Maç Listesine Dön
Brazil Serie D • 03.05.2026 — 23:00

Ferroviario

Elo: 1553
λ (Beklenen Gol): 1.25
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Piauí

Elo: 1532
λ (Beklenen Gol): 1.15
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Ferroviario - Piauí mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.25, Dep: 1.15 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ferroviario %37.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ferroviario xG 1.60
Dengeli
Piauí xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %37.5
X (Beraberlik) %29.6
2 (Deplasman) %33.0

Çifte Şans 1X: %67.1
Çifte Şans X2: %62.6
Çifte Şans 12: %70.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.9 0.5 Alt: %10.1
1.5 Üst: %70.1 1.5 Alt: %29.9
2.5 Üst: %43.0 2.5 Alt: %57.1
3.5 Üst: %22.1 3.5 Alt: %77.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %49.7
KG Yok %50.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.0
1-0
%10.4
0-0
%10.1
0-1
%9.5
2-1
%8.1
1-2
%7.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.3 İY X: %46.1 İY 2: %25.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.2 İY 0.5 Alt: %34.8
İY 1.5 Üst: %30.0 İY 1.5 Alt: %70.0
İY 2.5 Üst: %9.5 İY 2.5 Alt: %90.5
İY 3.5 Üst: %2.4 İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.59
+
Dep 4.2
=
Toplam 8.78
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.5 8.5 Alt: %48.5
9.5 Üst: %38.4 9.5 Alt: %61.6
10.5 Üst: %26.9 10.5 Alt: %73.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.04 Korner (Ev: 2.11, Dep: 1.93)
İY 4.5 Üst: %37.9 İY 4.5 Alt: %62.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %48.4 | Eşit: %13.6 | Dep: %38.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.8
Ev: 11.6 • Dep: 10.2
İsabetli Şut 7.6
Ev: 4.1 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %51.5 21.5 Alt: %48.5
23.5 Şut Üst: %35.0 23.5 Alt: %65.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.6 7.5 Alt: %50.5
8.5 İsabetli Üst: %35.7 8.5 Alt: %64.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Ferroviario
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Piauí
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Ferroviario (0.0)
@1.88
%53.2 İhtimal
İade (Push): %29.7
Piauí (+0.00)
@2.14
%46.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.98
%50.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.00 %16.7 %0.0 @1.20 %83.3
-1.25 @5.38 %18.6 %0.0 @1.23 %81.4
-1.00 @4.76 %21.0 %20.7 @1.27 %79.0
-0.75 @3.32 %30.2 %0.0 @1.43 %69.9
-0.50 @2.67 %37.4 %0.0 @1.60 %62.6
-0.25 @2.28 %43.9 %0.0 @1.78 %56.1
0.0 Ana Hat @1.88 %53.2 %29.7 @2.14 %46.8
+0.25 @1.63 %61.3 %0.0 @2.59 %38.7
+0.50 @1.49 %67.1 %0.0 @3.04 %32.9
+0.75 @1.35 %74.2 %0.0 @3.87 %25.8
+1.00 @1.21 %82.9 %19.1 @5.86 %17.1
+1.25 @1.18 %84.7 %0.0 @6.55 %15.3
+1.50 @1.16 %86.2 %0.0 @7.24 %13.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.53 %65.3 %0.0 @2.88 %34.8
+2.00 @1.70 %58.8 %27.2 @2.42 %41.2
+2.25 Ana Hat @2.02 %49.5 %0.0 @1.98 %50.5
+2.50 @2.34 %42.8 %0.0 @1.75 %57.2
+2.75 @2.77 %36.1 %0.0 @1.56 %63.9
+3.00 @3.62 %27.6 %21.0 @1.38 %72.4
+3.25 @4.10 %24.4 %0.0 @1.32 %75.6
+3.50 @4.58 %21.8 %0.0 @1.28 %78.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.1% 9.5% 6.1% 2.3% 0.7% 0.2%
1 Gol 10.4% 14.1% 7.5% 2.9% 0.8% 0.2%
2 Gol 7.1% 8.1% 4.7% 1.8% 0.5% 0.1%
3 Gol 2.9% 3.4% 1.9% 0.7% 0.2% 0.0%
4 Gol 0.9% 1.1% 0.6% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Ferroviario — Son 5 Maç
M vs Altos (D)
1 - 0
G vs Quixada (D)
1 - 2
B vs Quixada (D)
0 - 0
Piauí — Son 5 Maç
B vs AO Itabaiana (E)
1 - 1
G vs Altos (E)
3 - 1
M vs Fluminense PI (D)
3 - 2
B vs Uniclinic Atletico Clube (E)
1 - 1
M vs Fluminense PI (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.