Brazil
Serie D •
31.05.2026 — 22:00
Fluminense PI
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 1.40
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Altos
Elo: 1438λ (Beklenen Gol): 0.90
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Fluminense PI - Altos mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.40, Dep: 0.90 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Fluminense PI %47.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %40.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Fluminense PI xG
1.64
Dengeli
Altos xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%47.7
X (Beraberlik)
%29.2
2 (Deplasman)
%23.2
Çifte Şans 1X: %76.8
Çifte Şans X2: %52.4
Çifte Şans 12: %70.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.9
0.5 Alt: %11.1
1.5 Üst: %67.7
1.5 Alt: %32.3
2.5 Üst: %40.2
2.5 Alt: %59.8
3.5 Üst: %19.9
3.5 Alt: %80.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%45.5
KG Yok
%54.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.6
1-0
%13.2
0-0
%11.0
2-0
%9.9
2-1
%8.8
0-1
%8.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.2
İY X: %46.6
İY 2: %19.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.7
İY 0.5 Alt: %36.3
İY 1.5 Üst: %28.2
İY 1.5 Alt: %71.8
İY 2.5 Üst: %8.6
İY 2.5 Alt: %91.4
İY 3.5 Üst: %2.1
İY 3.5 Alt: %98.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.89
+
Dep
3.65
=
Toplam
8.54
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %48.2
8.5 Alt: %51.8
9.5 Üst: %35.2
9.5 Alt: %64.8
10.5 Üst: %24.1
10.5 Alt: %75.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.93 Korner (Ev: 2.25, Dep: 1.68)
İY 4.5 Üst: %35.7
İY 4.5 Alt: %64.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %60.0 |
Eşit: %12.7 |
Dep: %27.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.2
Ev: 12.6 • Dep: 8.6
İsabetli Şut
7.4
Ev: 4.5 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %46.0
21.5 Alt: %54.0
23.5 Şut Üst: %30.0
23.5 Alt: %70.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %46.5
7.5 Alt: %53.5
8.5 İsabetli Üst: %32.8
8.5 Alt: %67.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFluminense PI
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Altos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Fluminense PI (-0.50)
@2.10
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Altos (+0.50)
@1.91
%52.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.16
%46.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.87
%53.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.27 | %23.4 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
| -1.25 | @3.76 | %26.6 | %0.0 | @1.36 | %73.4 |
| -1.00 | @3.24 | %30.8 | %24.1 | @1.45 | %69.2 |
| -0.75 | @2.48 | %40.3 | %0.0 | @1.68 | %59.7 |
| -0.50 Ana Hat | @2.10 | %47.5 | %0.0 | @1.91 | %52.5 |
| -0.25 | @1.80 | %55.7 | %0.0 | @2.26 | %44.3 |
| 0.0 | @1.49 | %67.2 | %29.3 | @3.05 | %32.8 |
| +0.25 | @1.37 | %72.8 | %0.0 | @3.68 | %27.2 |
| +0.50 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.31 | %23.2 |
| +0.75 | @1.20 | %83.1 | %0.0 | @5.91 | %16.9 |
| +1.00 | @1.11 | %90.5 | %15.1 | @10.50 | %9.5 |
| +1.25 | @1.10 | %91.3 | %0.0 | @11.44 | %8.7 |
| +1.50 | @1.09 | %91.9 | %0.0 | @12.37 | %8.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.60 | %62.4 | %0.0 | @2.66 | %37.6 |
| +2.00 | @1.81 | %55.2 | %27.6 | @2.23 | %44.8 |
| +2.25 Ana Hat | @2.16 | %46.4 | %0.0 | @1.87 | %53.6 |
| +2.50 | @2.50 | %40.0 | %0.0 | @1.67 | %60.0 |
| +2.75 | @3.01 | %33.2 | %0.0 | @1.50 | %66.8 |
| +3.00 | @4.05 | %24.7 | %20.4 | @1.33 | %75.3 |
| +3.25 | @4.57 | %21.9 | %0.0 | @1.28 | %78.1 |
| +3.50 | @5.09 | %19.6 | %0.0 | @1.24 | %80.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.1% | 8.1% | 4.1% | 1.2% | 0.3% | 0.0% |
| 1 Gol | 13.2% | 13.6% | 5.7% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.9% | 8.9% | 4.0% | 1.2% | 0.3% | 0.0% |
| 3 Gol | 4.6% | 4.1% | 1.8% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.6% | 1.4% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Fluminense PI — Son 5 Maç
G
vs Piauí (D)
0 - 1
M
vs Uniclinic Atletico Clube (E)
1 - 2
B
vs Uniclinic Atletico Clube (D)
1 - 1
Altos — Son 5 Maç
M
vs Ferroviario (D)
3 - 1
M
vs Piauí (E)
0 - 1
M
vs Tirol/CEFAT (D)
1 - 0
G
vs Tirol/CEFAT (E)
2 - 1
M
vs Piauí (D)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.