Austria
Tasmania NPL •
30.05.2026 — 09:45
Glenorchy Knights
Elo: 1513λ (Beklenen Gol): 1.80
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Launceston City
Elo: 1576λ (Beklenen Gol): 4.72
Model Güven Derecesi:
%90
Glenorchy Knights - Launceston City mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.80, Dep: 4.72 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Launceston City %82.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %95.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %82.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %9.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Glenorchy Knights xG
2.00
Dengeli
Launceston City xG
3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%8.6
X (Beraberlik)
%9.1
2 (Deplasman)
%82.3
Çifte Şans 1X: %17.7
Çifte Şans X2: %91.4
Çifte Şans 12: %90.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.6
0.5 Alt: %0.4
1.5 Üst: %98.9
1.5 Alt: %1.1
2.5 Üst: %95.5
2.5 Alt: %4.5
3.5 Üst: %88.4
3.5 Alt: %11.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%82.8
KG Yok
%17.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-4
%5.8
1-5
%5.5
2-4
%5.2
2-5
%4.9
1-3
%4.9
2-3
%4.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %13.1
İY X: %22.1
İY 2: %64.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %93.6
İY 0.5 Alt: %6.4
İY 1.5 Üst: %78.3
İY 1.5 Alt: %21.7
İY 2.5 Üst: %53.1
İY 2.5 Alt: %46.9
İY 3.5 Üst: %29.1
İY 3.5 Alt: %70.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.7
+
Dep
9
=
Toplam
14.7
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %95.6
8.5 Alt: %4.4
9.5 Üst: %92.0
9.5 Alt: %8.0
10.5 Üst: %86.6
10.5 Alt: %13.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.76 Korner (Ev: 2.62, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %80.4
İY 4.5 Alt: %19.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %16.0 |
Eşit: %7.4 |
Dep: %76.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
35
Ev: 15 • Dep: 20
İsabetli Şut
13.3
Ev: 5.3 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.3
21.5 Alt: %0.8
23.5 Şut Üst: %97.9
23.5 Alt: %2.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %95.5
7.5 Alt: %4.5
8.5 İsabetli Üst: %91.5
8.5 Alt: %8.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGlenorchy Knights
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Launceston City
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Glenorchy Knights (+1.75)
@2.11
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Launceston City (-1.75)
@1.90
%52.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.25
%79.8 İhtimal
İade (Push): %16.9
+4.00 Gol Alt
@4.95
%20.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @22.43 | %4.5 | %0.0 | @1.05 | %95.5 |
| -1.25 | @21.67 | %4.6 | %0.0 | @1.05 | %95.4 |
| -1.00 | @20.90 | %4.8 | %6.8 | @1.05 | %95.2 |
| -0.75 | @12.27 | %8.2 | %0.0 | @1.09 | %91.9 |
| -0.50 | @8.86 | %11.3 | %0.0 | @1.13 | %88.7 |
| -0.25 | @8.29 | %12.1 | %0.0 | @1.14 | %87.9 |
| 0.0 | @7.71 | %13.0 | %13.0 | @1.15 | %87.0 |
| +0.25 | @5.26 | %19.0 | %0.0 | @1.23 | %81.0 |
| +0.50 | @4.12 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.8 |
| +0.75 | @3.75 | %26.7 | %0.0 | @1.36 | %73.3 |
| +1.00 | @3.37 | %29.6 | %18.2 | @1.42 | %70.4 |
| +1.25 | @2.73 | %36.7 | %0.0 | @1.58 | %63.3 |
| +1.50 | @2.36 | %42.4 | %0.0 | @1.74 | %57.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.02 | %98.4 | %0.0 | @63.25 | %1.6 |
| +2.00 | @1.02 | %98.4 | %4.9 | @61.66 | %1.6 |
| +2.25 | @1.04 | %95.9 | %0.0 | @24.42 | %4.1 |
| +2.50 | @1.07 | %93.6 | %0.0 | @15.51 | %6.5 |
| +2.75 | @1.07 | %93.2 | %0.0 | @14.71 | %6.8 |
| +3.00 | @1.08 | %92.8 | %10.4 | @13.91 | %7.2 |
| +3.25 | @1.14 | %87.7 | %0.0 | @8.16 | %12.3 |
| +3.50 | @1.20 | %83.2 | %0.0 | @5.95 | %16.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.4% | 0.9% | 2.5% | 3.9% | 4.6% | 4.4% |
| 1 Gol | 0.3% | 2.0% | 4.5% | 7.1% | 8.3% | 7.9% |
| 2 Gol | 0.4% | 1.7% | 4.0% | 6.4% | 7.5% | 7.1% |
| 3 Gol | 0.2% | 1.0% | 2.4% | 3.8% | 4.5% | 4.2% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.5% | 1.1% | 1.7% | 2.0% | 1.9% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.2% | 0.4% | 0.6% | 0.7% | 0.7% |
Glenorchy Knights — Son 5 Maç
G
vs Launceston United (D)
0 - 4
G
vs South East Utd. (E)
3 - 1
M
vs Launceston City (D)
2 - 1
M
vs Launceston City (D)
3 - 1
M
vs Launceston City (E)
1 - 6
Launceston City — Son 5 Maç
M
vs South Hobart (E)
1 - 8
G
vs Clarence Zebras (E)
2 - 0
G
vs Launceston United (D)
1 - 7
G
vs Glenorchy Knights (E)
2 - 1
G
vs Glenorchy Knights (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | Tasmania NPL | Launceston City | 2 - 1 | Glenorchy Knights |
| 30.08.2025 | Tasmania NPL | Launceston City | 3 - 1 | Glenorchy Knights |
| 12.07.2025 | Tasmania NPL | Glenorchy Knights | 1 - 6 | Launceston City |
| 03.05.2025 | Tasmania NPL | Glenorchy Knights | 1 - 5 | Launceston City |
| 03.08.2024 | Tasmania NPL | Glenorchy Knights | 5 - 2 | Launceston City |
| 01.06.2024 | Tasmania NPL | Launceston City | 1 - 1 | Glenorchy Knights |
| 23.03.2024 | Tasmania NPL | Launceston City | 0 - 4 | Glenorchy Knights |
| 05.08.2023 | Tasmania NPL | Launceston City | 2 - 1 | Glenorchy Knights |