Brazil
Cearense - 2 •
18.04.2026 — 22:00
Crateús
Elo: 1514λ (Beklenen Gol): 1.14
3 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Caucaia
Elo: 1469λ (Beklenen Gol): 0.93
Model Güven Derecesi:
%67
Crateús - Caucaia mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.14, Dep: 0.93 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Crateús %39.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %34.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %42.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Crateús xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Caucaia xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.14 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%39.5
X (Beraberlik)
%32.0
2 (Deplasman)
%28.6
Çifte Şans 1X: %71.5
Çifte Şans X2: %60.6
Çifte Şans 12: %68.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.4
0.5 Alt: %13.6
1.5 Üst: %62.3
1.5 Alt: %37.7
2.5 Üst: %34.2
2.5 Alt: %65.8
3.5 Üst: %15.6
3.5 Alt: %84.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%42.2
KG Yok
%57.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.4
0-0
%13.6
1-0
%13.4
0-1
%10.7
2-0
%8.2
2-1
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.5
İY X: %49.6
İY 2: %21.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.0
İY 0.5 Alt: %40.0
İY 1.5 Üst: %24.5
İY 1.5 Alt: %75.5
İY 2.5 Üst: %6.8
İY 2.5 Alt: %93.2
İY 3.5 Üst: %1.5
İY 3.5 Alt: %98.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.38
+
Dep
3.72
=
Toplam
8.09
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %42.1
8.5 Alt: %57.9
9.5 Üst: %29.5
9.5 Alt: %70.5
10.5 Üst: %19.4
10.5 Alt: %80.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.72 Korner (Ev: 2.01, Dep: 1.71)
İY 4.5 Üst: %31.7
İY 4.5 Alt: %68.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.1 |
Eşit: %13.9 |
Dep: %34.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.8
Ev: 11 • Dep: 8.8
İsabetli Şut
6.9
Ev: 3.9 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %34.3
21.5 Alt: %65.7
23.5 Şut Üst: %20.2
23.5 Alt: %79.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %39.3
7.5 Alt: %60.7
8.5 İsabetli Üst: %26.4
8.5 Alt: %73.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCrateús
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Caucaia
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Crateús (-0.25)
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Caucaia (+0.25)
@1.88
%53.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.11
%47.5 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.90
%52.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.93 | %16.9 | %0.0 | @1.20 | %83.1 |
| -1.25 | @5.26 | %19.0 | %0.0 | @1.23 | %81.0 |
| -1.00 | @4.59 | %21.8 | %22.5 | @1.28 | %78.2 |
| -0.75 | @3.15 | %31.7 | %0.0 | @1.46 | %68.3 |
| -0.50 | @2.54 | %39.4 | %0.0 | @1.65 | %60.6 |
| -0.25 Ana Hat | @2.13 | %46.9 | %0.0 | @1.88 | %53.1 |
| 0.0 | @1.72 | %58.0 | %32.0 | @2.38 | %42.0 |
| +0.25 | @1.51 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
| +0.50 | @1.40 | %71.5 | %0.0 | @3.50 | %28.6 |
| +0.75 | @1.27 | %78.6 | %0.0 | @4.67 | %21.4 |
| +1.00 | @1.15 | %87.3 | %18.2 | @7.88 | %12.7 |
| +1.25 | @1.13 | %88.6 | %0.0 | @8.75 | %11.4 |
| +1.50 | @1.12 | %89.6 | %0.0 | @9.63 | %10.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.78 | %56.0 | %0.0 | @2.27 | %44.0 |
| +2.00 Ana Hat | @2.11 | %47.5 | %28.1 | @1.90 | %52.6 |
| +2.25 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
| +2.50 | @2.93 | %34.1 | %0.0 | @1.52 | %65.9 |
| +2.75 | @3.66 | %27.3 | %0.0 | @1.38 | %72.7 |
| +3.00 | @5.27 | %19.0 | %18.7 | @1.23 | %81.0 |
| +3.25 | @5.87 | %17.0 | %0.0 | @1.21 | %83.0 |
| +3.50 | @6.48 | %15.4 | %0.0 | @1.18 | %84.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 13.6% | 10.7% | 5.5% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.4% | 14.4% | 6.2% | 1.9% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.2% | 7.6% | 3.6% | 1.1% | 0.3% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.1% | 2.9% | 1.4% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.9% | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Crateús — Son 5 Maç
M
vs Guarany de Sobral (D)
1 - 0
B
vs Uniclinic Atletico Clube (E)
0 - 0
M
vs Itapipoca (E)
0 - 1
G
vs Caucaia (D)
1 - 4
B
vs Icasa (D)
0 - 0
Caucaia — Son 5 Maç
B
vs Uniclinic Atletico Clube (D)
1 - 1
G
vs Itapipoca (E)
3 - 1
G
vs Guarany de Sobral (D)
0 - 1
M
vs Crateús (E)
1 - 4
M
vs Ceara B (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 14.03.2026 | Cearense - 2 | Caucaia | 1 - 4 | Crateús |