Cambodia
Elite Two •
06.06.2026 — 15:30
FAP
Elo: 1478λ (Beklenen Gol): 2.09
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Bafmeng United
Elo: 1531λ (Beklenen Gol): 1.79
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
FAP - Bafmeng United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.08, Dep: 1.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FAP %44.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %74.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %73.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FAP xG
2.35
Dengeli
Bafmeng United xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%44.8
X (Beraberlik)
%22.0
2 (Deplasman)
%33.1
Çifte Şans 1X: %66.9
Çifte Şans X2: %55.2
Çifte Şans 12: %78.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.3
0.5 Alt: %2.8
1.5 Üst: %90.4
1.5 Alt: %9.6
2.5 Üst: %74.2
2.5 Alt: %25.8
3.5 Üst: %54.0
3.5 Alt: %46.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%73.5
KG Yok
%26.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%8.4
2-1
%8.1
2-2
%7.2
1-2
%6.9
3-1
%5.6
3-2
%5.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.9
İY X: %35.6
İY 2: %28.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.4
İY 0.5 Alt: %18.6
İY 1.5 Üst: %52.7
İY 1.5 Alt: %47.3
İY 2.5 Üst: %25.1
İY 2.5 Alt: %74.9
İY 3.5 Üst: %9.6
İY 3.5 Alt: %90.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.28
+
Dep
5.56
=
Toplam
11.83
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %83.4
8.5 Alt: %16.6
9.5 Üst: %74.3
9.5 Alt: %25.7
10.5 Üst: %63.5
10.5 Alt: %36.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.44 Korner (Ev: 2.89, Dep: 2.56)
İY 4.5 Üst: %63.4
İY 4.5 Alt: %36.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.4 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %36.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.8
Ev: 16.8 • Dep: 14.1
İsabetli Şut
10.8
Ev: 6 • Dep: 4.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.0
21.5 Alt: %4.0
23.5 Şut Üst: %91.1
23.5 Alt: %8.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %84.3
7.5 Alt: %15.7
8.5 İsabetli Üst: %74.9
8.5 Alt: %25.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFAP
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bafmeng United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
FAP (-0.25)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bafmeng United (+0.25)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.90
%52.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.02 | %24.9 | %0.0 | @1.33 | %75.1 |
| -1.25 | @3.63 | %27.5 | %0.0 | @1.38 | %72.5 |
| -1.00 | @3.24 | %30.8 | %19.3 | @1.45 | %69.2 |
| -0.75 | @2.62 | %38.2 | %0.0 | @1.62 | %61.8 |
| -0.50 | @2.26 | %44.2 | %0.0 | @1.79 | %55.8 |
| -0.25 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %0.0 | @1.99 | %50.2 |
| 0.0 | @1.75 | %57.2 | %22.7 | @2.33 | %42.9 |
| +0.25 | @1.60 | %62.6 | %0.0 | @2.68 | %37.4 |
| +0.50 | @1.50 | %66.9 | %0.0 | @3.02 | %33.1 |
| +0.75 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.69 | %27.1 |
| +1.00 | @1.25 | %80.0 | %16.4 | @5.01 | %20.0 |
| +1.25 | @1.22 | %81.8 | %0.0 | @5.50 | %18.2 |
| +1.50 | @1.20 | %83.3 | %0.0 | @5.99 | %16.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.12 | %89.2 | %0.0 | @9.29 | %10.8 |
| +2.00 | @1.13 | %88.2 | %16.7 | @8.44 | %11.9 |
| +2.25 | @1.25 | %80.1 | %0.0 | @5.03 | %19.9 |
| +2.50 | @1.36 | %73.4 | %0.0 | @3.76 | %26.6 |
| +2.75 | @1.42 | %70.4 | %0.0 | @3.37 | %29.6 |
| +3.00 | @1.50 | %66.5 | %20.8 | @2.98 | %33.5 |
| +3.25 | @1.70 | %58.8 | %0.0 | @2.43 | %41.2 |
| +3.50 | @1.90 | %52.7 | %0.0 | @2.11 | %47.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.7% | 3.2% | 3.4% | 2.0% | 0.9% | 0.3% |
| 1 Gol | 3.9% | 8.6% | 7.1% | 4.2% | 1.9% | 0.7% |
| 2 Gol | 4.7% | 8.3% | 7.4% | 4.4% | 2.0% | 0.7% |
| 3 Gol | 3.2% | 5.8% | 5.2% | 3.1% | 1.4% | 0.5% |
| 4 Gol | 1.7% | 3.0% | 2.7% | 1.6% | 0.7% | 0.3% |
| 5 Gol | 0.7% | 1.3% | 1.1% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
FAP — Son 5 Maç
M
vs Sable (E)
1 - 2
M
vs Les Astres (E)
2 - 4
M
vs Bafmeng United (D)
2 - 0
M
vs Bafmeng United (E)
2 - 3
Bafmeng United — Son 5 Maç
G
vs Avion Academy (E)
4 - 0
M
vs Bamboutos (D)
5 - 0
G
vs Tonnerre (E)
3 - 1
M
vs Tonnerre (D)
2 - 0
G
vs Tonnerre (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 30.03.2025 | Elite Two | Bafmeng United | 2 - 0 | FAP |
| 11.01.2025 | Elite Two | FAP | 2 - 3 | Bafmeng United |