South-Africa
K League 1 •
07.11.2026 — 10:30
Gimcheon Sangmu FC
Elo: 1493λ (Beklenen Gol): 0.69
VS
Başlamadı
FC Anyang
Elo: 1527λ (Beklenen Gol): 1.22
Model Güven Derecesi:
%67
Gimcheon Sangmu FC - FC Anyang mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.69, Dep: 1.22 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FC Anyang %48.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %29.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %36.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %48.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Gimcheon Sangmu FC xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
FC Anyang xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.69 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%19.9
X (Beraberlik)
%32.0
2 (Deplasman)
%48.1
Çifte Şans 1X: %51.9
Çifte Şans X2: %80.1
Çifte Şans 12: %68.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.2
0.5 Alt: %15.8
1.5 Üst: %57.8
1.5 Alt: %42.2
2.5 Üst: %29.9
2.5 Alt: %70.1
3.5 Üst: %12.7
3.5 Alt: %87.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%36.0
KG Yok
%64.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%17.2
0-0
%15.8
1-1
%13.4
0-2
%11.1
1-0
%9.3
1-2
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.1
İY X: %51.0
İY 2: %33.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %57.1
İY 0.5 Alt: %42.9
İY 1.5 Üst: %21.8
İY 1.5 Alt: %78.2
İY 2.5 Üst: %5.6
İY 2.5 Alt: %94.4
İY 3.5 Üst: %1.1
İY 3.5 Alt: %98.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.46
+
Dep
4.35
=
Toplam
7.81
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %38.1
8.5 Alt: %61.9
9.5 Üst: %26.0
9.5 Alt: %74.0
10.5 Üst: %16.6
10.5 Alt: %83.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.59 Korner (Ev: 1.59, Dep: 2)
İY 4.5 Üst: %29.2
İY 4.5 Alt: %70.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %30.8 |
Eşit: %13.9 |
Dep: %55.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.9
Ev: 8.2 • Dep: 10.6
İsabetli Şut
6.6
Ev: 2.9 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %26.5
21.5 Alt: %73.5
23.5 Şut Üst: %14.4
23.5 Alt: %85.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %33.8
7.5 Alt: %66.2
8.5 İsabetli Üst: %21.8
8.5 Alt: %78.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGimcheon Sangmu FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Anyang
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Gimcheon Sangmu FC (+0.50)
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
FC Anyang (-0.50)
@2.08
%48.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.97
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @17.37 | %5.8 | %0.0 | @1.06 | %94.2 |
| -1.25 | @16.13 | %6.2 | %0.0 | @1.07 | %93.8 |
| -1.00 | @14.90 | %6.7 | %14.2 | @1.07 | %93.3 |
| -0.75 | @7.23 | %13.8 | %0.0 | @1.16 | %86.2 |
| -0.50 | @5.01 | %20.0 | %0.0 | @1.25 | %80.1 |
| -0.25 | @4.21 | %23.8 | %0.0 | @1.31 | %76.2 |
| 0.0 | @3.41 | %29.4 | %32.1 | @1.42 | %70.6 |
| +0.25 | @2.33 | %42.8 | %0.0 | @1.75 | %57.2 |
| +0.50 Ana Hat | @1.92 | %52.0 | %0.0 | @2.08 | %48.0 |
| +0.75 | @1.67 | %59.8 | %0.0 | @2.49 | %40.2 |
| +1.00 | @1.42 | %70.3 | %26.0 | @3.36 | %29.8 |
| +1.25 | @1.34 | %74.7 | %0.0 | @3.95 | %25.3 |
| +1.50 | @1.28 | %78.0 | %0.0 | @4.54 | %22.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.97 | %50.9 | %0.0 | @2.04 | %49.1 |
| +2.00 | @2.42 | %41.3 | %28.0 | @1.70 | %58.7 |
| +2.25 | @2.89 | %34.6 | %0.0 | @1.53 | %65.4 |
| +2.50 | @3.36 | %29.8 | %0.0 | @1.42 | %70.3 |
| +2.75 | @4.32 | %23.1 | %0.0 | @1.30 | %76.9 |
| +3.00 | @6.61 | %15.1 | %17.2 | @1.18 | %84.9 |
| +3.25 | @7.29 | %13.7 | %0.0 | @1.16 | %86.3 |
| +3.50 | @7.98 | %12.5 | %0.0 | @1.14 | %87.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 15.8% | 17.2% | 11.1% | 4.5% | 1.4% | 0.3% |
| 1 Gol | 9.3% | 13.4% | 7.6% | 3.1% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 3.5% | 4.3% | 2.6% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 0.8% | 1.0% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Gimcheon Sangmu FC — Son 5 Maç
B
vs Gwangju FC (D)
1 - 1
M
vs Daejeon Citizen (E)
1 - 2
B
vs FC Seoul (D)
2 - 2
M
vs FC Anyang (E)
0 - 1
G
vs Bucheon FC 1995 (D)
0 - 2
FC Anyang — Son 5 Maç
G
vs Bucheon FC 1995 (E)
2 - 1
B
vs Jeonbuk Motors (E)
1 - 1
G
vs Gimcheon Sangmu FC (D)
0 - 1
B
vs Gwangju FC (D)
1 - 1
G
vs Incheon United (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | K League 1 | Gimcheon Sangmu FC | 0 - 1 | FC Anyang |