Maç Listesine Dön
Cambodia Elite Two • 18.06.2026 — 15:00

Foncha ST

Elo: 1437
λ (Beklenen Gol): 0.83
1 - 4
Tamamlandı

FAP

Elo: 1501
λ (Beklenen Gol): 0.80
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Foncha ST - FAP mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.83, Dep: 0.80 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Foncha ST %32.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %22.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %32.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %36.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Foncha ST xG 1.20
Dengeli
FAP xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %32.5
X (Beraberlik) %36.9
2 (Deplasman) %30.6

Çifte Şans 1X: %69.4
Çifte Şans X2: %67.5
Çifte Şans 12: %63.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %79.4 0.5 Alt: %20.6
1.5 Üst: %49.4 1.5 Alt: %50.6
2.5 Üst: %22.4 2.5 Alt: %77.6
3.5 Üst: %8.3 3.5 Alt: %91.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %32.0
KG Yok %68.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%20.6
1-0
%15.3
0-1
%14.7
1-1
%14.0
2-0
%6.8
0-2
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.7 İY X: %55.7 İY 2: %21.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %51.5 İY 0.5 Alt: %48.5
İY 1.5 Üst: %17.2 İY 1.5 Alt: %82.8
İY 2.5 Üst: %3.8 İY 2.5 Alt: %96.2
İY 3.5 Üst: %0.7 İY 3.5 Alt: %99.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.75
+
Dep 3.44
=
Toplam 7.19
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %29.6 8.5 Alt: %70.4
9.5 Üst: %18.9 9.5 Alt: %81.1
10.5 Üst: %11.2 10.5 Alt: %88.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.31 Korner (Ev: 1.73, Dep: 1.58)
İY 4.5 Üst: %23.9 İY 4.5 Alt: %76.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %47.1 | Eşit: %15.1 | Dep: %37.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 17.2
Ev: 9.1 • Dep: 8
İsabetli Şut 6
Ev: 3.2 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %14.7 21.5 Alt: %85.3
23.5 Şut Üst: %6.8 23.5 Alt: %93.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %25.6 7.5 Alt: %74.4
8.5 İsabetli Üst: %15.3 8.5 Alt: %84.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Foncha ST
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FAP
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Foncha ST (0.0)
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %36.9
FAP (+0.00)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @9.00 %11.1 %0.0 @1.13 %88.9
-1.25 @8.03 %12.5 %0.0 @1.14 %87.6
-1.00 @7.07 %14.1 %21.4 @1.16 %85.9
-0.75 @4.10 %24.4 %0.0 @1.32 %75.6
-0.50 @3.08 %32.5 %0.0 @1.48 %67.5
-0.25 @2.51 %39.8 %0.0 @1.66 %60.2
0.0 Ana Hat @1.94 %51.5 %36.9 @2.06 %48.5
+0.25 @1.60 %62.5 %0.0 @2.66 %37.5
+0.50 @1.44 %69.4 %0.0 @3.27 %30.6
+0.75 @1.29 %77.3 %0.0 @4.41 %22.7
+1.00 @1.15 %87.3 %20.5 @7.85 %12.7
+1.25 @1.13 %88.7 %0.0 @8.86 %11.3
+1.50 @1.11 %89.9 %0.0 @9.87 %10.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.41 %41.5 %0.0 @1.71 %58.5
+2.00 @3.26 %30.7 %27.0 @1.44 %69.3
+2.25 @3.86 %25.9 %0.0 @1.35 %74.1
+2.50 @4.47 %22.4 %0.0 @1.29 %77.6
+2.75 @6.07 %16.5 %0.0 @1.20 %83.5
+3.00 @10.41 %9.6 %14.1 @1.11 %90.4
+3.25 @11.27 %8.9 %0.0 @1.10 %91.1
+3.50 @12.12 %8.3 %0.0 @1.09 %91.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 20.6% 14.7% 6.2% 1.7% 0.3% 0.1%
1 Gol 15.3% 14.0% 5.2% 1.4% 0.3% 0.0%
2 Gol 6.8% 5.4% 2.2% 0.6% 0.1% 0.0%
3 Gol 1.9% 1.5% 0.6% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.4% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Foncha ST — Son 5 Maç
M vs Tonnerre (E)
0 - 3
B vs Bamboutos (E)
0 - 0
M vs APEJES Academy (E)
1 - 2
M vs Jeunes Fauves (E)
1 - 2
FAP — Son 5 Maç
B vs Union Douala (E)
0 - 0
M vs Tonnerre (D)
1 - 0
B vs Sable (E)
1 - 1
G vs Yafoot (E)
2 - 1
G vs Bafmeng United (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.