Maç Listesine Dön
Czech-Republic 4. liga - Divizie B • 08.11.2026 — 12:15

Meteor Praha

Elo: 1492
λ (Beklenen Gol): 2.40
VS
Başlamadı

Újezd Praha 4

Elo: 1515
λ (Beklenen Gol): 2.64
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Meteor Praha - Újezd Praha 4 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.40, Dep: 2.64 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Újezd Praha 4 %44.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %87.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %84.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Meteor Praha xG 2.71
Dengeli
Újezd Praha 4 xG 2.71
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %36.4
X (Beraberlik) %18.9
2 (Deplasman) %44.8

Çifte Şans 1X: %55.2
Çifte Şans X2: %63.6
Çifte Şans 12: %81.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.0 0.5 Alt: %1.1
1.5 Üst: %96.4 1.5 Alt: %3.6
2.5 Üst: %87.8 2.5 Alt: %12.2
3.5 Üst: %73.9 3.5 Alt: %26.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %84.7
KG Yok %15.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-2
%6.5
2-3
%5.7
1-2
%5.4
3-2
%5.2
2-1
%4.9
1-3
%4.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.9 İY X: %30.9 İY 2: %37.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %88.5 İY 0.5 Alt: %11.5
İY 1.5 Üst: %66.7 İY 1.5 Alt: %33.3
İY 2.5 Üst: %38.8 İY 2.5 Alt: %61.3
İY 3.5 Üst: %18.4 İY 3.5 Alt: %81.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.9
+
Dep 7.4
=
Toplam 14.3
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %94.7 8.5 Alt: %5.4
9.5 Üst: %90.4 9.5 Alt: %9.6
10.5 Üst: %84.3 10.5 Alt: %15.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.58 Korner (Ev: 3.18, Dep: 3.4)
İY 4.5 Üst: %78.5 İY 4.5 Alt: %21.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %39.6 | Eşit: %10.6 | Dep: %49.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 38
Ev: 18.7 • Dep: 19.3
İsabetli Şut 13.3
Ev: 6.6 • Dep: 6.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.8 21.5 Alt: %0.2
23.5 Şut Üst: %99.4 23.5 Alt: %0.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %95.3 7.5 Alt: %4.7
8.5 İsabetli Üst: %91.2 8.5 Alt: %8.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Meteor Praha
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Újezd Praha 4
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Meteor Praha (+0.25)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Újezd Praha 4 (-0.25)
@2.06
%48.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.54
%64.9 İhtimal
İade (Push): %19.1
+4.00 Gol Alt
@2.85
%35.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.08 %19.7 %0.0 @1.25 %80.3
-1.25 @4.66 %21.4 %0.0 @1.27 %78.6
-1.00 @4.25 %23.5 %16.4 @1.31 %76.5
-0.75 @3.29 %30.4 %0.0 @1.44 %69.7
-0.50 @2.77 %36.1 %0.0 @1.56 %64.0
-0.25 @2.49 %40.2 %0.0 @1.67 %59.8
0.0 @2.21 %45.3 %20.5 @1.83 %54.7
+0.25 Ana Hat @1.94 %51.6 %0.0 @2.06 %48.4
+0.50 @1.77 %56.5 %0.0 @2.30 %43.5
+0.75 @1.61 %62.1 %0.0 @2.64 %37.9
+1.00 @1.45 %69.0 %18.1 @3.22 %31.0
+1.25 @1.39 %72.1 %0.0 @3.58 %27.9
+1.50 @1.34 %74.6 %0.0 @3.94 %25.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.04 %95.9 %0.0 @24.13 %4.1
+2.00 @1.05 %95.6 %9.4 @22.95 %4.4
+2.25 @1.10 %91.0 %0.0 @11.05 %9.1
+2.50 @1.15 %86.7 %0.0 @7.52 %13.3
+2.75 @1.17 %85.6 %0.0 @6.95 %14.4
+3.00 @1.19 %84.3 %15.1 @6.38 %15.7
+3.25 @1.29 %77.4 %0.0 @4.43 %22.6
+3.50 @1.40 %71.6 %0.0 @3.52 %28.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.0% 1.5% 2.5% 2.2% 1.4% 0.8%
1 Gol 1.4% 4.8% 5.9% 5.2% 3.4% 1.8%
2 Gol 2.0% 5.4% 7.1% 6.3% 4.1% 2.2%
3 Gol 1.6% 4.3% 5.7% 5.0% 3.3% 1.7%
4 Gol 1.0% 2.6% 3.4% 3.0% 2.0% 1.0%
5 Gol 0.5% 1.2% 1.6% 1.4% 0.9% 0.5%
Meteor Praha — Son 5 Maç
M vs Brandýs nad Labem (D)
3 - 0
M vs Sokol Hostouň (E)
2 - 4
M vs Tempo Praha (D)
4 - 2
G vs Ostrov (E)
3 - 0
G vs Karlovy Vary (D)
2 - 3
Újezd Praha 4 — Son 5 Maç
M vs Chomutov (E)
1 - 2
G vs Baník Sokolov (D)
2 - 3
B vs Rapid Psáry (E)
2 - 2
G vs Slavoj Vyšehrad (D)
2 - 4
G vs Slovan Velvary (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.