Cambodia
Elite Two •
06.05.2026 — 17:00
Kumba
Elo: 1464λ (Beklenen Gol): 1.27
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Union Abong-Mbang
Elo: 1492λ (Beklenen Gol): 1.02
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Kumba - Union Abong-Mbang mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.26, Dep: 1.02 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kumba %41.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %39.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kumba xG
1.60
Dengeli
Union Abong-Mbang xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%41.0
X (Beraberlik)
%30.2
2 (Deplasman)
%28.8
Çifte Şans 1X: %71.2
Çifte Şans X2: %59.0
Çifte Şans 12: %69.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.8
0.5 Alt: %11.2
1.5 Üst: %67.5
1.5 Alt: %32.5
2.5 Üst: %39.9
2.5 Alt: %60.1
3.5 Üst: %19.7
3.5 Alt: %80.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.8
KG Yok
%53.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.1
1-0
%11.9
0-0
%11.2
0-1
%9.4
2-1
%8.3
2-0
%8.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.1
İY X: %47.2
İY 2: %22.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.5
İY 0.5 Alt: %36.5
İY 1.5 Üst: %28.1
İY 1.5 Alt: %71.9
İY 2.5 Üst: %8.5
İY 2.5 Alt: %91.5
İY 3.5 Üst: %2.0
İY 3.5 Alt: %98.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.63
+
Dep
3.91
=
Toplam
8.53
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %48.1
8.5 Alt: %51.9
9.5 Üst: %35.1
9.5 Alt: %64.9
10.5 Üst: %24.0
10.5 Alt: %76.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.93 Korner (Ev: 2.13, Dep: 1.8)
İY 4.5 Üst: %35.7
İY 4.5 Alt: %64.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.9 |
Eşit: %13.5 |
Dep: %33.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.1
Ev: 11.8 • Dep: 9.4
İsabetli Şut
7.4
Ev: 4.2 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %45.5
21.5 Alt: %54.5
23.5 Şut Üst: %29.5
23.5 Alt: %70.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %46.0
7.5 Alt: %54.0
8.5 İsabetli Üst: %32.4
8.5 Alt: %67.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKumba
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Union Abong-Mbang
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Kumba (-0.25)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Union Abong-Mbang (+0.25)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.17
%46.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.86
%53.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.36 | %18.7 | %0.0 | @1.23 | %81.3 |
| -1.25 | @4.76 | %21.0 | %0.0 | @1.27 | %79.0 |
| -1.00 | @4.16 | %24.0 | %22.3 | @1.32 | %76.0 |
| -0.75 | @2.98 | %33.5 | %0.0 | @1.50 | %66.5 |
| -0.50 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.69 | %59.1 |
| -0.25 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.93 | %51.8 |
| 0.0 | @1.70 | %58.7 | %30.3 | @2.42 | %41.3 |
| +0.25 | @1.51 | %66.1 | %0.0 | @2.95 | %33.9 |
| +0.50 | @1.40 | %71.2 | %0.0 | @3.47 | %28.8 |
| +0.75 | @1.28 | %78.1 | %0.0 | @4.57 | %21.9 |
| +1.00 | @1.16 | %86.6 | %17.7 | @7.43 | %13.5 |
| +1.25 | @1.14 | %87.9 | %0.0 | @8.23 | %12.2 |
| +1.50 | @1.12 | %88.9 | %0.0 | @9.03 | %11.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.64 | %37.8 |
| +2.00 | @1.82 | %55.0 | %27.6 | @2.22 | %45.1 |
| +2.25 Ana Hat | @2.17 | %46.1 | %0.0 | @1.86 | %53.9 |
| +2.50 | @2.51 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
| +2.75 | @3.03 | %33.0 | %0.0 | @1.49 | %67.0 |
| +3.00 | @4.09 | %24.5 | %20.3 | @1.32 | %75.6 |
| +3.25 | @4.61 | %21.7 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
| +3.50 | @5.13 | %19.5 | %0.0 | @1.24 | %80.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.2% | 9.4% | 5.3% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.0% | 14.2% | 6.7% | 2.3% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.2% | 8.3% | 4.2% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.5% | 3.5% | 1.8% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.1% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Kumba — Son 5 Maç
B
vs Racing (D)
0 - 0
M
vs Bamboutos (D)
4 - 1
G
vs Union Abong-Mbang (D)
0 - 1
Union Abong-Mbang — Son 5 Maç
G
vs Avion Academy (E)
3 - 0
G
vs Racing (E)
3 - 0
B
vs Yafoot (D)
1 - 1
M
vs Kumba (E)
0 - 1
M
vs Avion Academy (D)
4 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 01.03.2026 | Elite Two | Union Abong-Mbang | 0 - 1 | Kumba |