Austria
Capital Territory NPL •
10.06.2026 — 12:30
O'Connor Knights
Elo: 1510λ (Beklenen Gol): 1.00
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Cooma Tigers FC
Elo: 1630λ (Beklenen Gol): 2.06
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
O'Connor Knights - Cooma Tigers FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.00, Dep: 2.06 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cooma Tigers FC %61.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
O'Connor Knights xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Cooma Tigers FC xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.00 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%16.8
X (Beraberlik)
%22.1
2 (Deplasman)
%61.1
Çifte Şans 1X: %38.9
Çifte Şans X2: %83.2
Çifte Şans 12: %77.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.5
0.5 Alt: %5.6
1.5 Üst: %81.6
1.5 Alt: %18.4
2.5 Üst: %58.8
2.5 Alt: %41.2
3.5 Üst: %36.4
3.5 Alt: %63.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.7
KG Yok
%44.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.4
0-2
%10.0
1-2
%10.0
0-1
%9.0
0-3
%6.9
1-3
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.5
İY X: %38.6
İY 2: %44.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.8
İY 0.5 Alt: %26.2
İY 1.5 Üst: %40.5
İY 1.5 Alt: %59.5
İY 2.5 Üst: %15.8
İY 2.5 Alt: %84.2
İY 3.5 Üst: %4.8
İY 3.5 Alt: %95.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.08
+
Dep
6.14
=
Toplam
10.23
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %69.2
8.5 Alt: %30.8
9.5 Üst: %57.0
9.5 Alt: %43.0
10.5 Üst: %44.5
10.5 Alt: %55.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.7 Korner (Ev: 1.88, Dep: 2.83)
İY 4.5 Üst: %50.6
İY 4.5 Alt: %49.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %21.0 |
Eşit: %10.4 |
Dep: %68.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.9
Ev: 10.1 • Dep: 15.7
İsabetli Şut
9
Ev: 3.6 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %80.3
21.5 Alt: %19.7
23.5 Şut Üst: %67.0
23.5 Alt: %33.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %67.6
7.5 Alt: %32.4
8.5 İsabetli Üst: %54.4
8.5 Alt: %45.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiO'Connor Knights
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cooma Tigers FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
O'Connor Knights (+1.00)
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %23.4
Cooma Tigers FC (-1.00)
@2.07
%48.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.90
%52.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.11
%47.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @16.41 | %6.1 | %0.0 | @1.06 | %93.9 |
| -1.25 | @15.51 | %6.5 | %0.0 | @1.07 | %93.6 |
| -1.00 | @14.61 | %6.8 | %11.0 | @1.07 | %93.2 |
| -0.75 | @8.17 | %12.2 | %0.0 | @1.14 | %87.8 |
| -0.50 | @5.86 | %17.1 | %0.0 | @1.21 | %83.0 |
| -0.25 | @5.20 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
| 0.0 | @4.54 | %22.0 | %22.5 | @1.28 | %78.0 |
| +0.25 | @3.13 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.1 |
| +0.50 | @2.53 | %39.6 | %0.0 | @1.65 | %60.4 |
| +0.75 | @2.23 | %44.8 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
| +1.00 Ana Hat | @1.93 | %51.7 | %23.4 | @2.07 | %48.3 |
| +1.25 | @1.72 | %58.1 | %0.0 | @2.39 | %41.9 |
| +1.50 | @1.59 | %63.0 | %0.0 | @2.70 | %37.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.27 | %78.8 | %0.0 | @4.71 | %21.2 |
| +2.00 | @1.32 | %75.6 | %23.2 | @4.09 | %24.4 |
| +2.25 | @1.52 | %65.7 | %0.0 | @2.91 | %34.3 |
| +2.50 | @1.72 | %58.1 | %0.0 | @2.38 | %42.0 |
| +2.75 Ana Hat | @1.90 | %52.6 | %0.0 | @2.11 | %47.4 |
| +3.00 | @2.19 | %45.6 | %22.8 | @1.84 | %54.4 |
| +3.25 | @2.52 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
| +3.50 | @2.84 | %35.2 | %0.0 | @1.54 | %64.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.6% | 9.2% | 10.2% | 7.0% | 3.6% | 1.5% |
| 1 Gol | 4.1% | 10.6% | 10.1% | 7.0% | 3.6% | 1.5% |
| 2 Gol | 2.4% | 4.9% | 5.1% | 3.5% | 1.8% | 0.7% |
| 3 Gol | 0.8% | 1.6% | 1.7% | 1.2% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
O'Connor Knights — Son 5 Maç
G
vs Brindabella (E)
2 - 1
M
vs Tuggeranong United (D)
2 - 0
M
vs Tuggeranong United (D)
3 - 1
M
vs Tuggeranong United (E)
2 - 3
B
vs Tuggeranong United (D)
1 - 1
Cooma Tigers FC — Son 5 Maç
G
vs Queanbeyan City (D)
0 - 2
G
vs Canberra White Eagles (E)
7 - 0
G
vs Queanbeyan City (E)
3 - 1
G
vs Queanbeyan City (E)
1 - 0
G
vs Queanbeyan City (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.