Nijerya
NPFL •
24.05.2026 — 18:00
Bayelsa United
Elo: 1483λ (Beklenen Gol): 1.62
4 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Kwara United
Elo: 1430λ (Beklenen Gol): 1.18
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bayelsa United - Kwara United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.62, Dep: 1.18 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bayelsa United %46.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %52.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bayelsa United xG
1.95
Dengeli
Kwara United xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%46.8
X (Beraberlik)
%26.4
2 (Deplasman)
%26.9
Çifte Şans 1X: %73.1
Çifte Şans X2: %53.3
Çifte Şans 12: %73.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.0
0.5 Alt: %7.0
1.5 Üst: %77.7
1.5 Alt: %22.3
2.5 Üst: %52.9
2.5 Alt: %47.1
3.5 Üst: %30.7
3.5 Alt: %69.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%56.3
KG Yok
%43.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.5
2-1
%9.4
1-0
%9.0
2-0
%8.0
0-0
%7.0
1-2
%6.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.1
İY X: %42.2
İY 2: %22.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.7
İY 0.5 Alt: %29.3
İY 1.5 Üst: %36.6
İY 1.5 Alt: %63.5
İY 2.5 Üst: %13.2
İY 2.5 Alt: %86.8
İY 3.5 Üst: %3.8
İY 3.5 Alt: %96.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.34
+
Dep
4.25
=
Toplam
9.59
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %61.9
8.5 Alt: %38.1
9.5 Üst: %48.9
9.5 Alt: %51.1
10.5 Üst: %36.5
10.5 Alt: %63.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.41 Korner (Ev: 2.45, Dep: 1.95)
İY 4.5 Üst: %45.1
İY 4.5 Alt: %54.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.4 |
Eşit: %12.3 |
Dep: %30.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.3
Ev: 13.9 • Dep: 10.4
İsabetli Şut
8.5
Ev: 4.9 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %70.5
21.5 Alt: %29.5
23.5 Şut Üst: %54.9
23.5 Alt: %45.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %61.4
7.5 Alt: %38.6
8.5 İsabetli Üst: %47.7
8.5 Alt: %52.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBayelsa United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Kwara United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Bayelsa United (-0.50)
@2.15
%46.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Kwara United (+0.50)
@1.87
%53.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.90
%52.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.11
%47.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.10 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
| -1.25 | @3.65 | %27.4 | %0.0 | @1.38 | %72.6 |
| -1.00 | @3.19 | %31.3 | %22.1 | @1.46 | %68.7 |
| -0.75 | @2.51 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
| -0.50 Ana Hat | @2.15 | %46.5 | %0.0 | @1.87 | %53.5 |
| -0.25 | @1.87 | %53.6 | %0.0 | @2.16 | %46.4 |
| 0.0 | @1.58 | %63.3 | %26.6 | @2.73 | %36.7 |
| +0.25 | @1.45 | %68.9 | %0.0 | @3.22 | %31.1 |
| +0.50 | @1.37 | %73.1 | %0.0 | @3.71 | %26.9 |
| +0.75 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.84 | %20.7 |
| +1.00 | @1.15 | %86.8 | %15.8 | @7.58 | %13.2 |
| +1.25 | @1.14 | %87.9 | %0.0 | @8.29 | %12.1 |
| +1.50 | @1.12 | %88.9 | %0.0 | @9.01 | %11.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.89 | %25.7 |
| +2.00 | @1.43 | %70.0 | %24.9 | @3.33 | %30.0 |
| +2.25 | @1.67 | %60.0 | %0.0 | @2.50 | %40.0 |
| +2.50 Ana Hat | @1.90 | %52.6 | %0.0 | @2.11 | %47.5 |
| +2.75 | @2.15 | %46.6 | %0.0 | @1.87 | %53.4 |
| +3.00 | @2.57 | %38.8 | %22.4 | @1.64 | %61.2 |
| +3.25 | @2.95 | %33.9 | %0.0 | @1.51 | %66.1 |
| +3.50 | @3.32 | %30.1 | %0.0 | @1.43 | %69.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.0% | 6.4% | 4.3% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 9.1% | 12.6% | 6.9% | 2.7% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 8.1% | 9.5% | 5.6% | 2.2% | 0.6% | 0.2% |
| 3 Gol | 4.4% | 5.1% | 3.0% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.8% | 2.1% | 1.2% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.7% | 0.4% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
Bayelsa United — Son 5 Maç
M
vs Remo Stars (D)
2 - 1
M
vs Enugu Rangers (E)
0 - 2
M
vs Katsina United (D)
3 - 2
M
vs Wikki Tourist (E)
0 - 1
M
vs Abia Warriors (D)
1 - 0
Kwara United — Son 5 Maç
G
vs Barau FC (E)
2 - 1
M
vs Bendel Insurance (E)
0 - 1
M
vs Bendel Insurance (D)
2 - 0
M
vs Barau FC (D)
3 - 2
M
vs Bendel Insurance (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.