Cambodia
Elite One •
31.05.2026 — 17:00
Victoria United
Elo: 1463λ (Beklenen Gol): 1.00
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 3
Colombe
Elo: 1620λ (Beklenen Gol): 1.82
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Victoria United - Colombe mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.00, Dep: 1.82 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Colombe %55.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Victoria United xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Colombe xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.00 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%19.8
X (Beraberlik)
%24.5
2 (Deplasman)
%55.8
Çifte Şans 1X: %44.2
Çifte Şans X2: %80.2
Çifte Şans 12: %75.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.2
0.5 Alt: %6.8
1.5 Üst: %78.2
1.5 Alt: %21.9
2.5 Üst: %53.7
2.5 Alt: %46.3
3.5 Üst: %31.4
3.5 Alt: %68.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.9
KG Yok
%46.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.7
0-1
%10.0
1-2
%9.9
0-2
%9.8
0-0
%6.7
1-3
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.2
İY X: %41.0
İY 2: %40.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.2
İY 0.5 Alt: %28.9
İY 1.5 Üst: %37.0
İY 1.5 Alt: %63.0
İY 2.5 Üst: %13.5
İY 2.5 Alt: %86.5
İY 3.5 Üst: %3.9
İY 3.5 Alt: %96.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.1
+
Dep
5.64
=
Toplam
9.74
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.7
8.5 Alt: %36.3
9.5 Üst: %50.9
9.5 Alt: %49.1
10.5 Üst: %38.5
10.5 Alt: %61.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.48 Korner (Ev: 1.89, Dep: 2.59)
İY 4.5 Üst: %46.4
İY 4.5 Alt: %53.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %25.5 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %63.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.5
Ev: 10.2 • Dep: 14.3
İsabetli Şut
8.5
Ev: 3.6 • Dep: 4.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %72.0
21.5 Alt: %28.0
23.5 Şut Üst: %56.6
23.5 Alt: %43.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %61.8
7.5 Alt: %38.2
8.5 İsabetli Üst: %48.0
8.5 Alt: %52.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVictoria United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Colombe
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Victoria United (+0.75)
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Colombe (-0.75)
@2.03
%49.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.89
%52.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @13.72 | %7.3 | %0.0 | @1.08 | %92.7 |
| -1.25 | @12.86 | %7.8 | %0.0 | @1.08 | %92.2 |
| -1.00 | @11.99 | %8.3 | %12.7 | @1.09 | %91.7 |
| -0.75 | @6.88 | %14.5 | %0.0 | @1.17 | %85.5 |
| -0.50 | @5.02 | %19.9 | %0.0 | @1.25 | %80.1 |
| -0.25 | @4.40 | %22.8 | %0.0 | @1.29 | %77.3 |
| 0.0 | @3.77 | %26.5 | %24.8 | @1.36 | %73.5 |
| +0.25 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.1 |
| +0.50 | @2.24 | %44.7 | %0.0 | @1.81 | %55.3 |
| +0.75 Ana Hat | @1.97 | %50.7 | %0.0 | @2.03 | %49.3 |
| +1.00 | @1.71 | %58.5 | %23.6 | @2.41 | %41.5 |
| +1.25 | @1.56 | %64.1 | %0.0 | @2.78 | %35.9 |
| +1.50 | @1.46 | %68.3 | %0.0 | @3.16 | %31.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.34 | %74.8 | %0.0 | @3.97 | %25.2 |
| +2.00 | @1.42 | %70.6 | %24.8 | @3.41 | %29.4 |
| +2.25 | @1.65 | %60.7 | %0.0 | @2.54 | %39.3 |
| +2.50 | @1.88 | %53.2 | %0.0 | @2.13 | %46.9 |
| +2.75 Ana Hat | @2.12 | %47.2 | %0.0 | @1.89 | %52.8 |
| +3.00 | @2.53 | %39.5 | %22.6 | @1.65 | %60.5 |
| +3.25 | @2.90 | %34.5 | %0.0 | @1.53 | %65.5 |
| +3.50 | @3.27 | %30.6 | %0.0 | @1.44 | %69.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.8% | 10.1% | 10.0% | 6.0% | 2.8% | 1.0% |
| 1 Gol | 5.2% | 11.8% | 10.0% | 6.1% | 2.8% | 1.0% |
| 2 Gol | 3.0% | 5.5% | 5.0% | 3.0% | 1.4% | 0.5% |
| 3 Gol | 1.0% | 1.8% | 1.7% | 1.0% | 0.5% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.5% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Victoria United — Son 5 Maç
M
vs Unisport Bafang (E)
2 - 4
G
vs Panthère (E)
1 - 0
B
vs Panthère (D)
1 - 1
M
vs Panthère (E)
0 - 4
Colombe — Son 5 Maç
G
vs Fortuna Mfou (D)
0 - 3
B
vs Unisport Bafang (D)
0 - 0
G
vs Unisport Bafang (E)
2 - 0
M
vs Unisport Bafang (D)
1 - 0
G
vs Unisport Bafang (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.