Maç Listesine Dön
Netherlands U19 Divisie 1 • 02.05.2026 — 16:00

FC Volendam U19

Elo: 1448
λ (Beklenen Gol): 1.97
2 - 1
Tamamlandı

NEC Nijmegen U19

Elo: 1462
λ (Beklenen Gol): 3.09
Model Güven Derecesi:
%76
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
FC Volendam U19 - NEC Nijmegen U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.97, Dep: 3.09 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre NEC Nijmegen U19 %60.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %88.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %82.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %48.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FC Volendam U19 xG 2.31
Dengeli
NEC Nijmegen U19 xG 3.02
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %23.0
X (Beraberlik) %17.0
2 (Deplasman) %60.1

Çifte Şans 1X: %39.9
Çifte Şans X2: %77.0
Çifte Şans 12: %83.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.0 0.5 Alt: %1.0
1.5 Üst: %96.5 1.5 Alt: %3.6
2.5 Üst: %88.0 2.5 Alt: %12.0
3.5 Üst: %74.3 3.5 Alt: %25.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %82.5
KG Yok %17.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-3
%6.2
2-3
%6.1
1-2
%6.0
2-2
%5.9
1-4
%4.8
2-4
%4.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.2 İY X: %29.7 İY 2: %47.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %88.7 İY 0.5 Alt: %11.4
İY 1.5 Üst: %66.9 İY 1.5 Alt: %33.1
İY 2.5 Üst: %38.9 İY 2.5 Alt: %61.1
İY 3.5 Üst: %18.4 İY 3.5 Alt: %81.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.05
+
Dep 8.37
=
Toplam 14.43
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %95.0 8.5 Alt: %5.0
9.5 Üst: %90.9 9.5 Alt: %9.1
10.5 Üst: %85.1 10.5 Alt: %14.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.64 Korner (Ev: 2.78, Dep: 3.85)
İY 4.5 Üst: %79.1 İY 4.5 Alt: %20.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %22.9 | Eşit: %8.9 | Dep: %68.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 36.1
Ev: 16.1 • Dep: 20
İsabetli Şut 13.3
Ev: 5.7 • Dep: 7.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.5 21.5 Alt: %0.5
23.5 Şut Üst: %98.6 23.5 Alt: %1.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %95.4 7.5 Alt: %4.6
8.5 İsabetli Üst: %91.3 8.5 Alt: %8.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
FC Volendam U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
NEC Nijmegen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
FC Volendam U19 (+0.75)
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
NEC Nijmegen U19 (-0.75)
@1.91
%52.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.55
%64.5 İhtimal
İade (Push): %19.4
+4.00 Gol Alt
@2.81
%35.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.71 %11.5 %0.0 @1.13 %88.5
-1.25 @8.17 %12.2 %0.0 @1.14 %87.8
-1.00 @7.62 %13.1 %12.5 @1.15 %86.9
-0.75 @5.28 %18.9 %0.0 @1.23 %81.1
-0.50 @4.17 %24.0 %0.0 @1.32 %76.0
-0.25 @3.77 %26.5 %0.0 @1.36 %73.5
0.0 @3.38 %29.6 %18.8 @1.42 %70.4
+0.25 @2.71 %36.9 %0.0 @1.58 %63.1
+0.50 @2.33 %42.8 %0.0 @1.75 %57.2
+0.75 Ana Hat @2.10 %47.6 %0.0 @1.91 %52.5
+1.00 @1.87 %53.4 %19.8 @2.15 %46.6
+1.25 @1.71 %58.6 %0.0 @2.41 %41.5
+1.50 @1.60 %62.7 %0.0 @2.68 %37.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.04 %95.9 %0.0 @24.08 %4.2
+2.00 @1.05 %95.6 %9.4 @22.89 %4.4
+2.25 @1.10 %90.9 %0.0 @11.02 %9.1
+2.50 @1.15 %86.7 %0.0 @7.49 %13.3
+2.75 @1.17 %85.6 %0.0 @6.92 %14.5
+3.00 @1.19 %84.2 %15.3 @6.35 %15.8
+3.25 @1.29 %77.3 %0.0 @4.40 %22.7
+3.50 @1.40 %71.4 %0.0 @3.49 %28.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.0% 1.9% 3.4% 3.5% 2.7% 1.7%
1 Gol 1.1% 4.6% 6.7% 6.9% 5.3% 3.3%
2 Gol 1.4% 4.3% 6.6% 6.8% 5.2% 3.2%
3 Gol 0.9% 2.8% 4.3% 4.5% 3.5% 2.1%
4 Gol 0.4% 1.4% 2.1% 2.2% 1.7% 1.1%
5 Gol 0.2% 0.5% 0.8% 0.9% 0.7% 0.4%
FC Volendam U19 — Son 5 Maç
B vs ADO Den Haag U19 (E)
1 - 1
M vs Ajax U19 (D)
5 - 0
M vs Sparta Rotterdam U19 (D)
1 - 0
M vs PSV U19 (E)
1 - 2
M vs Feyenoord U19 (D)
5 - 2
NEC Nijmegen U19 — Son 5 Maç
M vs PSV U19 (E)
2 - 3
G vs ADO Den Haag U19 (D)
0 - 3
M vs Feyenoord U19 (E)
2 - 5
G vs Sparta Rotterdam U19 (D)
3 - 4
B vs AZ U19 (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.