Maç Listesine Dön
Slovenya 3. liga - West • 08.11.2026 — 12:30

Trenčín II

Elo: 1470
λ (Beklenen Gol): 1.74
VS
Başlamadı

Baník Prievidza

Elo: 1494
λ (Beklenen Gol): 1.92
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Trenčín II - Baník Prievidza mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.74, Dep: 1.92 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Baník Prievidza %42.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %71.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Trenčín II xG 2.00
Dengeli
Baník Prievidza xG 2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %34.9
X (Beraberlik) %22.9
2 (Deplasman) %42.2

Çifte Şans 1X: %57.8
Çifte Şans X2: %65.1
Çifte Şans 12: %77.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.7 0.5 Alt: %3.3
1.5 Üst: %88.7 1.5 Alt: %11.3
2.5 Üst: %70.8 2.5 Alt: %29.2
3.5 Üst: %49.8 3.5 Alt: %50.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %71.1
KG Yok %29.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%9.2
1-2
%8.3
2-1
%7.5
2-2
%7.2
1-3
%5.3
0-2
%4.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.4 İY X: %36.7 İY 2: %33.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.7 İY 0.5 Alt: %20.3
İY 1.5 Üst: %49.9 İY 1.5 Alt: %50.1
İY 2.5 Üst: %22.7 İY 2.5 Alt: %77.3
İY 3.5 Üst: %8.3 İY 3.5 Alt: %91.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.58
+
Dep 5.85
=
Toplam 11.44
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %80.5 8.5 Alt: %19.5
9.5 Üst: %70.5 9.5 Alt: %29.5
10.5 Üst: %59.1 10.5 Alt: %40.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.26 Korner (Ev: 2.57, Dep: 2.69)
İY 4.5 Üst: %60.4 İY 4.5 Alt: %39.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %40.9 | Eşit: %11.9 | Dep: %47.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.6
Ev: 14.7 • Dep: 14.9
İsabetli Şut 10.3
Ev: 5.2 • Dep: 5.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.7 21.5 Alt: %6.3
23.5 Şut Üst: %87.1 23.5 Alt: %12.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.8 7.5 Alt: %19.2
8.5 İsabetli Üst: %70.3 8.5 Alt: %29.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Trenčín II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Baník Prievidza
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Trenčín II (+0.25)
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Baník Prievidza (-0.25)
@2.11
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.68 %17.6 %0.0 @1.21 %82.4
-1.25 @5.20 %19.3 %0.0 @1.24 %80.8
-1.00 @4.71 %21.3 %17.2 @1.27 %78.8
-0.75 @3.49 %28.7 %0.0 @1.40 %71.3
-0.50 @2.87 %34.8 %0.0 @1.53 %65.2
-0.25 @2.54 %39.4 %0.0 @1.65 %60.6
0.0 @2.20 %45.5 %23.5 @1.83 %54.6
+0.25 Ana Hat @1.90 %52.7 %0.0 @2.11 %47.3
+0.50 @1.72 %58.3 %0.0 @2.40 %41.8
+0.75 @1.55 %64.4 %0.0 @2.81 %35.6
+1.00 @1.39 %72.0 %19.1 @3.57 %28.0
+1.25 @1.33 %74.9 %0.0 @3.99 %25.1
+1.50 @1.29 %77.3 %0.0 @4.41 %22.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.15 %87.3 %0.0 @7.85 %12.7
+2.00 @1.16 %85.8 %18.3 @7.06 %14.2
+2.25 @1.30 %77.2 %0.0 @4.39 %22.8
+2.50 @1.43 %70.2 %0.0 @3.35 %29.8
+2.75 @1.50 %66.6 %0.0 @2.99 %33.4
+3.00 @1.61 %62.0 %21.5 @2.63 %38.0
+3.25 @1.83 %54.5 %0.0 @2.20 %45.5
+3.50 Ana Hat @2.05 %48.7 %0.0 @1.95 %51.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.3% 4.4% 4.8% 3.1% 1.5% 0.6%
1 Gol 3.9% 9.4% 8.4% 5.4% 2.6% 1.0%
2 Gol 4.0% 7.6% 7.3% 4.7% 2.3% 0.9%
3 Gol 2.3% 4.4% 4.3% 2.7% 1.3% 0.5%
4 Gol 1.0% 1.9% 1.9% 1.2% 0.6% 0.2%
5 Gol 0.3% 0.7% 0.6% 0.4% 0.2% 0.1%
Trenčín II — Son 5 Maç
M vs Častkovce (D)
1 - 0
M vs MSK Senec (E)
0 - 1
M vs Gabcikovo (D)
3 - 2
B vs Belusa (E)
1 - 1
M vs Nitra (E)
2 - 4
Baník Prievidza — Son 5 Maç
M vs Veľké Ludince (D)
3 - 0
G vs Spartak Myjava (E)
3 - 2
B vs Púchov (D)
1 - 1
M vs Dunajská Lužná (E)
1 - 2
G vs Komárno II (D)
1 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.