Spain
Tercera División RFEF - Group 15 •
30.05.2026 — 19:00
Izarra
Elo: 1548λ (Beklenen Gol): 1.07
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Pamplona
Elo: 1498λ (Beklenen Gol): 1.32
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Izarra - Pamplona mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.07, Dep: 1.32 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Pamplona %41.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %45
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Izarra xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Pamplona xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.07 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%29.3
X (Beraberlik)
%29.4
2 (Deplasman)
%41.3
Çifte Şans 1X: %58.7
Çifte Şans X2: %70.7
Çifte Şans 12: %70.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.9
0.5 Alt: %10.2
1.5 Üst: %70.0
1.5 Alt: %30.1
2.5 Üst: %42.8
2.5 Alt: %57.2
3.5 Üst: %22.0
3.5 Alt: %78.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.2
KG Yok
%50.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.9
0-1
%11.1
0-0
%10.1
1-0
%8.8
1-2
%8.5
0-2
%8.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.3
İY X: %46.1
İY 2: %30.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.2
İY 0.5 Alt: %34.8
İY 1.5 Üst: %29.9
İY 1.5 Alt: %70.1
İY 2.5 Üst: %9.4
İY 2.5 Alt: %90.6
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.24
+
Dep
4.56
=
Toplam
8.8
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.7
8.5 Alt: %48.3
9.5 Üst: %38.6
9.5 Alt: %61.4
10.5 Üst: %27.0
10.5 Alt: %73.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.05 Korner (Ev: 1.95, Dep: 2.1)
İY 4.5 Üst: %38.0
İY 4.5 Alt: %62.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %39.0 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %47.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.8
Ev: 10.6 • Dep: 11.2
İsabetli Şut
7.6
Ev: 3.8 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %51.3
21.5 Alt: %48.7
23.5 Şut Üst: %34.8
23.5 Alt: %65.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.2
7.5 Alt: %50.8
8.5 İsabetli Üst: %35.4
8.5 Alt: %64.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiIzarra
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pamplona
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Izarra (+0.25)
@1.94
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Pamplona (-0.25)
@2.07
%48.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.03
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.97
%50.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.59 | %11.6 | %0.0 | @1.13 | %88.4 |
| -1.25 | @7.83 | %12.8 | %0.0 | @1.15 | %87.2 |
| -1.00 | @7.07 | %14.1 | %17.7 | @1.16 | %85.9 |
| -0.75 | @4.45 | %22.5 | %0.0 | @1.29 | %77.5 |
| -0.50 | @3.41 | %29.3 | %0.0 | @1.41 | %70.7 |
| -0.25 | @2.91 | %34.4 | %0.0 | @1.52 | %65.6 |
| 0.0 | @2.41 | %41.6 | %29.5 | @1.71 | %58.4 |
| +0.25 Ana Hat | @1.94 | %51.7 | %0.0 | @2.07 | %48.3 |
| +0.50 | @1.70 | %58.8 | %0.0 | @2.43 | %41.2 |
| +0.75 | @1.51 | %66.1 | %0.0 | @2.95 | %34.0 |
| +1.00 | @1.33 | %75.4 | %22.0 | @4.06 | %24.6 |
| +1.25 | @1.28 | %78.4 | %0.0 | @4.63 | %21.6 |
| +1.50 | @1.24 | %80.8 | %0.0 | @5.20 | %19.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.54 | %65.1 | %0.0 | @2.87 | %34.9 |
| +2.00 | @1.71 | %58.6 | %27.2 | @2.41 | %41.4 |
| +2.25 Ana Hat | @2.03 | %49.4 | %0.0 | @1.97 | %50.7 |
| +2.50 | @2.35 | %42.6 | %0.0 | @1.74 | %57.4 |
| +2.75 | @2.78 | %35.9 | %0.0 | @1.56 | %64.1 |
| +3.00 | @3.64 | %27.5 | %20.9 | @1.38 | %72.6 |
| +3.25 | @4.12 | %24.2 | %0.0 | @1.32 | %75.8 |
| +3.50 | @4.61 | %21.7 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.1% | 11.1% | 8.0% | 3.5% | 1.2% | 0.3% |
| 1 Gol | 8.9% | 14.0% | 8.6% | 3.8% | 1.2% | 0.3% |
| 2 Gol | 5.3% | 7.0% | 4.6% | 2.0% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.9% | 2.5% | 1.6% | 0.7% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.7% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Izarra — Son 5 Maç
G
vs Subiza (E)
4 - 0
M
vs Subiza (D)
1 - 0
M
vs Pamplona (E)
0 - 2
B
vs Subiza (D)
0 - 0
M
vs Pamplona (D)
2 - 1
Pamplona — Son 5 Maç
G
vs Huarte (E)
1 - 0
G
vs Izarra (D)
0 - 2
G
vs Izarra (E)
2 - 1
M
vs Izarra (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | Tercera División RFEF - Group 15 | Izarra | 0 - 2 | Pamplona |
| 13.12.2025 | Tercera División RFEF - Group 15 | Pamplona | 2 - 1 | Izarra |
| 14.08.2023 | Friendlies Clubs | Izarra | 2 - 0 | Pamplona |