Brazil
Serie D •
23.05.2026 — 21:00
Santa Catarina
Elo: 1530λ (Beklenen Gol): 1.63
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
São Luiz
Elo: 1463λ (Beklenen Gol): 0.65
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Santa Catarina - São Luiz mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.63, Dep: 0.65 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Santa Catarina %60.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %39.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%56.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Santa Catarina xG
1.95
Dengeli
São Luiz xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%60.2
X (Beraberlik)
%26.0
2 (Deplasman)
%13.9
Çifte Şans 1X: %86.1
Çifte Şans X2: %39.8
Çifte Şans 12: %74.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.9
0.5 Alt: %11.1
1.5 Üst: %67.3
1.5 Alt: %32.7
2.5 Üst: %39.9
2.5 Alt: %60.1
3.5 Üst: %19.7
3.5 Alt: %80.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%39.4
KG Yok
%60.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%15.8
2-0
%13.5
1-1
%11.7
0-0
%11.0
2-1
%8.9
3-0
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %41.9
İY X: %45.2
İY 2: %13.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.6
İY 0.5 Alt: %36.4
İY 1.5 Üst: %27.9
İY 1.5 Alt: %72.1
İY 2.5 Üst: %8.4
İY 2.5 Alt: %91.6
İY 3.5 Üst: %2.0
İY 3.5 Alt: %98.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.36
+
Dep
3.12
=
Toplam
8.48
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %47.5
8.5 Alt: %52.5
9.5 Üst: %34.5
9.5 Alt: %65.5
10.5 Üst: %23.5
10.5 Alt: %76.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.9 Korner (Ev: 2.47, Dep: 1.44)
İY 4.5 Üst: %35.2
İY 4.5 Alt: %64.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %72.5 |
Eşit: %10.5 |
Dep: %17.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.1
Ev: 14 • Dep: 7.1
İsabetli Şut
7.4
Ev: 5 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %45.4
21.5 Alt: %54.6
23.5 Şut Üst: %29.4
23.5 Alt: %70.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %46.4
7.5 Alt: %53.6
8.5 İsabetli Üst: %32.7
8.5 Alt: %67.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSanta Catarina
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
São Luiz
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Santa Catarina (-0.75)
@1.86
%53.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
São Luiz (+0.75)
@2.16
%46.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.18
%45.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.85
%54.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.00 | %33.4 | %0.0 | @1.50 | %66.6 |
| -1.25 | @2.60 | %38.5 | %0.0 | @1.63 | %61.5 |
| -1.00 | @2.20 | %45.4 | %26.6 | @1.83 | %54.6 |
| -0.75 Ana Hat | @1.86 | %53.8 | %0.0 | @2.16 | %46.2 |
| -0.50 | @1.67 | %59.9 | %0.0 | @2.50 | %40.1 |
| -0.25 | @1.45 | %68.9 | %0.0 | @3.22 | %31.1 |
| 0.0 | @1.23 | %81.1 | %26.1 | @5.30 | %18.9 |
| +0.25 | @1.19 | %84.0 | %0.0 | @6.23 | %16.1 |
| +0.50 | @1.16 | %86.1 | %0.0 | @7.17 | %14.0 |
| +0.75 | @1.10 | %90.7 | %0.0 | @10.69 | %9.4 |
| +1.00 | @1.04 | %95.8 | %10.2 | @23.64 | %4.2 |
| +1.25 | @1.04 | %96.0 | %0.0 | @24.98 | %4.0 |
| +1.50 | @1.04 | %96.2 | %0.0 | @26.31 | %3.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.62 | %61.8 | %0.0 | @2.62 | %38.2 |
| +2.00 | @1.83 | %54.6 | %27.6 | @2.20 | %45.4 |
| +2.25 Ana Hat | @2.18 | %45.8 | %0.0 | @1.85 | %54.2 |
| +2.50 | @2.53 | %39.5 | %0.0 | @1.65 | %60.5 |
| +2.75 | @3.06 | %32.7 | %0.0 | @1.49 | %67.3 |
| +3.00 | @4.16 | %24.1 | %20.4 | @1.32 | %75.9 |
| +3.25 | @4.69 | %21.3 | %0.0 | @1.27 | %78.7 |
| +3.50 | @5.22 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.1% | 5.9% | 2.2% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.9% | 11.8% | 3.6% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 13.6% | 8.9% | 2.9% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 7.4% | 4.8% | 1.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.0% | 2.0% | 0.6% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.0% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Santa Catarina — Son 5 Maç
G
vs Joinville (E)
1 - 0
M
vs Joinville (D)
2 - 1
G
vs Joinville (E)
3 - 1
M
vs Joinville (D)
4 - 3
B
vs Figueirense (E)
2 - 2
São Luiz — Son 5 Maç
G
vs Guarany de Bagé (E)
2 - 0
B
vs Cascavel (E)
0 - 0
M
vs Joinville (D)
2 - 0
M
vs Joinville (D)
2 - 1
M
vs Joinville (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.