Maç Listesine Dön
Cambodia Elite Two • 10.05.2026 — 15:00

Bamboutos

Elo: 1582
λ (Beklenen Gol): 2.05
5 - 0
Tamamlandı

Bafmeng United

Elo: 1536
λ (Beklenen Gol): 0.77
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bamboutos - Bafmeng United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.05, Dep: 0.77 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bamboutos %66.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %58.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bamboutos xG 2.35
Dengeli
Bafmeng United xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %66.6
X (Beraberlik) %21.2
2 (Deplasman) %12.3

Çifte Şans 1X: %87.8
Çifte Şans X2: %33.4
Çifte Şans 12: %78.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.2 0.5 Alt: %6.8
1.5 Üst: %78.0 1.5 Alt: %22.0
2.5 Üst: %53.6 2.5 Alt: %46.4
3.5 Üst: %31.3 3.5 Alt: %68.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %47.5
KG Yok %52.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%12.5
1-0
%11.5
1-1
%10.1
2-1
%9.6
3-0
%8.6
0-0
%6.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %47.9 İY X: %39.2 İY 2: %12.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.2 İY 0.5 Alt: %28.8
İY 1.5 Üst: %36.8 İY 1.5 Alt: %63.2
İY 2.5 Üst: %13.4 İY 2.5 Alt: %86.6
İY 3.5 Üst: %3.8 İY 3.5 Alt: %96.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.21
+
Dep 3.38
=
Toplam 9.59
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %61.9 8.5 Alt: %38.1
9.5 Üst: %49.0 9.5 Alt: %51.0
10.5 Üst: %36.6 10.5 Alt: %63.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.41 Korner (Ev: 2.86, Dep: 1.55)
İY 4.5 Üst: %45.1 İY 4.5 Alt: %54.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %77.6 | Eşit: %8.7 | Dep: %13.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.4
Ev: 16.6 • Dep: 7.9
İsabetli Şut 8.6
Ev: 5.9 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %71.7 21.5 Alt: %28.4
23.5 Şut Üst: %56.2 23.5 Alt: %43.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %62.6 7.5 Alt: %37.4
8.5 İsabetli Üst: %48.9 8.5 Alt: %51.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Bamboutos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bafmeng United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Bamboutos (-1.25)
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bafmeng United (+1.25)
@1.90
%52.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.12
%47.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.41 %41.5 %0.0 @1.71 %58.6
-1.25 Ana Hat @2.12 %47.2 %0.0 @1.90 %52.8
-1.00 @1.82 %54.9 %24.5 @2.22 %45.1
-0.75 @1.63 %61.2 %0.0 @2.58 %38.8
-0.50 @1.52 %66.0 %0.0 @2.94 %34.1
-0.25 @1.35 %73.9 %0.0 @3.83 %26.1
0.0 @1.19 %84.1 %21.6 @6.28 %15.9
+0.25 @1.16 %86.0 %0.0 @7.15 %14.0
+0.50 @1.14 %87.5 %0.0 @8.01 %12.5
+0.75 @1.09 %91.5 %0.0 @11.79 %8.5
+1.00 @1.04 %95.9 %8.7 @24.36 %4.1
+1.25 @1.04 %96.1 %0.0 @25.52 %3.9
+1.50 @1.04 %96.3 %0.0 @26.69 %3.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.34 %74.4 %0.0 @3.91 %25.6
+2.00 @1.43 %70.2 %24.8 @3.35 %29.8
+2.25 @1.66 %60.2 %0.0 @2.51 %39.8
+2.50 Ana Hat @1.90 %52.7 %0.0 @2.12 %47.3
+2.75 @2.14 %46.7 %0.0 @1.88 %53.3
+3.00 @2.57 %38.9 %22.7 @1.64 %61.2
+3.25 @2.95 %33.9 %0.0 @1.51 %66.1
+3.50 @3.33 %30.0 %0.0 @1.43 %70.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.8% 3.9% 1.8% 0.5% 0.1% 0.0%
1 Gol 11.7% 10.3% 3.7% 0.9% 0.2% 0.0%
2 Gol 12.8% 9.8% 3.8% 1.0% 0.2% 0.0%
3 Gol 8.7% 6.7% 2.6% 0.7% 0.1% 0.0%
4 Gol 4.5% 3.5% 1.3% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 1.8% 1.4% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
Bamboutos — Son 5 Maç
G vs Racing (D)
0 - 3
B vs Tonnerre (D)
0 - 0
G vs Kumba (E)
4 - 1
G vs Racing (E)
2 - 1
G vs Tonnerre (E)
1 - 0
Bafmeng United — Son 5 Maç
G vs Tonnerre (E)
3 - 1
G vs Racing (E)
1 - 0
M vs Tonnerre (D)
2 - 0
G vs Tonnerre (E)
1 - 0
G vs FAP (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.