Netherlands
U19 Divisie 1 •
20.05.2026 — 18:00
AZ U19
Elo: 1523λ (Beklenen Gol): 2.24
3 - 1
Tamamlandı
NEC Nijmegen U19
Elo: 1462λ (Beklenen Gol): 1.87
Model Güven Derecesi:
%67
AZ U19 - NEC Nijmegen U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.24, Dep: 1.87 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre AZ U19 %46.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %77.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %76.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
AZ U19 xG
2.39
Dengeli
NEC Nijmegen U19 xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%46.3
X (Beraberlik)
%21.2
2 (Deplasman)
%32.5
Çifte Şans 1X: %67.5
Çifte Şans X2: %53.7
Çifte Şans 12: %78.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.8
0.5 Alt: %2.2
1.5 Üst: %92.1
1.5 Alt: %7.9
2.5 Üst: %77.8
2.5 Alt: %22.2
3.5 Üst: %58.8
3.5 Alt: %41.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%76.1
KG Yok
%23.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%7.7
1-1
%7.4
2-2
%7.2
1-2
%6.4
3-1
%5.7
3-2
%5.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.2
İY X: %34.4
İY 2: %28.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.2
İY 0.5 Alt: %16.8
İY 1.5 Üst: %56.0
İY 1.5 Alt: %44.0
İY 2.5 Üst: %27.9
İY 2.5 Alt: %72.1
İY 3.5 Üst: %11.2
İY 3.5 Alt: %88.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.58
+
Dep
5.75
=
Toplam
12.33
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %86.6
8.5 Alt: %13.4
9.5 Üst: %78.6
9.5 Alt: %21.4
10.5 Üst: %68.7
10.5 Alt: %31.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.67 Korner (Ev: 3.03, Dep: 2.64)
İY 4.5 Üst: %66.9
İY 4.5 Alt: %33.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %53.7 |
Eşit: %11.2 |
Dep: %35.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.3
Ev: 17.7 • Dep: 14.6
İsabetli Şut
11.3
Ev: 6.3 • Dep: 5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.7
21.5 Alt: %2.3
23.5 Şut Üst: %94.5
23.5 Alt: %5.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %87.6
7.5 Alt: %12.5
8.5 İsabetli Üst: %79.4
8.5 Alt: %20.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAZ U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
NEC Nijmegen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
AZ U19 (-0.25)
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
NEC Nijmegen U19 (+0.25)
@2.04
%48.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.10
%47.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.81 | %26.2 | %0.0 | @1.36 | %73.8 |
| -1.25 | @3.45 | %29.0 | %0.0 | @1.41 | %71.0 |
| -1.00 | @3.08 | %32.5 | %19.2 | @1.48 | %67.5 |
| -0.75 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.4 |
| -0.50 | @2.20 | %45.5 | %0.0 | @1.83 | %54.6 |
| -0.25 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %0.0 | @2.04 | %48.9 |
| 0.0 | @1.72 | %58.3 | %22.0 | @2.40 | %41.8 |
| +0.25 | @1.58 | %63.4 | %0.0 | @2.73 | %36.6 |
| +0.50 | @1.48 | %67.4 | %0.0 | @3.07 | %32.6 |
| +0.75 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.74 | %26.7 |
| +1.00 | @1.25 | %80.3 | %16.0 | @5.07 | %19.7 |
| +1.25 | @1.22 | %82.0 | %0.0 | @5.55 | %18.0 |
| +1.50 | @1.20 | %83.4 | %0.0 | @6.04 | %16.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.10 | %91.2 | %0.0 | @11.32 | %8.8 |
| +2.00 | @1.11 | %90.4 | %14.9 | @10.41 | %9.6 |
| +2.25 | @1.20 | %83.1 | %0.0 | @5.92 | %16.9 |
| +2.50 | @1.30 | %76.9 | %0.0 | @4.33 | %23.1 |
| +2.75 | @1.34 | %74.4 | %0.0 | @3.90 | %25.6 |
| +3.00 | @1.40 | %71.2 | %19.7 | @3.47 | %28.8 |
| +3.25 | @1.58 | %63.4 | %0.0 | @2.73 | %36.6 |
| +3.50 | @1.75 | %57.1 | %0.0 | @2.33 | %42.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.2% | 2.7% | 3.0% | 1.9% | 0.9% | 0.3% |
| 1 Gol | 3.3% | 7.7% | 6.7% | 4.2% | 2.0% | 0.7% |
| 2 Gol | 4.3% | 8.0% | 7.5% | 4.7% | 2.2% | 0.8% |
| 3 Gol | 3.2% | 6.0% | 5.6% | 3.5% | 1.6% | 0.6% |
| 4 Gol | 1.8% | 3.3% | 3.1% | 2.0% | 0.9% | 0.3% |
| 5 Gol | 0.8% | 1.5% | 1.4% | 0.9% | 0.4% | 0.2% |
AZ U19 — Son 5 Maç
B
vs NEC Nijmegen U19 (D)
2 - 2
G
vs Aston Villa U19 (E)
2 - 1
B
vs Aston Villa U19 (D)
2 - 2
B
vs Manchester United U19 (D)
0 - 0
G
vs Manchester United U19 (E)
2 - 1
NEC Nijmegen U19 — Son 5 Maç
B
vs Sparta Rotterdam U19 (E)
1 - 1
M
vs Ajax U19 (E)
1 - 7
M
vs FC Volendam U19 (D)
2 - 1
M
vs PSV U19 (E)
2 - 3
G
vs ADO Den Haag U19 (D)
0 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | U19 Divisie 1 | NEC Nijmegen U19 | 2 - 2 | AZ U19 |