Maç Listesine Dön
Czech-Republic 3. liga - MSFL • 08.11.2026 — 12:15

Slovácko II

Elo: 1504
λ (Beklenen Gol): 1.84
VS
Başlamadı

Havířov

Elo: 1453
λ (Beklenen Gol): 0.83
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Slovácko II - Havířov mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.84, Dep: 0.83 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Slovácko II %60.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %91.8
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %55.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Slovácko II xG 2.00
Dengeli
Havířov xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %60.6
X (Beraberlik) %23.8
2 (Deplasman) %15.6

Çifte Şans 1X: %84.4
Çifte Şans X2: %39.4
Çifte Şans 12: %76.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.2 0.5 Alt: %7.8
1.5 Üst: %75.4 1.5 Alt: %24.6
2.5 Üst: %50.0 2.5 Alt: %50.0
3.5 Üst: %28.0 3.5 Alt: %72.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %48.2
KG Yok %51.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%11.9
2-0
%11.8
1-1
%11.3
2-1
%9.7
0-0
%7.7
3-0
%7.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %43.5 İY X: %41.5 İY 2: %15.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.2 İY 0.5 Alt: %30.8
İY 1.5 Üst: %34.4 İY 1.5 Alt: %65.6
İY 2.5 Üst: %12.0 İY 2.5 Alt: %88.0
İY 3.5 Üst: %3.2 İY 3.5 Alt: %96.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.79
+
Dep 3.5
=
Toplam 9.29
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %58.2 8.5 Alt: %41.8
9.5 Üst: %45.1 9.5 Alt: %54.9
10.5 Üst: %32.9 10.5 Alt: %67.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.28 Korner (Ev: 2.66, Dep: 1.61)
İY 4.5 Üst: %42.5 İY 4.5 Alt: %57.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %72.2 | Eşit: %10.1 | Dep: %17.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.5
Ev: 15.3 • Dep: 8.2
İsabetli Şut 8.3
Ev: 5.4 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %65.1 21.5 Alt: %34.9
23.5 Şut Üst: %48.8 23.5 Alt: %51.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.3 7.5 Alt: %41.8
8.5 İsabetli Üst: %44.3 8.5 Alt: %55.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Slovácko II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Havířov
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Slovácko II (-1.00)
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %24.8
Havířov (+1.00)
@1.89
%53.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.03
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.83 %35.4 %0.0 @1.55 %64.6
-1.25 @2.48 %40.4 %0.0 @1.68 %59.6
-1.00 Ana Hat @2.13 %47.0 %24.8 @1.89 %53.0
-0.75 @1.83 %54.5 %0.0 @2.20 %45.5
-0.50 @1.66 %60.1 %0.0 @2.51 %39.9
-0.25 @1.46 %68.4 %0.0 @3.16 %31.6
0.0 @1.26 %79.3 %24.1 @4.82 %20.7
+0.25 @1.22 %82.1 %0.0 @5.59 %17.9
+0.50 @1.19 %84.3 %0.0 @6.35 %15.7
+0.75 @1.12 %89.0 %0.0 @9.11 %11.0
+1.00 @1.06 %94.4 %10.7 @17.72 %5.6
+1.25 @1.06 %94.7 %0.0 @18.78 %5.3
+1.50 @1.05 %95.0 %0.0 @19.84 %5.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.40 %71.5 %0.0 @3.50 %28.5
+2.00 @1.50 %66.5 %25.8 @2.99 %33.5
+2.25 @1.76 %56.7 %0.0 @2.31 %43.3
+2.50 Ana Hat @2.03 %49.4 %0.0 @1.98 %50.6
+2.75 @2.32 %43.0 %0.0 @1.76 %57.0
+3.00 @2.87 %34.9 %22.2 @1.54 %65.1
+3.25 @3.28 %30.5 %0.0 @1.44 %69.5
+3.50 @3.68 %27.1 %0.0 @1.37 %72.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.8% 5.0% 2.4% 0.7% 0.1% 0.0%
1 Gol 12.1% 11.5% 4.4% 1.2% 0.3% 0.0%
2 Gol 11.9% 9.8% 4.1% 1.1% 0.2% 0.0%
3 Gol 7.3% 6.1% 2.5% 0.7% 0.1% 0.0%
4 Gol 3.4% 2.8% 1.2% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 1.2% 1.0% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
Slovácko II — Son 5 Maç
G vs Uherský Brod (D)
1 - 2
M vs Uničov (E)
1 - 2
M vs Frýdek-Místek (D)
2 - 1
G vs Unie Hlubina (E)
5 - 2
M vs Vsetín (D)
1 - 0
Havířov — Son 5 Maç
M vs Hodonín (E)
0 - 1
M vs Vrchovina (D)
2 - 0
G vs Polanka nad Odrou (E)
3 - 1
G vs Sigma Olomouc II (E)
3 - 0
B vs Uherský Brod (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.