İtalya
Campionato Primavera - 2 •
25.04.2026 — 16:00
Padova U19
Elo: 1474λ (Beklenen Gol): 1.49
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
AlbinoLeffe U19
Elo: 1495λ (Beklenen Gol): 2.05
Model Güven Derecesi:
%80
Padova U19 - AlbinoLeffe U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.49, Dep: 2.05 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre AlbinoLeffe U19 %49.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %68.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %68.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Padova U19 xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
AlbinoLeffe U19 xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.49 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%27.5
X (Beraberlik)
%22.7
2 (Deplasman)
%49.8
Çifte Şans 1X: %50.2
Çifte Şans X2: %72.5
Çifte Şans 12: %77.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.4
0.5 Alt: %3.7
1.5 Üst: %87.5
1.5 Alt: %12.5
2.5 Üst: %68.6
2.5 Alt: %31.4
3.5 Üst: %47.2
3.5 Alt: %52.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%68.2
KG Yok
%31.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.5
1-2
%9.1
2-2
%6.8
2-1
%6.6
1-3
%6.2
0-2
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.5
İY X: %37.0
İY 2: %38.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.7
İY 0.5 Alt: %21.4
İY 1.5 Üst: %48.0
İY 1.5 Alt: %52.0
İY 2.5 Üst: %21.2
İY 2.5 Alt: %78.8
İY 3.5 Üst: %7.5
İY 3.5 Alt: %92.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.09
+
Dep
6.12
=
Toplam
11.2
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %78.6
8.5 Alt: %21.4
9.5 Üst: %68.1
9.5 Alt: %31.9
10.5 Üst: %56.4
10.5 Alt: %43.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.15 Korner (Ev: 2.34, Dep: 2.81)
İY 4.5 Üst: %58.6
İY 4.5 Alt: %41.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %32.2 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %56.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.8
Ev: 13.2 • Dep: 15.7
İsabetli Şut
10.1
Ev: 4.7 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %91.9
21.5 Alt: %8.1
23.5 Şut Üst: %84.0
23.5 Alt: %16.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %78.5
7.5 Alt: %21.6
8.5 İsabetli Üst: %67.3
8.5 Alt: %32.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPadova U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
AlbinoLeffe U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Padova U19 (+0.50)
@1.97
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
AlbinoLeffe U19 (-0.50)
@2.04
%49.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.07
%48.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.87 | %12.7 | %0.0 | @1.15 | %87.3 |
| -1.25 | @7.28 | %13.7 | %0.0 | @1.16 | %86.3 |
| -1.00 | @6.69 | %14.9 | %15.0 | @1.18 | %85.1 |
| -0.75 | @4.58 | %21.8 | %0.0 | @1.28 | %78.2 |
| -0.50 | @3.61 | %27.7 | %0.0 | @1.38 | %72.3 |
| -0.25 | @3.19 | %31.3 | %0.0 | @1.46 | %68.7 |
| 0.0 | @2.77 | %36.1 | %23.2 | @1.56 | %64.0 |
| +0.25 | @2.25 | %44.4 | %0.0 | @1.80 | %55.6 |
| +0.50 Ana Hat | @1.97 | %50.9 | %0.0 | @2.04 | %49.1 |
| +0.75 | @1.76 | %56.8 | %0.0 | @2.31 | %43.2 |
| +1.00 | @1.56 | %64.3 | %20.8 | @2.80 | %35.8 |
| +1.25 | @1.46 | %68.4 | %0.0 | @3.16 | %31.6 |
| +1.50 | @1.39 | %71.7 | %0.0 | @3.53 | %28.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.17 | %85.8 | %0.0 | @7.06 | %14.2 |
| +2.00 | @1.19 | %84.1 | %19.3 | @6.30 | %15.9 |
| +2.25 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.02 | %24.9 |
| +2.50 | @1.47 | %67.9 | %0.0 | @3.12 | %32.1 |
| +2.75 | @1.56 | %64.0 | %0.0 | @2.77 | %36.1 |
| +3.00 | @1.70 | %58.9 | %22.0 | @2.43 | %41.1 |
| +3.25 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %0.0 | @2.07 | %48.4 |
| +3.50 | @2.18 | %46.0 | %0.0 | @1.85 | %54.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.7% | 5.4% | 6.2% | 4.2% | 2.2% | 0.9% |
| 1 Gol | 3.8% | 9.8% | 9.3% | 6.3% | 3.2% | 1.3% |
| 2 Gol | 3.3% | 6.8% | 6.9% | 4.7% | 2.4% | 1.0% |
| 3 Gol | 1.6% | 3.4% | 3.4% | 2.4% | 1.2% | 0.5% |
| 4 Gol | 0.6% | 1.3% | 1.3% | 0.9% | 0.4% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.1% |
Padova U19 — Son 5 Maç
M
vs AlbinoLeffe U19 (D)
6 - 2
G
vs AlbinoLeffe U19 (D)
2 - 3
M
vs AlbinoLeffe U19 (D)
3 - 1
B
vs AlbinoLeffe U19 (E)
0 - 0
M
vs AlbinoLeffe U19 (D)
2 - 0
AlbinoLeffe U19 — Son 5 Maç
G
vs Virtus Entella U19 (E)
4 - 3
G
vs Venezia U19 (D)
2 - 3
G
vs Brescia U19 (E)
1 - 0
G
vs Vicenza U19 (D)
0 - 3
B
vs Modena U19 (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 10.01.2026 | Campionato Primavera - 2 | AlbinoLeffe U19 | 6 - 2 | Padova U19 |
| 20.08.2025 | Coppa Italia Primavera | AlbinoLeffe U19 | 2 - 3 | Padova U19 |
| 30.04.2025 | Campionato Primavera - 2 | AlbinoLeffe U19 | 3 - 1 | Padova U19 |
| 14.12.2024 | Campionato Primavera - 2 | Padova U19 | 0 - 0 | AlbinoLeffe U19 |
| 04.05.2024 | Campionato Primavera - 2 | AlbinoLeffe U19 | 2 - 0 | Padova U19 |
| 07.10.2023 | Campionato Primavera - 2 | Padova U19 | 1 - 0 | AlbinoLeffe U19 |
| 06.05.2023 | Campionato Primavera - 2 | Padova U19 | 1 - 1 | AlbinoLeffe U19 |
| 14.01.2023 | Campionato Primavera - 2 | AlbinoLeffe U19 | 1 - 0 | Padova U19 |