İtalya
Campionato Primavera - 2 •
11.04.2026 — 16:00
Venezia U19
Elo: 1533λ (Beklenen Gol): 2.42
2 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 2
AlbinoLeffe U19
Elo: 1453λ (Beklenen Gol): 1.33
Model Güven Derecesi:
%89
Venezia U19 - AlbinoLeffe U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.42, Dep: 1.33 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Venezia U19 %61.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %72.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%56.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Venezia U19 xG
2.71
Dengeli
AlbinoLeffe U19 xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%61.0
X (Beraberlik)
%19.8
2 (Deplasman)
%19.2
Çifte Şans 1X: %80.8
Çifte Şans X2: %39.0
Çifte Şans 12: %80.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.0
0.5 Alt: %3.0
1.5 Üst: %89.4
1.5 Alt: %10.6
2.5 Üst: %72.3
2.5 Alt: %27.7
3.5 Üst: %51.6
3.5 Alt: %48.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%67.5
KG Yok
%32.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.2
1-1
%8.1
3-1
%7.4
2-0
%6.9
2-2
%6.1
3-0
%5.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %46.2
İY X: %34.7
İY 2: %19.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.5
İY 0.5 Alt: %19.5
İY 1.5 Üst: %50.9
İY 1.5 Alt: %49.1
İY 2.5 Üst: %23.5
İY 2.5 Alt: %76.5
İY 3.5 Üst: %8.6
İY 3.5 Alt: %91.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.96
+
Dep
4.57
=
Toplam
11.53
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %81.2
8.5 Alt: %18.8
9.5 Üst: %71.4
9.5 Alt: %28.6
10.5 Üst: %60.2
10.5 Alt: %39.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.3 Korner (Ev: 3.2, Dep: 2.1)
İY 4.5 Üst: %61.1
İY 4.5 Alt: %38.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %71.0 |
Eşit: %9.4 |
Dep: %19.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.1
Ev: 18.8 • Dep: 11.3
İsabetli Şut
10.6
Ev: 6.7 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.8
21.5 Alt: %5.3
23.5 Şut Üst: %88.9
23.5 Alt: %11.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %82.6
7.5 Alt: %17.4
8.5 İsabetli Üst: %72.7
8.5 Alt: %27.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVenezia U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
AlbinoLeffe U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Venezia U19 (-1.00)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %21.6
AlbinoLeffe U19 (+1.00)
@1.95
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.01
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.99
%50.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.62 | %38.1 | %0.0 | @1.62 | %61.9 |
| -1.25 | @2.34 | %42.7 | %0.0 | @1.75 | %57.3 |
| -1.00 Ana Hat | @2.06 | %48.6 | %21.6 | @1.95 | %51.4 |
| -0.75 | @1.82 | %54.8 | %0.0 | @2.21 | %45.2 |
| -0.50 | @1.68 | %59.7 | %0.0 | @2.48 | %40.3 |
| -0.25 | @1.50 | %66.5 | %0.0 | @2.99 | %33.5 |
| 0.0 | @1.33 | %75.2 | %20.6 | @4.03 | %24.8 |
| +0.25 | @1.28 | %78.0 | %0.0 | @4.55 | %22.0 |
| +0.50 | @1.25 | %80.3 | %0.0 | @5.07 | %19.7 |
| +0.75 | @1.17 | %85.2 | %0.0 | @6.76 | %14.8 |
| +1.00 | @1.10 | %90.8 | %11.6 | @10.83 | %9.2 |
| +1.25 | @1.09 | %91.3 | %0.0 | @11.54 | %8.7 |
| +1.50 | @1.09 | %91.8 | %0.0 | @12.25 | %8.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.14 | %87.9 | %0.0 | @8.25 | %12.1 |
| +2.00 | @1.16 | %86.6 | %17.8 | @7.45 | %13.4 |
| +2.25 | @1.28 | %78.1 | %0.0 | @4.57 | %21.9 |
| +2.50 | @1.41 | %71.2 | %0.0 | @3.47 | %28.8 |
| +2.75 | @1.48 | %67.7 | %0.0 | @3.09 | %32.3 |
| +3.00 | @1.58 | %63.3 | %21.5 | @2.72 | %36.8 |
| +3.25 | @1.80 | %55.6 | %0.0 | @2.25 | %44.4 |
| +3.50 Ana Hat | @2.01 | %49.6 | %0.0 | @1.99 | %50.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.0% | 2.7% | 2.2% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 5.3% | 8.5% | 5.2% | 2.3% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.2% | 9.5% | 6.3% | 2.8% | 0.9% | 0.2% |
| 3 Gol | 5.8% | 7.7% | 5.1% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 3.5% | 4.7% | 3.1% | 1.4% | 0.5% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.7% | 2.3% | 1.5% | 0.7% | 0.2% | 0.1% |
Venezia U19 — Son 5 Maç
M
vs AlbinoLeffe U19 (D)
3 - 2
G
vs AlbinoLeffe U19 (E)
5 - 1
B
vs AlbinoLeffe U19 (D)
0 - 0
G
vs AlbinoLeffe U19 (D)
0 - 2
G
vs AlbinoLeffe U19 (E)
4 - 1
AlbinoLeffe U19 — Son 5 Maç
G
vs Brescia U19 (E)
1 - 0
G
vs Vicenza U19 (D)
0 - 3
B
vs Modena U19 (E)
1 - 1
G
vs Padova U19 (E)
6 - 2
M
vs Virtus Entella U19 (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | Campionato Primavera - 2 | AlbinoLeffe U19 | 3 - 2 | Venezia U19 |
| 03.05.2025 | Campionato Primavera - 2 | Venezia U19 | 5 - 1 | AlbinoLeffe U19 |
| 05.10.2024 | Campionato Primavera - 2 | AlbinoLeffe U19 | 0 - 0 | Venezia U19 |
| 20.04.2024 | Campionato Primavera - 2 | AlbinoLeffe U19 | 0 - 2 | Venezia U19 |
| 13.01.2024 | Campionato Primavera - 2 | Venezia U19 | 4 - 1 | AlbinoLeffe U19 |
| 15.04.2023 | Campionato Primavera - 2 | Venezia U19 | 1 - 0 | AlbinoLeffe U19 |
| 03.12.2022 | Campionato Primavera - 2 | AlbinoLeffe U19 | 3 - 1 | Venezia U19 |