Maç Listesine Dön
South-Africa K4 League • 08.11.2026 — 08:00

Gijang United

Elo: 1492
λ (Beklenen Gol): 2.12
VS
Başlamadı

Pyeongchang United

Elo: 1502
λ (Beklenen Gol): 2.27
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Gijang United - Pyeongchang United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.12, Dep: 2.27 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Pyeongchang United %42.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %81.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %79.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Gijang United xG 2.35
Dengeli
Pyeongchang United xG 2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %37.0
X (Beraberlik) %20.6
2 (Deplasman) %42.4

Çifte Şans 1X: %57.6
Çifte Şans X2: %63.0
Çifte Şans 12: %79.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.2 0.5 Alt: %1.8
1.5 Üst: %93.8 1.5 Alt: %6.2
2.5 Üst: %81.4 2.5 Alt: %18.6
3.5 Üst: %63.9 3.5 Alt: %36.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %79.4
KG Yok %20.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-2
%7.2
1-2
%6.8
1-1
%6.4
2-1
%6.3
2-3
%5.4
1-3
%5.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.7 İY X: %33.3 İY 2: %35.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.0 İY 0.5 Alt: %15.0
İY 1.5 Üst: %59.5 İY 1.5 Alt: %40.5
İY 2.5 Üst: %31.2 İY 2.5 Alt: %68.8
İY 3.5 Üst: %13.2 İY 3.5 Alt: %86.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.35
+
Dep 6.6
=
Toplam 12.95
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %89.8 8.5 Alt: %10.2
9.5 Üst: %83.1 9.5 Alt: %16.9
10.5 Üst: %74.4 10.5 Alt: %25.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.96 Korner (Ev: 2.92, Dep: 3.03)
İY 4.5 Üst: %70.9 İY 4.5 Alt: %29.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %41.7 | Eşit: %11.2 | Dep: %47.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 34
Ev: 17 • Dep: 17
İsabetli Şut 11.9
Ev: 6 • Dep: 5.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.9 21.5 Alt: %1.2
23.5 Şut Üst: %97.0 23.5 Alt: %3.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.5 7.5 Alt: %9.5
8.5 İsabetli Üst: %83.7 8.5 Alt: %16.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Gijang United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pyeongchang United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Gijang United (0.0)
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %21.6
Pyeongchang United (+0.00)
@1.88
%53.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %20.2
+4.00 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.05 %19.8 %0.0 @1.25 %80.2
-1.25 @4.62 %21.6 %0.0 @1.28 %78.4
-1.00 @4.20 %23.8 %17.0 @1.31 %76.2
-0.75 @3.24 %30.9 %0.0 @1.45 %69.1
-0.50 @2.72 %36.8 %0.0 @1.58 %63.3
-0.25 @2.43 %41.2 %0.0 @1.70 %58.8
0.0 Ana Hat @2.13 %46.9 %21.6 @1.88 %53.2
+0.25 @1.88 %53.3 %0.0 @2.14 %46.7
+0.50 @1.71 %58.3 %0.0 @2.40 %41.7
+0.75 @1.56 %64.1 %0.0 @2.79 %35.9
+1.00 @1.40 %71.2 %18.2 @3.48 %28.8
+1.25 @1.35 %74.1 %0.0 @3.86 %25.9
+1.50 @1.31 %76.5 %0.0 @4.25 %23.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.08 %93.0 %0.0 @14.25 %7.0
+2.00 @1.08 %92.5 %13.0 @13.26 %7.5
+2.25 @1.16 %86.0 %0.0 @7.15 %14.0
+2.50 @1.24 %80.4 %0.0 @5.10 %19.6
+2.75 @1.28 %78.4 %0.0 @4.63 %21.6
+3.00 @1.32 %76.0 %18.4 @4.16 %24.0
+3.25 @1.46 %68.3 %0.0 @3.15 %31.7
+3.50 @1.61 %62.0 %0.0 @2.63 %38.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.8% 2.5% 3.4% 2.5% 1.4% 0.7%
1 Gol 2.3% 6.7% 7.1% 5.4% 3.1% 1.4%
2 Gol 2.9% 6.7% 7.6% 5.7% 3.2% 1.5%
3 Gol 2.1% 4.7% 5.3% 4.0% 2.3% 1.0%
4 Gol 1.1% 2.5% 2.8% 2.1% 1.2% 0.6%
5 Gol 0.5% 1.1% 1.2% 0.9% 0.5% 0.2%
Gijang United — Son 5 Maç
G vs Geoje Citizen (E)
2 - 1
M vs Sejong SA (D)
5 - 2
M vs Namyangju (D)
2 - 1
G vs Geumsan Insam (E)
3 - 1
G vs Pyeongtaek Citizen (D)
2 - 3
Pyeongchang United — Son 5 Maç
M vs Pyeongtaek Citizen (E)
0 - 2
G vs Jinju Citizen (E)
2 - 1
B vs Seosan Pioneer (D)
1 - 1
M vs Jungnang Chorus Mustang (D)
3 - 2
G vs Jecheon Citizen (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.