Malezya
Première Division •
06.11.2026 — 21:30
CS Bamako
Elo: 1502λ (Beklenen Gol): 0.92
CANLI
Binga
Elo: 1484λ (Beklenen Gol): 0.86
Model Güven Derecesi:
%57
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
CS Bamako - Binga mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.92, Dep: 0.86 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre CS Bamako %34.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %26.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %35.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
CS Bamako xG
1.24
Dengeli
Binga xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%34.1
X (Beraberlik)
%35.2
2 (Deplasman)
%30.8
Çifte Şans 1X: %69.2
Çifte Şans X2: %66.0
Çifte Şans 12: %64.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %82.0
0.5 Alt: %18.0
1.5 Üst: %54.0
1.5 Alt: %46.0
2.5 Üst: %26.3
2.5 Alt: %73.7
3.5 Üst: %10.5
3.5 Alt: %89.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%35.6
KG Yok
%64.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%18.0
1-0
%14.5
1-1
%14.3
0-1
%13.5
2-0
%7.1
0-2
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.2
İY X: %53.5
İY 2: %22.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %54.5
İY 0.5 Alt: %45.5
İY 1.5 Üst: %19.6
İY 1.5 Alt: %80.4
İY 2.5 Üst: %4.7
İY 2.5 Alt: %95.3
İY 3.5 Üst: %0.9
İY 3.5 Alt: %99.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.93
+
Dep
3.56
=
Toplam
7.49
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %33.7
8.5 Alt: %66.3
9.5 Üst: %22.3
9.5 Alt: %77.8
10.5 Üst: %13.7
10.5 Alt: %86.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.45 Korner (Ev: 1.81, Dep: 1.64)
İY 4.5 Üst: %26.4
İY 4.5 Alt: %73.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %47.8 |
Eşit: %14.7 |
Dep: %37.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18
Ev: 9.6 • Dep: 8.4
İsabetli Şut
6.3
Ev: 3.4 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %20.4
21.5 Alt: %79.6
23.5 Şut Üst: %10.3
23.5 Alt: %89.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %30.0
7.5 Alt: %70.0
8.5 İsabetli Üst: %18.6
8.5 Alt: %81.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCS Bamako
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Binga
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
CS Bamako (0.0)
@1.90
%52.5 İhtimal
İade (Push): %35.2
Binga (+0.00)
@2.10
%47.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.15
%46.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.87
%53.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.00 | %12.5 | %0.0 | @1.14 | %87.5 |
| -1.25 | @7.14 | %14.0 | %0.0 | @1.16 | %86.0 |
| -1.00 | @6.27 | %15.9 | %21.5 | @1.19 | %84.1 |
| -0.75 | @3.84 | %26.1 | %0.0 | @1.35 | %73.9 |
| -0.50 | @2.94 | %34.0 | %0.0 | @1.52 | %66.0 |
| -0.25 | @2.42 | %41.3 | %0.0 | @1.70 | %58.7 |
| 0.0 Ana Hat | @1.90 | %52.5 | %35.2 | @2.10 | %47.5 |
| +0.25 | @1.60 | %62.6 | %0.0 | @2.68 | %37.4 |
| +0.50 | @1.45 | %69.2 | %0.0 | @3.25 | %30.8 |
| +0.75 | @1.30 | %76.9 | %0.0 | @4.33 | %23.1 |
| +1.00 | @1.15 | %86.6 | %20.1 | @7.45 | %13.4 |
| +1.25 | @1.14 | %88.1 | %0.0 | @8.39 | %11.9 |
| +1.50 | @1.12 | %89.3 | %0.0 | @9.33 | %10.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.15 | %46.5 | %0.0 | @1.87 | %53.5 |
| +2.00 | @2.76 | %36.3 | %27.7 | @1.57 | %63.7 |
| +2.25 | @3.29 | %30.4 | %0.0 | @1.44 | %69.6 |
| +2.50 | @3.81 | %26.2 | %0.0 | @1.36 | %73.8 |
| +2.75 | @5.03 | %19.9 | %0.0 | @1.25 | %80.1 |
| +3.00 | @8.08 | %12.4 | %15.8 | @1.14 | %87.6 |
| +3.25 | @8.84 | %11.3 | %0.0 | @1.13 | %88.7 |
| +3.50 | @9.60 | %10.4 | %0.0 | @1.12 | %89.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 18.0% | 13.6% | 6.2% | 1.8% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 14.6% | 14.3% | 5.7% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.1% | 6.1% | 2.6% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.2% | 1.9% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
CS Bamako — Son 5 Maç
B
vs Onze Créateurs (D)
0 - 0
Binga — Son 5 Maç
G
vs USFAS Bamako (E)
2 - 0
B
vs Onze Créateurs (E)
0 - 0
M
vs Stade Malien Bamako (D)
2 - 1
M
vs US Bougouba (E)
0 - 1
M
vs Djoliba (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.