Brazil
Cearense - 2 •
21.03.2026 — 21:00
Crateús
Elo: 1496λ (Beklenen Gol): 1.58
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Itapipoca
Elo: 1534λ (Beklenen Gol): 1.93
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Crateús - Itapipoca mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.58, Dep: 1.93 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Itapipoca %45.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %68.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %68.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Crateús xG
1.95
Dengeli
Itapipoca xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.2
X (Beraberlik)
%23.3
2 (Deplasman)
%45.5
Çifte Şans 1X: %54.5
Çifte Şans X2: %68.8
Çifte Şans 12: %76.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.3
0.5 Alt: %3.7
1.5 Üst: %87.2
1.5 Alt: %12.8
2.5 Üst: %68.1
2.5 Alt: %31.9
3.5 Üst: %46.6
3.5 Alt: %53.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%68.6
KG Yok
%31.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.8
1-2
%8.8
2-1
%7.2
2-2
%7.0
1-3
%5.7
0-2
%5.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.8
İY X: %37.4
İY 2: %35.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.4
İY 0.5 Alt: %21.6
İY 1.5 Üst: %47.7
İY 1.5 Alt: %52.3
İY 2.5 Üst: %20.9
İY 2.5 Alt: %79.1
İY 3.5 Üst: %7.4
İY 3.5 Alt: %92.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.26
+
Dep
5.87
=
Toplam
11.13
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %78.0
8.5 Alt: %22.0
9.5 Üst: %67.4
9.5 Alt: %32.6
10.5 Üst: %55.6
10.5 Alt: %44.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.12 Korner (Ev: 2.42, Dep: 2.7)
İY 4.5 Üst: %58.1
İY 4.5 Alt: %41.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %36.8 |
Eşit: %11.9 |
Dep: %51.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.7
Ev: 13.7 • Dep: 15
İsabetli Şut
10
Ev: 4.9 • Dep: 5.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %91.4
21.5 Alt: %8.6
23.5 Şut Üst: %83.3
23.5 Alt: %16.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %78.0
7.5 Alt: %22.0
8.5 İsabetli Üst: %66.7
8.5 Alt: %33.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCrateús
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Itapipoca
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Crateús (+0.25)
@2.04
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Itapipoca (-0.25)
@1.96
%51.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.05
%48.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.69 | %15.0 | %0.0 | @1.18 | %85.0 |
| -1.25 | @6.14 | %16.3 | %0.0 | @1.19 | %83.7 |
| -1.00 | @5.60 | %17.9 | %16.3 | @1.22 | %82.1 |
| -0.75 | @3.98 | %25.2 | %0.0 | @1.34 | %74.9 |
| -0.50 | @3.20 | %31.2 | %0.0 | @1.45 | %68.8 |
| -0.25 | @2.82 | %35.5 | %0.0 | @1.55 | %64.6 |
| 0.0 | @2.44 | %41.0 | %23.7 | @1.69 | %59.0 |
| +0.25 Ana Hat | @2.04 | %48.9 | %0.0 | @1.96 | %51.1 |
| +0.50 | @1.82 | %55.0 | %0.0 | @2.22 | %45.0 |
| +0.75 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
| +1.00 | @1.45 | %68.8 | %20.1 | @3.20 | %31.2 |
| +1.25 | @1.38 | %72.3 | %0.0 | @3.61 | %27.7 |
| +1.50 | @1.33 | %75.1 | %0.0 | @4.01 | %25.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.17 | %85.6 | %0.0 | @6.92 | %14.4 |
| +2.00 | @1.19 | %83.8 | %19.5 | @6.18 | %16.2 |
| +2.25 | @1.34 | %74.8 | %0.0 | @3.96 | %25.2 |
| +2.50 | @1.48 | %67.5 | %0.0 | @3.08 | %32.5 |
| +2.75 | @1.58 | %63.5 | %0.0 | @2.74 | %36.5 |
| +3.00 | @1.71 | %58.3 | %22.0 | @2.40 | %41.7 |
| +3.25 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %0.0 | @2.05 | %48.9 |
| +3.50 | @2.20 | %45.5 | %0.0 | @1.84 | %54.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.7% | 5.2% | 5.7% | 3.7% | 1.8% | 0.7% |
| 1 Gol | 4.1% | 10.0% | 9.0% | 5.8% | 2.8% | 1.1% |
| 2 Gol | 3.8% | 7.3% | 7.1% | 4.6% | 2.2% | 0.9% |
| 3 Gol | 2.0% | 3.9% | 3.7% | 2.4% | 1.2% | 0.4% |
| 4 Gol | 0.8% | 1.5% | 1.5% | 1.0% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.5% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.1% |
Crateús — Son 5 Maç
G
vs Caucaia (D)
1 - 4
M
vs Itapipoca (E)
1 - 3
B
vs Icasa (D)
0 - 0
Itapipoca — Son 5 Maç
G
vs Quixada (E)
3 - 0
G
vs Crateús (D)
1 - 3
M
vs Guarany de Sobral (D)
2 - 1
B
vs Guarany de Sobral (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 18.03.2023 | Cearense - 2 | Crateús | 1 - 3 | Itapipoca |