Vietnam
V.League 2 •
23.05.2026 — 13:00
Than Quang Ninh
Elo: 1512λ (Beklenen Gol): 0.95
3 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
PVF-CAND
Elo: 1526λ (Beklenen Gol): 1.21
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Than Quang Ninh - PVF-CAND mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.94, Dep: 1.21 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre PVF-CAND %41.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %36.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %55.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Than Quang Ninh xG
1.24
Dengeli
PVF-CAND xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%27.7
X (Beraberlik)
%31.1
2 (Deplasman)
%41.1
Çifte Şans 1X: %58.9
Çifte Şans X2: %72.3
Çifte Şans 12: %68.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.4
0.5 Alt: %12.6
1.5 Üst: %64.4
1.5 Alt: %35.6
2.5 Üst: %36.5
2.5 Alt: %63.5
3.5 Üst: %17.2
3.5 Alt: %82.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%43.9
KG Yok
%56.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.3
0-1
%13.0
0-0
%12.6
1-0
%10.0
0-2
%8.5
1-2
%8.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.7
İY X: %48.6
İY 2: %29.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.4
İY 0.5 Alt: %38.6
İY 1.5 Üst: %26.0
İY 1.5 Alt: %74.1
İY 2.5 Üst: %7.5
İY 2.5 Alt: %92.6
İY 3.5 Üst: %1.7
İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.98
+
Dep
4.32
=
Toplam
8.3
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %45.0
8.5 Alt: %55.0
9.5 Üst: %32.2
9.5 Alt: %67.8
10.5 Üst: %21.5
10.5 Alt: %78.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.82 Korner (Ev: 1.83, Dep: 1.99)
İY 4.5 Üst: %33.6
İY 4.5 Alt: %66.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %38.4 |
Eşit: %14.0 |
Dep: %47.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.4
Ev: 9.8 • Dep: 10.6
İsabetli Şut
7.1
Ev: 3.5 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %38.8
21.5 Alt: %61.2
23.5 Şut Üst: %23.8
23.5 Alt: %76.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %41.8
7.5 Alt: %58.2
8.5 İsabetli Üst: %28.5
8.5 Alt: %71.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiThan Quang Ninh
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
PVF-CAND
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Than Quang Ninh (+0.25)
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
PVF-CAND (-0.25)
@2.06
%48.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@2.02
%49.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.84 | %10.2 | %0.0 | @1.11 | %89.8 |
| -1.25 | @8.97 | %11.2 | %0.0 | @1.13 | %88.9 |
| -1.00 | @8.11 | %12.3 | %17.6 | @1.14 | %87.7 |
| -0.75 | @4.81 | %20.8 | %0.0 | @1.26 | %79.2 |
| -0.50 | @3.61 | %27.7 | %0.0 | @1.38 | %72.3 |
| -0.25 | @3.04 | %32.9 | %0.0 | @1.49 | %67.1 |
| 0.0 | @2.48 | %40.3 | %31.2 | @1.68 | %59.7 |
| +0.25 Ana Hat | @1.95 | %51.4 | %0.0 | @2.06 | %48.7 |
| +0.50 | @1.70 | %58.9 | %0.0 | @2.44 | %41.1 |
| +0.75 | @1.50 | %66.5 | %0.0 | @2.99 | %33.5 |
| +1.00 | @1.31 | %76.3 | %22.8 | @4.22 | %23.7 |
| +1.25 | @1.26 | %79.4 | %0.0 | @4.85 | %20.6 |
| +1.50 | @1.22 | %81.7 | %0.0 | @5.47 | %18.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.71 | %58.6 | %0.0 | @2.41 | %41.4 |
| +2.00 Ana Hat | @1.98 | %50.5 | %28.0 | @2.02 | %49.5 |
| +2.25 | @2.36 | %42.3 | %0.0 | @1.73 | %57.7 |
| +2.50 | @2.75 | %36.4 | %0.0 | @1.57 | %63.6 |
| +2.75 | @3.38 | %29.6 | %0.0 | @1.42 | %70.4 |
| +3.00 | @4.74 | %21.1 | %19.4 | @1.27 | %78.9 |
| +3.25 | @5.31 | %18.9 | %0.0 | @1.23 | %81.2 |
| +3.50 | @5.88 | %17.0 | %0.0 | @1.21 | %83.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.6% | 13.1% | 8.5% | 3.4% | 1.0% | 0.3% |
| 1 Gol | 10.0% | 14.3% | 8.0% | 3.2% | 1.0% | 0.2% |
| 2 Gol | 5.2% | 6.3% | 3.8% | 1.5% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 1.6% | 2.0% | 1.2% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Than Quang Ninh — Son 5 Maç
M
vs Sanna Khanh Hoa (E)
0 - 1
B
vs Sanna Khanh Hoa (D)
1 - 1
G
vs Sanna Khanh Hoa (E)
2 - 1
M
vs Sanna Khanh Hoa (E)
1 - 2
M
vs Sanna Khanh Hoa (D)
1 - 0
PVF-CAND — Son 5 Maç
M
vs Ho Chi Minh (E)
1 - 2
G
vs Sanna Khanh Hoa (E)
1 - 0
B
vs Dong Thap (D)
0 - 0
G
vs Văn Hiến (E)
2 - 1
B
vs Binh Dinh (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.