İngiltere
Premier League •
27.02.2026 — 15:00
Omaya SC
Elo: 1457λ (Beklenen Gol): 2.09
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Tishreen
Elo: 1585λ (Beklenen Gol): 1.52
Model Güven Derecesi:
%59
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Omaya SC - Tishreen mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.08, Dep: 1.52 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Omaya SC %50.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %69.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %69.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Omaya SC xG
2.31
Dengeli
Tishreen xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%50.2
X (Beraberlik)
%22.4
2 (Deplasman)
%27.4
Çifte Şans 1X: %72.6
Çifte Şans X2: %49.8
Çifte Şans 12: %77.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.5
0.5 Alt: %3.5
1.5 Üst: %88.1
1.5 Alt: %11.9
2.5 Üst: %69.7
2.5 Alt: %30.3
3.5 Üst: %48.5
3.5 Alt: %51.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%69.0
KG Yok
%31.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.3
2-1
%9.0
2-2
%6.8
1-2
%6.5
3-1
%6.3
2-0
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.9
İY X: %36.7
İY 2: %24.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.2
İY 0.5 Alt: %20.8
İY 1.5 Üst: %48.9
İY 1.5 Alt: %51.1
İY 2.5 Üst: %21.9
İY 2.5 Alt: %78.1
İY 3.5 Üst: %7.8
İY 3.5 Alt: %92.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.1
+
Dep
4.78
=
Toplam
10.87
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.6
8.5 Alt: %24.4
9.5 Üst: %64.5
9.5 Alt: %35.5
10.5 Üst: %52.5
10.5 Alt: %47.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5 Korner (Ev: 2.8, Dep: 2.2)
İY 4.5 Üst: %56.0
İY 4.5 Alt: %44.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %59.7 |
Eşit: %11.4 |
Dep: %28.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.1
Ev: 16.2 • Dep: 11.9
İsabetli Şut
9.8
Ev: 5.8 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.6
21.5 Alt: %10.4
23.5 Şut Üst: %80.4
23.5 Alt: %19.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %76.4
7.5 Alt: %23.6
8.5 İsabetli Üst: %64.8
8.5 Alt: %35.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiOmaya SC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tishreen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Omaya SC (-0.50)
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tishreen (+0.50)
@1.98
%50.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.89
%52.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.49 | %28.7 | %0.0 | @1.40 | %71.3 |
| -1.25 | @3.12 | %32.0 | %0.0 | @1.47 | %68.0 |
| -1.00 | @2.76 | %36.2 | %20.7 | @1.57 | %63.8 |
| -0.75 | @2.30 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| -0.50 Ana Hat | @2.02 | %49.4 | %0.0 | @1.98 | %50.6 |
| -0.25 | @1.79 | %55.8 | %0.0 | @2.26 | %44.2 |
| 0.0 | @1.56 | %64.2 | %23.0 | @2.79 | %35.9 |
| +0.25 | @1.45 | %68.8 | %0.0 | @3.20 | %31.2 |
| +0.50 | @1.38 | %72.4 | %0.0 | @3.62 | %27.6 |
| +0.75 | @1.28 | %78.2 | %0.0 | @4.59 | %21.8 |
| +1.00 | @1.18 | %85.0 | %14.9 | @6.69 | %15.0 |
| +1.25 | @1.16 | %86.3 | %0.0 | @7.27 | %13.8 |
| +1.50 | @1.15 | %87.3 | %0.0 | @7.86 | %12.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.16 | %86.5 | %0.0 | @7.42 | %13.5 |
| +2.00 | @1.18 | %85.0 | %18.8 | @6.65 | %15.0 |
| +2.25 | @1.31 | %76.1 | %0.0 | @4.19 | %23.9 |
| +2.50 | @1.45 | %69.0 | %0.0 | @3.22 | %31.0 |
| +2.75 | @1.53 | %65.2 | %0.0 | @2.87 | %34.8 |
| +3.00 | @1.66 | %60.4 | %21.8 | @2.52 | %39.7 |
| +3.25 | @1.89 | %53.0 | %0.0 | @2.13 | %47.0 |
| +3.50 Ana Hat | @2.12 | %47.2 | %0.0 | @1.89 | %52.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.5% | 3.6% | 3.2% | 1.6% | 0.6% | 0.2% |
| 1 Gol | 5.2% | 9.5% | 6.7% | 3.4% | 1.3% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.1% | 9.2% | 7.0% | 3.5% | 1.3% | 0.4% |
| 3 Gol | 4.2% | 6.4% | 4.9% | 2.5% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 2.2% | 3.3% | 2.5% | 1.3% | 0.5% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.9% | 1.4% | 1.1% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
Omaya SC — Son 5 Maç
M
vs Wathba (E)
1 - 2
M
vs Jaish (D)
2 - 1
Tishreen — Son 5 Maç
B
vs Al Karama (E)
1 - 1
M
vs Al Ittihad (D)
6 - 2
M
vs Al Ittihad (D)
1 - 0
B
vs Al Shouleh (E)
1 - 1
M
vs Al Karama (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.