Maç Listesine Dön
Cambodia Elite Two • 08.06.2026 — 17:30

Sable

Elo: 1533
λ (Beklenen Gol): 1.70
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Bafmeng United

Elo: 1508
λ (Beklenen Gol): 0.72
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sable - Bafmeng United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.70, Dep: 0.72 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sable %60.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %42.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %96.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %54.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sable xG 1.95
Dengeli
Bafmeng United xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %60.2
X (Beraberlik) %25.2
2 (Deplasman) %14.6

Çifte Şans 1X: %85.4
Çifte Şans X2: %39.8
Çifte Şans 12: %74.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.2 0.5 Alt: %9.8
1.5 Üst: %70.3 1.5 Alt: %29.7
2.5 Üst: %43.4 2.5 Alt: %56.6
3.5 Üst: %22.4 3.5 Alt: %77.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %42.6
KG Yok %57.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%14.4
2-0
%12.9
1-1
%11.7
0-0
%9.8
2-1
%9.2
3-0
%7.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %42.4 İY X: %43.9 İY 2: %13.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.6 İY 0.5 Alt: %34.4
İY 1.5 Üst: %30.2 İY 1.5 Alt: %69.9
İY 2.5 Üst: %9.6 İY 2.5 Alt: %90.4
İY 3.5 Üst: %2.4 İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.5
+
Dep 3.26
=
Toplam 8.76
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.2 8.5 Alt: %48.8
9.5 Üst: %38.1 9.5 Alt: %61.9
10.5 Üst: %26.6 10.5 Alt: %73.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.03 Korner (Ev: 2.53, Dep: 1.5)
İY 4.5 Üst: %37.7 İY 4.5 Alt: %62.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %72.2 | Eşit: %10.4 | Dep: %17.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.9
Ev: 14.4 • Dep: 7.5
İsabetli Şut 7.7
Ev: 5.1 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %52.4 21.5 Alt: %47.6
23.5 Şut Üst: %35.8 23.5 Alt: %64.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.5 7.5 Alt: %49.5
8.5 İsabetli Üst: %36.7 8.5 Alt: %63.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sable
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bafmeng United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sable (-0.75)
@1.86
%53.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bafmeng United (+0.75)
@2.17
%46.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.99
%50.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.94 %34.0 %0.0 @1.51 %66.0
-1.25 @2.56 %39.0 %0.0 @1.64 %61.0
-1.00 @2.18 %45.8 %25.9 @1.85 %54.2
-0.75 Ana Hat @1.86 %53.9 %0.0 @2.17 %46.1
-0.50 @1.67 %59.9 %0.0 @2.49 %40.1
-0.25 @1.46 %68.6 %0.0 @3.18 %31.4
0.0 @1.25 %80.3 %25.4 @5.07 %19.7
+0.25 @1.20 %83.2 %0.0 @5.93 %16.9
+0.50 @1.17 %85.3 %0.0 @6.80 %14.7
+0.75 @1.11 %90.0 %0.0 @9.99 %10.0
+1.00 @1.05 %95.2 %10.4 @20.95 %4.8
+1.25 @1.05 %95.5 %0.0 @22.17 %4.5
+1.50 @1.04 %95.7 %0.0 @23.39 %4.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.53 %65.4 %0.0 @2.89 %34.6
+2.00 @1.70 %58.9 %27.1 @2.43 %41.1
+2.25 Ana Hat @2.01 %49.7 %0.0 @1.99 %50.3
+2.50 @2.33 %43.0 %0.0 @1.75 %57.0
+2.75 @2.76 %36.2 %0.0 @1.57 %63.8
+3.00 @3.62 %27.7 %21.2 @1.38 %72.3
+3.25 @4.10 %24.4 %0.0 @1.32 %75.6
+3.50 @4.59 %21.8 %0.0 @1.28 %78.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.8% 5.6% 2.3% 0.6% 0.1% 0.0%
1 Gol 14.5% 11.8% 3.9% 0.9% 0.2% 0.0%
2 Gol 13.0% 9.3% 3.3% 0.8% 0.1% 0.0%
3 Gol 7.4% 5.3% 1.9% 0.5% 0.1% 0.0%
4 Gol 3.1% 2.2% 0.8% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 1.1% 0.8% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Sable — Son 5 Maç
B vs Yafoot (D)
1 - 1
G vs FAP (D)
1 - 2
B vs Atlantic (D)
0 - 0
Bafmeng United — Son 5 Maç
M vs FAP (D)
1 - 0
G vs Avion Academy (E)
4 - 0
M vs Bamboutos (D)
5 - 0
G vs Tonnerre (E)
3 - 1
M vs Tonnerre (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.