Austria
Queensland Premier League •
21.02.2026 — 11:00
Brisbane Strikers
Elo: 1611λ (Beklenen Gol): 1.46
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
North Star
Elo: 1435λ (Beklenen Gol): 0.92
Model Güven Derecesi:
%48
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Brisbane Strikers - North Star mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.46, Dep: 0.92 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Brisbane Strikers %48.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %53.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Brisbane Strikers xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
North Star xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.46 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%48.8
X (Beraberlik)
%28.4
2 (Deplasman)
%22.8
Çifte Şans 1X: %77.2
Çifte Şans X2: %51.2
Çifte Şans 12: %71.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.8
0.5 Alt: %10.2
1.5 Üst: %69.8
1.5 Alt: %30.2
2.5 Üst: %42.7
2.5 Alt: %57.3
3.5 Üst: %21.8
3.5 Alt: %78.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%47.2
KG Yok
%52.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.4
1-0
%12.5
0-0
%10.1
2-0
%9.9
2-1
%9.1
0-1
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.2
İY X: %45.6
İY 2: %19.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.1
İY 0.5 Alt: %34.9
İY 1.5 Üst: %29.8
İY 1.5 Alt: %70.2
İY 2.5 Üst: %9.4
İY 2.5 Alt: %90.6
İY 3.5 Üst: %2.3
İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.03
+
Dep
3.7
=
Toplam
8.73
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.8
8.5 Alt: %49.2
9.5 Üst: %37.7
9.5 Alt: %62.3
10.5 Üst: %26.2
10.5 Alt: %73.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.02 Korner (Ev: 2.31, Dep: 1.7)
İY 4.5 Üst: %37.4
İY 4.5 Alt: %62.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %60.9 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %26.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.8
Ev: 13 • Dep: 8.8
İsabetli Şut
7.6
Ev: 4.6 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %50.9
21.5 Alt: %49.1
23.5 Şut Üst: %34.4
23.5 Alt: %65.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.4
7.5 Alt: %50.6
8.5 İsabetli Üst: %35.6
8.5 Alt: %64.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBrisbane Strikers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
North Star
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Brisbane Strikers (-0.50)
@2.06
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
North Star (+0.50)
@1.95
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.96
%50.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.06 | %24.6 | %0.0 | @1.33 | %75.4 |
| -1.25 | @3.57 | %28.0 | %0.0 | @1.39 | %72.0 |
| -1.00 | @3.09 | %32.4 | %24.0 | @1.48 | %67.6 |
| -0.75 | @2.40 | %41.6 | %0.0 | @1.71 | %58.4 |
| -0.50 Ana Hat | @2.06 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.4 |
| -0.25 | @1.76 | %56.7 | %0.0 | @2.31 | %43.3 |
| 0.0 | @1.47 | %68.0 | %28.5 | @3.13 | %32.0 |
| +0.25 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.75 | %26.7 |
| +0.50 | @1.30 | %77.1 | %0.0 | @4.37 | %22.9 |
| +0.75 | @1.20 | %83.3 | %0.0 | @5.98 | %16.7 |
| +1.00 | @1.10 | %90.5 | %14.8 | @10.53 | %9.5 |
| +1.25 | @1.10 | %91.3 | %0.0 | @11.44 | %8.7 |
| +1.50 | @1.09 | %91.9 | %0.0 | @12.36 | %8.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.54 | %64.9 | %0.0 | @2.85 | %35.1 |
| +2.00 | @1.72 | %58.3 | %27.2 | @2.40 | %41.7 |
| +2.25 Ana Hat | @2.04 | %49.1 | %0.0 | @1.96 | %50.9 |
| +2.50 | @2.36 | %42.4 | %0.0 | @1.74 | %57.6 |
| +2.75 | @2.80 | %35.7 | %0.0 | @1.55 | %64.3 |
| +3.00 | @3.68 | %27.2 | %20.9 | @1.37 | %72.8 |
| +3.25 | @4.17 | %24.0 | %0.0 | @1.32 | %76.0 |
| +3.50 | @4.65 | %21.5 | %0.0 | @1.27 | %78.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.2% | 7.6% | 3.9% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.6% | 13.4% | 5.7% | 1.8% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.9% | 9.1% | 4.2% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.8% | 4.5% | 2.1% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.8% | 1.6% | 0.8% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Brisbane Strikers — Son 5 Maç
B
vs Ipswich (E)
0 - 0
G
vs Ipswich (D)
0 - 1
G
vs Ipswich (E)
4 - 1
G
vs Ipswich (D)
0 - 6
North Star — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.