Austria
Tasmania NPL •
07.03.2026 — 08:45
Launceston City
Elo: 1576λ (Beklenen Gol): 4.24
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Glenorchy Knights
Elo: 1513λ (Beklenen Gol): 1.27
Model Güven Derecesi:
%90
Launceston City - Glenorchy Knights mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 4.24, Dep: 1.27 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Launceston City %85.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %90.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %71.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %8.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.4
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%68.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Launceston City xG
3.74
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
Glenorchy Knights xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım ürettiği xG beklentisinden (3.74 xG) çok daha fazla gol attı (4.24 gol). Bitiricilikte geçici bir şans/seri dönemi yaşıyor; ortalamaya geri dönüş (negatif regresyon) riski yüksek.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%85.4
X (Beraberlik)
%8.6
2 (Deplasman)
%6.0
Çifte Şans 1X: %94.0
Çifte Şans X2: %14.6
Çifte Şans 12: %91.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.2
0.5 Alt: %0.8
1.5 Üst: %97.5
1.5 Alt: %2.6
2.5 Üst: %90.9
2.5 Alt: %9.1
3.5 Üst: %79.3
3.5 Alt: %20.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%71.0
KG Yok
%29.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor4-1
%7.1
3-1
%6.7
5-1
%6.0
4-0
%5.6
3-0
%5.3
2-1
%4.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %67.3
İY X: %22.8
İY 2: %10.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %90.5
İY 0.5 Alt: %9.5
İY 1.5 Üst: %70.2
İY 1.5 Alt: %29.9
İY 2.5 Üst: %42.5
İY 2.5 Alt: %57.6
İY 3.5 Üst: %20.2
İY 3.5 Alt: %79.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
10.5
+
Dep
4.45
=
Toplam
14.95
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %96.2
8.5 Alt: %3.8
9.5 Üst: %92.9
9.5 Alt: %7.2
10.5 Üst: %87.9
10.5 Alt: %12.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.88 Korner (Ev: 4.83, Dep: 2.05)
İY 4.5 Üst: %81.6
İY 4.5 Alt: %18.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %92.5 |
Eşit: %3.2 |
Dep: %4.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
34.9
Ev: 24 • Dep: 10.9
İsabetli Şut
13.7
Ev: 10 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.2
21.5 Alt: %0.8
23.5 Şut Üst: %97.9
23.5 Alt: %2.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %96.4
7.5 Alt: %3.6
8.5 İsabetli Üst: %93.0
8.5 Alt: %7.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLaunceston City
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Glenorchy Knights
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Launceston City (-2.00)
@1.84
%54.3 İhtimal
İade (Push): %21.7
Glenorchy Knights (+2.00)
@2.19
%45.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.52
%65.9 İhtimal
İade (Push): %20.9
+4.00 Gol Alt
@2.93
%34.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.56 | %64.2 | %0.0 | @2.79 | %35.8 |
| -1.25 | @1.43 | %70.2 | %0.0 | @3.35 | %29.8 |
| -1.00 | @1.29 | %77.4 | %17.0 | @4.42 | %22.6 |
| -0.75 | @1.26 | %79.5 | %0.0 | @4.87 | %20.5 |
| -0.50 | @1.23 | %81.2 | %0.0 | @5.32 | %18.8 |
| -0.25 | @1.16 | %86.0 | %0.0 | @7.15 | %14.0 |
| 0.0 | @1.09 | %91.4 | %11.2 | @11.67 | %8.6 |
| +0.25 | @1.09 | %91.9 | %0.0 | @12.41 | %8.1 |
| +0.50 | @1.08 | %92.4 | %0.0 | @13.14 | %7.6 |
| +0.75 | @1.06 | %94.7 | %0.0 | @19.00 | %5.3 |
| +1.00 | @1.03 | %97.2 | %5.0 | @35.78 | %2.8 |
| +1.25 | @1.03 | %97.3 | %0.0 | @36.71 | %2.7 |
| +1.50 | @1.03 | %97.3 | %0.0 | @37.65 | %2.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.04 | %96.5 | %0.0 | @28.79 | %3.5 |
| +2.00 | @1.04 | %96.4 | %8.5 | @27.51 | %3.6 |
| +2.25 | @1.09 | %92.1 | %0.0 | @12.66 | %7.9 |
| +2.50 | @1.13 | %88.2 | %0.0 | @8.47 | %11.8 |
| +2.75 | @1.15 | %87.2 | %0.0 | @7.83 | %12.8 |
| +3.00 | @1.16 | %86.1 | %15.2 | @7.19 | %13.9 |
| +3.25 | @1.27 | %79.0 | %0.0 | @4.77 | %21.0 |
| +3.50 | @1.37 | %73.0 | %0.0 | @3.71 | %27.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.8% | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 2.1% | 3.2% | 1.9% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 4.9% | 6.2% | 3.9% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 6.9% | 8.8% | 5.6% | 2.4% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 7.3% | 9.3% | 5.9% | 2.5% | 0.8% | 0.2% |
| 5 Gol | 6.2% | 7.9% | 5.0% | 2.1% | 0.7% | 0.2% |
Launceston City — Son 5 Maç
G
vs Glenorchy Knights (E)
3 - 1
G
vs Launceston United (D)
0 - 11
G
vs South Hobart (D)
1 - 3
G
vs Clarence Zebras (E)
12 - 3
G
vs Glenorchy Knights (D)
1 - 6
Glenorchy Knights — Son 5 Maç
M
vs Launceston City (D)
3 - 1
M
vs Launceston City (E)
1 - 6
M
vs Launceston City (E)
1 - 5
G
vs Launceston City (E)
5 - 2
B
vs Launceston City (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 30.08.2025 | Tasmania NPL | Launceston City | 3 - 1 | Glenorchy Knights |
| 12.07.2025 | Tasmania NPL | Glenorchy Knights | 1 - 6 | Launceston City |
| 03.05.2025 | Tasmania NPL | Glenorchy Knights | 1 - 5 | Launceston City |
| 03.08.2024 | Tasmania NPL | Glenorchy Knights | 5 - 2 | Launceston City |
| 01.06.2024 | Tasmania NPL | Launceston City | 1 - 1 | Glenorchy Knights |
| 23.03.2024 | Tasmania NPL | Launceston City | 0 - 4 | Glenorchy Knights |
| 05.08.2023 | Tasmania NPL | Launceston City | 2 - 1 | Glenorchy Knights |
| 03.06.2023 | Tasmania NPL | Glenorchy Knights | 1 - 0 | Launceston City |