Maç Listesine Dön
Nijerya NPFL • 15.03.2026 — 18:00

Bayelsa United

Elo: 1478
λ (Beklenen Gol): 2.13
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Warri Wolves

Elo: 1446
λ (Beklenen Gol): 1.22
Model Güven Derecesi:
%79
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bayelsa United - Warri Wolves mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.13, Dep: 1.22 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bayelsa United %57.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %90.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %52.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bayelsa United xG 2.35
Dengeli
Warri Wolves xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %57.4
X (Beraberlik) %22.0
2 (Deplasman) %20.6

Çifte Şans 1X: %79.4
Çifte Şans X2: %42.6
Çifte Şans 12: %78.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.7 0.5 Alt: %4.3
1.5 Üst: %85.4 1.5 Alt: %14.6
2.5 Üst: %65.0 2.5 Alt: %35.0
3.5 Üst: %43.0 3.5 Alt: %57.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %62.8
KG Yok %37.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%9.8
2-1
%9.7
2-0
%8.0
3-1
%6.9
1-0
%6.8
2-2
%5.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %43.1 İY X: %37.3 İY 2: %19.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.9 İY 0.5 Alt: %23.1
İY 1.5 Üst: %45.2 İY 1.5 Alt: %54.9
İY 2.5 Üst: %19.0 İY 2.5 Alt: %81.0
İY 3.5 Üst: %6.3 İY 3.5 Alt: %93.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.36
+
Dep 4.35
=
Toplam 10.71
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.1 8.5 Alt: %25.9
9.5 Üst: %62.7 9.5 Alt: %37.3
10.5 Üst: %50.5 10.5 Alt: %49.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.93 Korner (Ev: 2.93, Dep: 2)
İY 4.5 Üst: %54.6 İY 4.5 Alt: %45.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %67.8 | Eşit: %10.3 | Dep: %21.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.7
Ev: 17 • Dep: 10.6
İsabetli Şut 9.7
Ev: 6.1 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %88.2 21.5 Alt: %11.8
23.5 Şut Üst: %78.2 23.5 Alt: %21.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %75.1 7.5 Alt: %24.9
8.5 İsabetli Üst: %63.2 8.5 Alt: %36.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Bayelsa United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Warri Wolves
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Bayelsa United (-0.75)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Warri Wolves (+0.75)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.89
%53.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.91 %34.4 %0.0 @1.52 %65.7
-1.25 @2.59 %38.7 %0.0 @1.63 %61.4
-1.00 @2.26 %44.2 %22.3 @1.79 %55.8
-0.75 Ana Hat @1.95 %51.2 %0.0 @2.05 %48.8
-0.50 @1.77 %56.6 %0.0 @2.30 %43.4
-0.25 @1.57 %63.8 %0.0 @2.76 %36.2
0.0 @1.37 %73.0 %22.5 @3.71 %27.0
+0.25 @1.31 %76.4 %0.0 @4.24 %23.6
+0.50 @1.26 %79.1 %0.0 @4.78 %20.9
+0.75 @1.19 %84.3 %0.0 @6.38 %15.7
+1.00 @1.11 %90.3 %12.5 @10.35 %9.7
+1.25 @1.10 %91.0 %0.0 @11.09 %9.0
+1.50 @1.09 %91.5 %0.0 @11.82 %8.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.20 %83.3 %0.0 @6.00 %16.7
+2.00 @1.23 %81.1 %20.9 @5.30 %18.9
+2.25 @1.40 %71.7 %0.0 @3.53 %28.3
+2.50 @1.56 %64.2 %0.0 @2.79 %35.8
+2.75 @1.68 %59.7 %0.0 @2.48 %40.3
+3.00 @1.86 %53.8 %22.5 @2.16 %46.2
+3.25 Ana Hat @2.13 %47.0 %0.0 @1.89 %53.0
+3.50 @2.40 %41.7 %0.0 @1.72 %58.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.3% 3.7% 2.7% 1.1% 0.3% 0.1%
1 Gol 7.0% 10.0% 5.7% 2.3% 0.7% 0.2%
2 Gol 8.1% 9.9% 6.1% 2.5% 0.8% 0.2%
3 Gol 5.8% 7.1% 4.3% 1.8% 0.5% 0.1%
4 Gol 3.1% 3.8% 2.3% 0.9% 0.3% 0.1%
5 Gol 1.3% 1.6% 1.0% 0.4% 0.1% 0.0%
Bayelsa United — Son 5 Maç
G vs Remo Stars (E)
2 - 1
B vs Katsina United (E)
1 - 1
B vs Wikki Tourist (D)
1 - 1
G vs Remo Stars (E)
3 - 0
M vs Akwa United (D)
2 - 0
Warri Wolves — Son 5 Maç
M vs Enugu Rangers (D)
4 - 2
G vs Enugu Rangers (E)
2 - 0
M vs Enugu Rangers (E)
0 - 1
M vs Enugu Rangers (D)
1 - 0
M vs Enugu Rangers (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.