Netherlands
U19 Divisie 1 •
18.04.2026 — 15:45
NEC Nijmegen U19
Elo: 1462λ (Beklenen Gol): 1.45
2 - 3
Tamamlandı
PSV U19
Elo: 1576λ (Beklenen Gol): 2.86
Model Güven Derecesi:
%72
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
NEC Nijmegen U19 - PSV U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.45, Dep: 2.86 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre PSV U19 %66.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %80.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
NEC Nijmegen U19 xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
PSV U19 xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.45 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%16.8
X (Beraberlik)
%17.1
2 (Deplasman)
%66.2
Çifte Şans 1X: %33.8
Çifte Şans X2: %83.2
Çifte Şans 12: %83.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.1
0.5 Alt: %1.9
1.5 Üst: %93.3
1.5 Alt: %6.7
2.5 Üst: %80.3
2.5 Alt: %19.7
3.5 Üst: %62.4
3.5 Alt: %37.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%72.6
KG Yok
%27.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.0
1-3
%7.6
1-1
%6.0
2-2
%5.8
2-3
%5.5
0-2
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.1
İY X: %31.4
İY 2: %50.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.6
İY 0.5 Alt: %15.5
İY 1.5 Üst: %58.2
İY 1.5 Alt: %41.8
İY 2.5 Üst: %29.9
İY 2.5 Alt: %70.1
İY 3.5 Üst: %12.3
İY 3.5 Alt: %87.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5
+
Dep
7.87
=
Toplam
12.87
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %89.4
8.5 Alt: %10.6
9.5 Üst: %82.5
9.5 Alt: %17.5
10.5 Üst: %73.7
10.5 Alt: %26.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.92 Korner (Ev: 2.3, Dep: 3.62)
İY 4.5 Üst: %70.4
İY 4.5 Alt: %29.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %17.2 |
Eşit: %8.3 |
Dep: %74.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.9
Ev: 12.9 • Dep: 20
İsabetli Şut
11.7
Ev: 4.6 • Dep: 7.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.2
21.5 Alt: %1.8
23.5 Şut Üst: %95.5
23.5 Alt: %4.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %89.5
7.5 Alt: %10.5
8.5 İsabetli Üst: %82.2
8.5 Alt: %17.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNEC Nijmegen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
PSV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
NEC Nijmegen U19 (+1.25)
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
PSV U19 (-1.25)
@2.07
%48.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %20.9
+4.00 Gol Alt
@1.95
%51.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @13.49 | %7.4 | %0.0 | @1.08 | %92.6 |
| -1.25 | @12.80 | %7.8 | %0.0 | @1.08 | %92.2 |
| -1.00 | @12.10 | %8.3 | %10.3 | @1.09 | %91.7 |
| -0.75 | @7.55 | %13.2 | %0.0 | @1.15 | %86.8 |
| -0.50 | @5.65 | %17.7 | %0.0 | @1.22 | %82.3 |
| -0.25 | @5.13 | %19.5 | %0.0 | @1.24 | %80.5 |
| 0.0 | @4.61 | %21.7 | %18.4 | @1.28 | %78.3 |
| +0.25 | @3.38 | %29.6 | %0.0 | @1.42 | %70.4 |
| +0.50 | @2.77 | %36.1 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| +0.75 | @2.49 | %40.2 | %0.0 | @1.67 | %59.8 |
| +1.00 | @2.20 | %45.5 | %20.7 | @1.83 | %54.5 |
| +1.25 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %0.0 | @2.07 | %48.2 |
| +1.50 | @1.76 | %56.8 | %0.0 | @2.31 | %43.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.08 | %92.2 | %0.0 | @12.83 | %7.8 |
| +2.00 | @1.09 | %91.6 | %13.9 | @11.87 | %8.4 |
| +2.25 | @1.18 | %84.7 | %0.0 | @6.55 | %15.3 |
| +2.50 | @1.27 | %78.8 | %0.0 | @4.72 | %21.2 |
| +2.75 | @1.31 | %76.6 | %0.0 | @4.27 | %23.5 |
| +3.00 | @1.36 | %73.7 | %19.4 | @3.81 | %26.3 |
| +3.25 | @1.52 | %65.8 | %0.0 | @2.93 | %34.2 |
| +3.50 | @1.68 | %59.5 | %0.0 | @2.47 | %40.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.9% | 3.7% | 5.9% | 5.7% | 4.0% | 2.3% |
| 1 Gol | 1.7% | 6.5% | 8.6% | 8.2% | 5.9% | 3.4% |
| 2 Gol | 1.5% | 4.4% | 6.2% | 5.9% | 4.3% | 2.4% |
| 3 Gol | 0.7% | 2.1% | 3.0% | 2.9% | 2.1% | 1.2% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.8% | 1.1% | 1.0% | 0.7% | 0.4% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% |
NEC Nijmegen U19 — Son 5 Maç
G
vs ADO Den Haag U19 (D)
0 - 3
M
vs Feyenoord U19 (E)
2 - 5
G
vs Sparta Rotterdam U19 (D)
3 - 4
B
vs AZ U19 (E)
2 - 2
M
vs Feyenoord U19 (D)
3 - 2
PSV U19 — Son 5 Maç
G
vs FC Volendam U19 (D)
1 - 2
G
vs ADO Den Haag U19 (D)
0 - 3
B
vs Chelsea U19 (D)
1 - 1
G
vs Lens U19 (E)
2 - 0
M
vs Lens U19 (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.