İngiltere
Premier League •
07.11.2026 — 10:00
Shatin
Elo: 1384λ (Beklenen Gol): 1.95
VS
Başlamadı
BC Rangers
Elo: 1427λ (Beklenen Gol): 1.85
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Shatin - BC Rangers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.95, Dep: 1.85 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Shatin %40.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %73.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Shatin xG
2.00
Dengeli
BC Rangers xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%40.8
X (Beraberlik)
%22.5
2 (Deplasman)
%36.7
Çifte Şans 1X: %63.3
Çifte Şans X2: %59.2
Çifte Şans 12: %77.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.1
0.5 Alt: %2.9
1.5 Üst: %89.8
1.5 Alt: %10.2
2.5 Üst: %73.0
2.5 Alt: %27.0
3.5 Üst: %52.5
3.5 Alt: %47.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%72.8
KG Yok
%27.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%8.7
2-1
%7.9
1-2
%7.5
2-2
%7.3
3-1
%5.1
3-2
%4.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.2
İY X: %36.1
İY 2: %30.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.8
İY 0.5 Alt: %19.2
İY 1.5 Üst: %51.7
İY 1.5 Alt: %48.3
İY 2.5 Üst: %24.2
İY 2.5 Alt: %75.8
İY 3.5 Üst: %9.1
İY 3.5 Alt: %90.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.83
+
Dep
5.44
=
Toplam
11.27
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.1
8.5 Alt: %20.9
9.5 Üst: %68.8
9.5 Alt: %31.2
10.5 Üst: %57.2
10.5 Alt: %42.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.19 Korner (Ev: 2.68, Dep: 2.5)
İY 4.5 Üst: %59.1
İY 4.5 Alt: %40.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.6 |
Eşit: %12.0 |
Dep: %39.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.2
Ev: 15.4 • Dep: 13.8
İsabetli Şut
10.2
Ev: 5.5 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %92.7
21.5 Alt: %7.3
23.5 Şut Üst: %85.4
23.5 Alt: %14.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %79.7
7.5 Alt: %20.3
8.5 İsabetli Üst: %68.9
8.5 Alt: %31.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiShatin
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
BC Rangers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Shatin (0.0)
@1.91
%52.5 İhtimal
İade (Push): %23.1
BC Rangers (+0.00)
@2.10
%47.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.58 | %21.8 | %0.0 | @1.28 | %78.2 |
| -1.25 | @4.16 | %24.1 | %0.0 | @1.32 | %76.0 |
| -1.00 | @3.73 | %26.8 | %18.5 | @1.37 | %73.2 |
| -0.75 | @2.92 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.7 |
| -0.50 | @2.48 | %40.4 | %0.0 | @1.68 | %59.6 |
| -0.25 | @2.19 | %45.6 | %0.0 | @1.84 | %54.4 |
| 0.0 Ana Hat | @1.91 | %52.5 | %23.1 | @2.10 | %47.5 |
| +0.25 | @1.70 | %58.7 | %0.0 | @2.42 | %41.3 |
| +0.50 | @1.58 | %63.5 | %0.0 | @2.74 | %36.6 |
| +0.75 | @1.44 | %69.6 | %0.0 | @3.28 | %30.5 |
| +1.00 | @1.30 | %77.0 | %17.5 | @4.34 | %23.1 |
| +1.25 | @1.26 | %79.2 | %0.0 | @4.80 | %20.8 |
| +1.50 | @1.23 | %81.0 | %0.0 | @5.26 | %19.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.13 | %88.6 | %0.0 | @8.74 | %11.4 |
| +2.00 | @1.14 | %87.4 | %17.3 | @7.91 | %12.6 |
| +2.25 | @1.26 | %79.1 | %0.0 | @4.79 | %20.9 |
| +2.50 | @1.38 | %72.3 | %0.0 | @3.61 | %27.7 |
| +2.75 | @1.45 | %69.0 | %0.0 | @3.23 | %31.0 |
| +3.00 | @1.54 | %64.9 | %21.0 | @2.85 | %35.1 |
| +3.25 | @1.75 | %57.3 | %0.0 | @2.34 | %42.7 |
| +3.50 Ana Hat | @1.95 | %51.3 | %0.0 | @2.05 | %48.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.9% | 3.6% | 3.9% | 2.4% | 1.1% | 0.4% |
| 1 Gol | 3.9% | 8.9% | 7.7% | 4.7% | 2.2% | 0.8% |
| 2 Gol | 4.4% | 8.1% | 7.5% | 4.6% | 2.1% | 0.8% |
| 3 Gol | 2.8% | 5.3% | 4.9% | 3.0% | 1.4% | 0.5% |
| 4 Gol | 1.4% | 2.6% | 2.4% | 1.5% | 0.7% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.5% | 1.0% | 0.9% | 0.6% | 0.3% | 0.1% |
Shatin — Son 5 Maç
M
vs Eastern District (D)
2 - 1
B
vs Hong Kong FC (E)
2 - 2
B
vs Hong Kong FC (E)
2 - 2
M
vs Warriors (E)
0 - 1
M
vs Kowloon City (E)
2 - 3
BC Rangers — Son 5 Maç
B
vs Kowloon City (D)
2 - 2
M
vs Warriors (E)
2 - 4
M
vs North District (E)
0 - 1
M
vs Warriors (E)
0 - 2
M
vs Wofoo Tai Po (E)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.