Maç Listesine Dön
Austria Victoria NPL 2 • 13.03.2026 — 12:30

Brunswick City

Elo: 1493
λ (Beklenen Gol): 2.14
3 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Melbourne Victory II

Elo: 1565
λ (Beklenen Gol): 1.89
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Brunswick City - Melbourne Victory II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.14, Dep: 1.89 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Brunswick City %44.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %76.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %75.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %92.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Brunswick City xG 2.35
Dengeli
Melbourne Victory II xG 2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %44.0
X (Beraberlik) %21.6
2 (Deplasman) %34.5

Çifte Şans 1X: %65.5
Çifte Şans X2: %56.0
Çifte Şans 12: %78.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.6 0.5 Alt: %2.4
1.5 Üst: %91.6 1.5 Alt: %8.4
2.5 Üst: %76.7 2.5 Alt: %23.3
3.5 Üst: %57.3 3.5 Alt: %42.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %75.5
KG Yok %24.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%7.7
2-1
%7.7
2-2
%7.3
1-2
%6.8
3-1
%5.5
3-2
%5.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.6 İY X: %34.8 İY 2: %29.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.6 İY 0.5 Alt: %17.4
İY 1.5 Üst: %55.0 İY 1.5 Alt: %45.0
İY 2.5 Üst: %27.0 İY 2.5 Alt: %73.0
İY 3.5 Üst: %10.7 İY 3.5 Alt: %89.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.39
+
Dep 5.79
=
Toplam 12.18
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %85.7 8.5 Alt: %14.4
9.5 Üst: %77.3 9.5 Alt: %22.7
10.5 Üst: %67.2 10.5 Alt: %32.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.6 Korner (Ev: 2.94, Dep: 2.66)
İY 4.5 Üst: %65.8 İY 4.5 Alt: %34.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %51.1 | Eşit: %11.4 | Dep: %37.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 31.9
Ev: 17.1 • Dep: 14.7
İsabetli Şut 11.1
Ev: 6.1 • Dep: 5.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.3 21.5 Alt: %2.8
23.5 Şut Üst: %93.6 23.5 Alt: %6.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %86.6 7.5 Alt: %13.5
8.5 İsabetli Üst: %78.0 8.5 Alt: %22.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Brunswick City
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Melbourne Victory II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Brunswick City (-0.25)
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Melbourne Victory II (+0.25)
@1.95
%51.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.03
%49.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.09 %24.4 %0.0 @1.32 %75.6
-1.25 @3.71 %27.0 %0.0 @1.37 %73.0
-1.00 @3.32 %30.1 %18.9 @1.43 %69.9
-0.75 @2.67 %37.4 %0.0 @1.60 %62.6
-0.50 @2.31 %43.3 %0.0 @1.76 %56.7
-0.25 Ana Hat @2.05 %48.8 %0.0 @1.95 %51.3
0.0 @1.79 %55.8 %22.3 @2.26 %44.3
+0.25 @1.63 %61.3 %0.0 @2.58 %38.7
+0.50 @1.52 %65.6 %0.0 @2.91 %34.4
+0.75 @1.40 %71.6 %0.0 @3.52 %28.4
+1.00 @1.27 %78.7 %16.6 @4.70 %21.3
+1.25 @1.24 %80.6 %0.0 @5.17 %19.4
+1.50 @1.22 %82.3 %0.0 @5.63 %17.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.10 %90.6 %0.0 @10.64 %9.4
+2.00 @1.11 %89.7 %15.5 @9.75 %10.3
+2.25 @1.22 %82.2 %0.0 @5.62 %17.8
+2.50 @1.32 %75.9 %0.0 @4.14 %24.2
+2.75 @1.37 %73.2 %0.0 @3.73 %26.8
+3.00 @1.43 %69.8 %20.1 @3.31 %30.2
+3.25 @1.61 %62.0 %0.0 @2.63 %38.0
+3.50 @1.79 %55.8 %0.0 @2.26 %44.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.4% 2.9% 3.3% 2.1% 1.0% 0.4%
1 Gol 3.4% 8.0% 7.0% 4.4% 2.1% 0.8%
2 Gol 4.2% 8.0% 7.5% 4.8% 2.2% 0.9%
3 Gol 3.0% 5.7% 5.4% 3.4% 1.6% 0.6%
4 Gol 1.6% 3.0% 2.9% 1.8% 0.9% 0.3%
5 Gol 0.7% 1.3% 1.2% 0.8% 0.4% 0.1%
Brunswick City — Son 5 Maç
B vs Eltham Redbacks FC (D)
2 - 2
G vs Melbourne Victory II (E)
3 - 2
M vs Melbourne Victory II (D)
2 - 1
Melbourne Victory II — Son 5 Maç
M vs Western United II (E)
2 - 4
G vs Langwarrin (E)
4 - 1
M vs Brunswick City (D)
3 - 2
B vs Western United II (D)
4 - 4
G vs Langwarrin (D)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
12.07.2024 Victoria NPL 2 Brunswick City 3 - 2 Melbourne Victory II
14.04.2024 Victoria NPL 2 Melbourne Victory II 2 - 1 Brunswick City