Maç Listesine Dön
Czech-Republic 3. liga - MSFL • 08.11.2026 — 12:30

Zlín II

Elo: 1478
λ (Beklenen Gol): 1.14
VS
Başlamadı

Frýdek-Místek

Elo: 1556
λ (Beklenen Gol): 1.96
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Zlín II - Frýdek-Místek mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.14, Dep: 1.96 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Frýdek-Místek %55.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %59.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Zlín II xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Frýdek-Místek xG 2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.14 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %21.0
X (Beraberlik) %23.3
2 (Deplasman) %55.7

Çifte Şans 1X: %44.3
Çifte Şans X2: %79.0
Çifte Şans 12: %76.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.7 0.5 Alt: %5.4
1.5 Üst: %82.3 1.5 Alt: %17.7
2.5 Üst: %59.9 2.5 Alt: %40.2
3.5 Üst: %37.5 3.5 Alt: %62.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %59.2
KG Yok %40.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.8
1-2
%9.9
0-2
%8.7
0-1
%8.1
1-3
%6.5
2-1
%5.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.5 İY X: %39.1 İY 2: %41.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.3 İY 0.5 Alt: %25.7
İY 1.5 Üst: %41.3 İY 1.5 Alt: %58.7
İY 2.5 Üst: %16.3 İY 2.5 Alt: %83.7
İY 3.5 Üst: %5.1 İY 3.5 Alt: %94.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.37
+
Dep 5.94
=
Toplam 10.31
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %70.1 8.5 Alt: %29.9
9.5 Üst: %58.0 9.5 Alt: %42.0
10.5 Üst: %45.5 10.5 Alt: %54.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.74 Korner (Ev: 2.01, Dep: 2.73)
İY 4.5 Üst: %51.3 İY 4.5 Alt: %48.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %25.8 | Eşit: %11.2 | Dep: %62.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.1
Ev: 11 • Dep: 15.2
İsabetli Şut 9.1
Ev: 3.9 • Dep: 5.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %81.7 21.5 Alt: %18.3
23.5 Şut Üst: %68.9 23.5 Alt: %31.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %68.8 7.5 Alt: %31.2
8.5 İsabetli Üst: %55.8 8.5 Alt: %44.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Zlín II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Frýdek-Místek
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Zlín II (+0.75)
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Frýdek-Místek (-0.75)
@2.03
%49.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@1.89
%52.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @12.03 %8.3 %0.0 @1.09 %91.7
-1.25 @11.25 %8.9 %0.0 @1.10 %91.1
-1.00 @10.48 %9.5 %12.9 @1.11 %90.5
-0.75 @6.34 %15.8 %0.0 @1.19 %84.2
-0.50 @4.72 %21.2 %0.0 @1.27 %78.8
-0.25 @4.16 %24.1 %0.0 @1.32 %76.0
0.0 @3.60 %27.8 %23.7 @1.38 %72.2
+0.25 @2.67 %37.5 %0.0 @1.60 %62.5
+0.50 @2.23 %44.9 %0.0 @1.81 %55.1
+0.75 Ana Hat @1.97 %50.7 %0.0 @2.03 %49.4
+1.00 @1.72 %58.1 %22.8 @2.39 %41.9
+1.25 @1.58 %63.5 %0.0 @2.74 %36.5
+1.50 @1.48 %67.6 %0.0 @3.09 %32.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.26 %79.7 %0.0 @4.92 %20.3
+2.00 @1.30 %76.7 %22.8 @4.28 %23.3
+2.25 @1.50 %66.8 %0.0 @3.01 %33.2
+2.50 @1.69 %59.2 %0.0 @2.45 %40.8
+2.75 @1.85 %54.0 %0.0 @2.17 %46.0
+3.00 Ana Hat @2.12 %47.2 %22.7 @1.89 %52.8
+3.25 @2.43 %41.1 %0.0 @1.70 %58.9
+3.50 @2.74 %36.5 %0.0 @1.57 %63.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.4% 8.2% 8.8% 5.8% 2.8% 1.1%
1 Gol 4.4% 11.0% 10.0% 6.6% 3.2% 1.3%
2 Gol 3.0% 5.8% 5.7% 3.7% 1.8% 0.7%
3 Gol 1.1% 2.2% 2.2% 1.4% 0.7% 0.3%
4 Gol 0.3% 0.6% 0.6% 0.4% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0%
Zlín II — Son 5 Maç
B vs Unie Hlubina (D)
2 - 2
M vs Zbrojovka Brno II (D)
4 - 2
M vs Hranice (E)
0 - 1
G vs Karviná II (D)
0 - 1
M vs Sigma Olomouc II (D)
3 - 1
Frýdek-Místek — Son 5 Maç
G vs Líšeň II (E)
3 - 0
G vs Blansko (D)
0 - 3
G vs Slovácko II (E)
2 - 1
M vs Hodonín (D)
3 - 0
B vs Havířov (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.