 2.2% 1.4% 0.7%
1 Gol 1.7% 5.5% 6.3% 5.2% 3.2% 1.6%
2 Gol 2.4% 5.9% 7.3% 6.0% 3.7% 1.9%
3 Gol 1.9% 4.6% 5.7% 4.7% 2.9% 1.4%
4 Gol 1.1% 2.7% 3.3% 2.7% 1.7% 0.8%
5 Gol 0.5% 1.2% 1.5% 1.3% 0.8% 0.4%
Sint-Truiden II — Son 5 Maç
G vs Tongeren (E)
7 - 5
G vs Hades (D)
1 - 2
G vs Cappellen (E)
3 - 0
M vs Rupel Boom (D)
2 - 1
G vs Diegem Sport (E)
6 - 2
Wellen — Son 5 Maç
B vs Cappellen (D)
0 - 0
G vs Royal Antwerp II (E)
1 - 0
M vs Racing Mechelen (E)
2 - 3
M vs Hades (E)
2 - 3
G vs Wilrijk (D)
2 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.