Indonesia
Liga 1 •
08.11.2026 — 11:30
PSS Sleman
Elo: 1519λ (Beklenen Gol): 2.79
VS
Başlamadı
Bhayangkara FC
Elo: 1541λ (Beklenen Gol): 1.61
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
PSS Sleman - Bhayangkara FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.79, Dep: 1.61 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre PSS Sleman %61.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %81.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %75.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %91.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%53.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
PSS Sleman xG
2.79
Dengeli
Bhayangkara FC xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%61.8
X (Beraberlik)
%18.0
2 (Deplasman)
%20.2
Çifte Şans 1X: %79.8
Çifte Şans X2: %38.2
Çifte Şans 12: %82.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.2
0.5 Alt: %1.8
1.5 Üst: %93.7
1.5 Alt: %6.3
2.5 Üst: %81.4
2.5 Alt: %18.6
3.5 Üst: %63.9
3.5 Alt: %36.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%75.4
KG Yok
%24.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%7.7
3-1
%7.2
2-2
%6.2
1-1
%6.0
3-2
%5.8
4-1
%5.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %47.6
İY X: %31.8
İY 2: %20.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.1
İY 0.5 Alt: %14.9
İY 1.5 Üst: %59.3
İY 1.5 Alt: %40.7
İY 2.5 Üst: %31.0
İY 2.5 Alt: %69.0
İY 3.5 Üst: %13.0
İY 3.5 Alt: %87.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.69
+
Dep
5.18
=
Toplam
12.87
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %89.4
8.5 Alt: %10.6
9.5 Üst: %82.5
9.5 Alt: %17.5
10.5 Üst: %73.7
10.5 Alt: %26.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.92 Korner (Ev: 3.54, Dep: 2.38)
İY 4.5 Üst: %70.4
İY 4.5 Alt: %29.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %71.2 |
Eşit: %8.9 |
Dep: %19.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
34
Ev: 21 • Dep: 13
İsabetli Şut
11.9
Ev: 7.5 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.9
21.5 Alt: %1.1
23.5 Şut Üst: %97.0
23.5 Alt: %3.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.8
7.5 Alt: %9.2
8.5 İsabetli Üst: %84.1
8.5 Alt: %15.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPSS Sleman
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bhayangkara FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
PSS Sleman (-1.00)
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %20.6
Bhayangkara FC (+1.00)
@1.97
%50.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %20.6
+4.00 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.55 | %39.2 | %0.0 | @1.64 | %60.8 |
| -1.25 | @2.29 | %43.7 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| -1.00 Ana Hat | @2.03 | %49.3 | %20.6 | @1.97 | %50.7 |
| -0.75 | @1.81 | %55.1 | %0.0 | @2.23 | %44.9 |
| -0.50 | @1.67 | %59.7 | %0.0 | @2.48 | %40.3 |
| -0.25 | @1.51 | %66.1 | %0.0 | @2.95 | %33.9 |
| 0.0 | @1.35 | %73.9 | %19.2 | @3.84 | %26.1 |
| +0.25 | @1.30 | %76.7 | %0.0 | @4.29 | %23.3 |
| +0.50 | @1.27 | %79.0 | %0.0 | @4.75 | %21.1 |
| +0.75 | @1.19 | %83.9 | %0.0 | @6.19 | %16.2 |
| +1.00 | @1.12 | %89.4 | %11.7 | @9.42 | %10.6 |
| +1.25 | @1.11 | %90.0 | %0.0 | @10.04 | %10.0 |
| +1.50 | @1.10 | %90.6 | %0.0 | @10.67 | %9.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.08 | %92.8 | %0.0 | @13.90 | %7.2 |
| +2.00 | @1.08 | %92.3 | %13.3 | @12.92 | %7.7 |
| +2.25 | @1.17 | %85.7 | %0.0 | @7.00 | %14.3 |
| +2.50 | @1.25 | %80.0 | %0.0 | @5.01 | %20.0 |
| +2.75 | @1.28 | %78.0 | %0.0 | @4.54 | %22.1 |
| +3.00 | @1.33 | %75.4 | %18.8 | @4.07 | %24.6 |
| +3.25 | @1.48 | %67.6 | %0.0 | @3.09 | %32.4 |
| +3.50 | @1.63 | %61.3 | %0.0 | @2.58 | %38.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.8% | 1.7% | 1.7% | 0.9% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 3.3% | 6.4% | 4.8% | 2.6% | 1.0% | 0.3% |
| 2 Gol | 5.2% | 8.3% | 6.7% | 3.6% | 1.4% | 0.5% |
| 3 Gol | 4.8% | 7.7% | 6.2% | 3.3% | 1.3% | 0.4% |
| 4 Gol | 3.3% | 5.4% | 4.3% | 2.3% | 0.9% | 0.3% |
| 5 Gol | 1.9% | 3.0% | 2.4% | 1.3% | 0.5% | 0.2% |
PSS Sleman — Son 5 Maç
G
vs PSGC Ciamis (E)
6 - 0
M
vs Garudayaksa (D)
3 - 1
M
vs Pusamania Borneo (E)
1 - 2
M
vs Persik Kediri (D)
2 - 1
B
vs Persebaya Surabaya (D)
2 - 2
Bhayangkara FC — Son 5 Maç
G
vs PSPS (D)
1 - 3
M
vs Java United (D)
2 - 0
B
vs PSM Makassar (E)
0 - 0
G
vs PSIM Yogyakarta (E)
1 - 0
B
vs Persepam Madura Utd (D)
3 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.